به عنوان Multiplexes مبارزه برای بازگشایی, Denver, فیلم دونفره پایین مجازی سینما

با وجود شکستن رکورد نرخ COVID-19 نفر در ایالات متحده, سینما های زنجیره ای در حال حرکت رو به جلو با بازگشایی بر

توسط MORVARIDEASIA در 19 تیر 1399

با وجود شکستن رکورد نرخ COVID-19 نفر در ایالات متحده, سینما های زنجیره ای در حال حرکت رو به جلو با بازگشایی برنامه.

در حالی که هیچ بتنی تاریخ های اعلام شده برای, Denver, AMC و ریگال در حال برنامه ریزی برای بازگرداندن تئاتر در پایان ماه جولای در سایر نقاط کشور است. Cinemark در حال حاضر آغاز شده بازگشایی در تگزاس و فلوریدا در آمریکا در برخورد با کروناویروس خوشه پس از استراحت محدودیت و این شرکت قصد دارد برای انجام این کار در جاهای دیگر به عنوان به زودی به عنوان محدودیت های شل.

زیر چتر انجمن ملی تئاتر صاحبان انجمن تجارت با شرکت های که کار multiplexes در کلرادو — suing نیوجرسی با این استدلال که خاموش است و خلاف قانون اساسی و متمم اول قانون اساسی محافظت سینما از بسته بودن اگر کلیساها مجاز به باز کردن. ناتو همچنین لابی کنگره اجازه می دهد تا تئاتر به بازگشایی در سراسر کشور است. در همان زمان آن را تجزیه و تحلیل بینندگان' تنظیمات امیدوار است که اقامت در خانه دستور نمی کمک به جریان رشد بازار و حتی قوی تر ساخت سینما نمایشگاه خطرناک تر است.

در حالی که رانندگی-ins در حال دیدن یک تجدید حیات در دنور, دانلود فیلم تئاتر در غیر این صورت تیره باقی می ماند.

در حالی که کارکنان در سازمان های غیر انتفاعی دنور فیلم مشتاق به استقبال مهمانان پشت آنها هیچ برنامه ای برای انجام این کار تا زمانی که آن را امن است. اما این بدان معنا نیست که آنها مشغول است. دنور فیلم Sie FilmCenter پیدا کرده است راه های جدید برای خدمت به این شهر cinephiles در طول COVID-19 shutdown با کمپین های رسانه های اجتماعی, جریان تراکم و آخر هفته بسته میان وعده برای اقامت در خانه دوستداران فیلم است که شامل پاپ کورن و آبجو یا شراب.

این Sie بلند پروازانه ترین تلاش, اما, آن است مجازی جدید سینما پلت فرم — که علائم هر دو یک استراتژی بقا و دراز مدت تغییر جهت خدمت هر دو کسانی که ترجیح می دهند به تماشای فیلم در خانه و تئاتر را برانگیخت.

"امروز ما راه اندازی مجازی خود سینما پلت فرم و طرح به طور کامل به استقبال آینده این فرمت برای بینندگان ما" اعلام کرد: مدیر هنری کیت گارسیا در بیانیه ای در جولای 3. "سیستم قبلی برای مشاهده مجازی سینما منتشر شد کنترل توسط فرد توزیع کنندگان و می تواند کاملا دست و پا گیر. این پلت فرم جدید اجازه می دهد تا شما را به نمایش تمام مجازی دنور فیلم محتوا در یک مکان با یک ورود ساده."

در حال حاضر مجازی سینما پلت فرم خواهد بود که خانه دنور فیلم تابستان برنامه نویسی و حتی پس از Sie در نهایت بازگشایی پلت فرم را ادامه خواهد داد به استفاده از او می گوید.

در علاوه بر این به نسخه های جدید مجازی سینما شامل رشته برنامه نویسی مانند CinemaQ, Denver, فیلم تجاوز سری فیلم زنان + فیلم; جشن خاص مدیران و کل رشته برنامه نویسی اختصاصی برای زندگی مهم جنبش است.

حتی دنور جشنواره که با جذب هزاران نفر از دوستداران فیلم و برنامه را به حداقل برخی از, اگر نه همه از برنامه نویسی آن بر روی مجازی سینما پلت فرم.

"همانطور که ما آماده به با خیال راحت بازگشایی Sie FilmCenter و برنامه ریزی برای DFF را عملا در برخی از ظرفیت — آیا به عنوان یک علاوه بر فرد در حوادث و یا تماما پلتفرم جدید اجازه خواهد داد که بینندگان را به استفاده از محتوای منحصر به فرد از خانه" گارسیا یادداشت ها.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب