مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان عقب نشینی از ویروس کنگره نژادها برای پر کردن جای خالی

واشنگتن (AP) — به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای حرکت از coronavirus کنگره عجله بر

توسط MORVARIDEASIA در 21 اردیبهشت 1399

واشنگتن (AP) — به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای حرکت از coronavirus کنگره عجله برای پر کردن جای خالی و آماده شدن این کشور برای مبارزه طولانی در پیش است.

در حال تکان عدم جامع فدرال برنامه ریزی به عنوان متحده شروع به بازگشایی قانونگذاران از هر دو طرف از ارشد-اکثر سناتورها به جدیدترین عضو خانه, در حال پریدن به سیاست های توسعه و از بند باز کردن منابع برای جلوگیری از موج دوم.

در مجلس سنا و قانونگذاران در حال هل دادن جارو طرح ملی ویروس تست استراتژی است. یک چاشنی جمهوری خواه می خواهد یک جنگ مانند بهداشت عمومی صندوق. نیوجرسی دانشجوی سال اول راه اندازی همسایه همکاران در یک منطقه ای دو حزبی نیروی کار برای کمک به راهنمای ایالات شمال شرقی بازگشت به کار.

"این است که رفتن به در ما" گفت: تشکر. Mikie Sherrill D-N. J. سابق نیروی دریایی خلبان هلی کوپتر در دوره اول در کنگره است.

قوه مقننه است پله در شرایطی سازگار و قانع کننده کاخ سفید استراتژی در حد راه فرمانداران مجبور شده اند آن را به تنهایی در کشور همه گیر پاسخ.

کنگره در حال آماده سازی خود پنجم coronavirus بسته کمک یک "Rooseveltian" تلاش به عنوان رهبر اقلیت سنا چاک شومر از نیویورک آن قرار داده است. این یک دموکرات-سنگین طرح که با احتیاط اوباما در حال تماشای با وجود حمایت این حزب برای برخی از مقررات.

بر خلاف پس از حملات یازدهم سپتامبر ، حملات 11, زمانی که رئیس جمهور جورج دبلیو بوش به نام در کنگره برای ایجاد یک Department of Homeland Security, و یا در طول رکود بزرگ هنگامی که پرزیدنت فرانکلین روزولت و چراغ ملت به برخورد با تهمت نیست به دنبال یک میراث-تعریف موفقیت در گرمای ملی بحران است.

به جای تهمت است تبدیل زندگی و مرگ تصمیم گیری به دور از دولت فدرال و بر روی آمریکا و در مرحله بعدی از پاسخ است. او انتظار دارد که فرمانداران به ترتیب ویروس تست سیستم و پیدا کردن خود را پزشکی دنده و گفت: دولت فدرال است که "تامین کننده آخرین رفت و آمد مکرر." کاخ سفید coronavirus نیروی کار را رها کرده است و روزانه جلسات.

تشویق اقتصادی تک به تک مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: او به دنبال به جلو به "گرفتن با آن."

"زمانی که ملت در وسط عمده تاریخی بحران هنجار این است که هر دو شاخه تمرکز بر این موضوع گفت:" جولیان E. Zelizer یک پرینستون استاد تاریخ و سیاست عمومی. "این طبیعی نیست برای رئیس جمهور فقط به حرکت می کند. "

دولت با صدور دستورالعمل برای بازگشایی دولت و اقتصاد محلی اما کنار گذاشتهشدن بیشتر 17-گزارش صفحه از کارشناسان در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

جدید پیش بینی می گویند مرگ و میر می تواند اساسا دو در تابستان امسال از 70,000 از جمعه به 134,000 در اوایل ماه اوت به عنوان متحده شل بماند-صفحه اصلی, محدودیت با توجه به یک مدل از دانشگاه واشنگتن است.

"این است که بسیاری برای کنگره را در" اندی Slavitt سابق فدرال رسمی بهداشت گفت: کمیسیون انرژی مجلس و تجارت کمیته در روز جمعه.

"شده است وجود دارد هرگز یک زمان بیشتر زمانی که آمریکایی ها نیاز به پشتیبانی از کنگره و دولت و رهبران محلی."

به عنوان سنا از سر گرفته این هفته گذشته در حالی که خانه ماند تا حد زیادی دور قانونگذاران حفر به همه گیر سیاست.

تام فریدن سابق CDC مدیر مشخص شده در 10 نقطه استراتژی در شهادت قبل از یک خانه کمیته فرعی تخصیص بودجه.

"به عنوان بد به عنوان این است, آن را فقط آغاز" فریدن هشدار داد از انتظار طولانی پیش رو برای بهبود درمان و نهایی واکسن.

Rep. تام کول از اوکلاهما, رتبه بندی جمهوریخواه در کمیته بود به خصوص علاقه مند در فریدن پیشنهاد برای بهداشت عمومی صندوق مدل در آن کنگره با استفاده از به پرداخت هزینه جنگ در عراق و افغانستان جدا از بودجه کلاه.

"وجود دارد نیاز به یک کل بزرگ طرح گفت:" کول.

در طرف دیگر از کنگره یک برافروخته بهداشت ، پتی موری, D-بشویید. کبابی مقامات در مورد ملی تست استراتژی او pushd از اوایل ماه مارس.

"ما نمی توانیم بازگشایی کشور ما با خیال راحت" او گفت: تا زمانی که تست های "سریع و رایگان و در همه جا."

مقامات بهداشتی می گویند قوی تست های ملی تلاش با توانایی ردیابی تماس با کسانی که آلوده شده اند — بنابراین این افراد منزوی و جلوگیری از گسترش — باید مرکزی برای هر طرح بازگشت آمریکایی ها به کار می کنند. چند قانونگذاران می خواهند دولت فدرال به استخدام خارج از کار آمریکایی ها به یک "ارتش" از حدود 300,000 بهداشت عمومی کارگران مورد نیاز برای این کار.

برای اطمینان به اندازه کافی لوازم پزشکی, بهداشت،, مارکو روبیو, R-Fla., می خواهد به گردش تولید به دور از چین با "خرید" قوانین به پا زدن شروع صنعت داخلی است.

در حالی که بسیاری از طرح های آینده از کنگره هستند دو حزبی, مقاومت مواجه قوی است از برخی از گوشه ها.

جمهوری خواهان محافظه کار به ویژه در مقاومت در برابر قوی دولت فدرال مداخله ترجیح می دهند یک دولت توسط دولت رویکرد است. بسیاری از به اشتراک گذاری مغلوب ساختن پیشی جستن دیدگاه که "درمان نمی تواند بدتر" از این بیماری به عنوان رکورد آمریکایی ها از کار هستند. مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به ثبت نام در هر قانون به قانون است.

در خانه, شنوایی, Rep. Andy Harris, R-Md., یک متخصص بیهوشی استدلال که نامعلوم باقی بماند-صفحه اصلی سفارشات را ندارد.

"ما امن تر از مرگ اگر ما به دنیا نمی," او گفت:.

کول سابق استاد تاریخ گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است محدود ساخته شده است در تعادل بین واشنگتن و کشورهای, که تضمین می کند "50 آزمایشگاه" به عنوان متحده سعی کنید گزینه های مختلف برای مقابله با این ویروس.

"ما در حال رفتن به می دانم که خیلی سریع یا نه این بچه ها شروع زود هنگام راست" او گفت:.

هفته پیش Sherrill اول-اصطلاح دموکرات رشد نا امید در طول یک جلسه در مورد عدم وجود تجهیزات حفاظتی برای کارگران خط مقدم.

"ما که در آن ما نیاز به," او گفت:. "بنابراین سوال پیش میاد: چرا؟"

او راه اندازی پنج دولت نیروی کار که در تلاش برای ایستادن ویروس موبایل تست در سایت و دریافت دنده به سلامت دفاتر.

خیلی راه فرمانداران باید با تشکیل قراردادهایی با کشورهای همسایه قانونگذاران اغلب موافق وجود ندارد one-size-fits-all رویکرد با وجود نیاز برای قوی فدرال نقش برای اطمینان از عادلانه نتایج برای آمریکایی ها.

تشکر. جیمی راسکین D-Md., عضو خانه جدید انتخاب کمیته Coronavirus بحران گفت: این بیماری همه گیر به شمار یک "تست استرس" برای امریکا federalist سیستم.

"این دوره در حال رفتن به در مورد اینکه آیا ما می توانیم از بنیانگذاران' چشم انداز فدرالیسم کار او گفت:" در کنگره در "بدترین بحران بهداشت عمومی از طول عمر ما."

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب