به عنوان ما چنگ زدن با ویروس فلوریدا رکورد بازدید مورد افزایش

ST. پترزبورگ فلوریدا. (AP) — با ایالات متحده دست و پنجه نرم کردن با بدترین شیوع کروناویروس در جهان, فلوریدا, ض

توسط MORVARIDEASIA در 22 تیر 1399

ST. پترزبورگ فلوریدا. (AP) — با ایالات متحده دست و پنجه نرم کردن با بدترین شیوع کروناویروس در جهان, فلوریدا, ضربه, ترسناک یک نقطه عطف یکشنبه, شکستن رکورد ملی برای یک کشور بزرگترین واحد-روز افزایش موارد مثبت.

مرگ و میر ناشی از این ویروس نیز در حال افزایش در ایالات متحده به ویژه در جنوب و غرب هر چند هنوز هم به خوبی در زیر ارتفاعات آمار در ماه آوریل به گفته های اخیر آسوشیتد پرس و تحلیل داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

"من واقعا فکر می کنم ما می تواند کنترل این و آن عنصر انسانی است که مهم است. باید آن را یک تلاش از کشور ما است. ما باید با هم کشیدن زمانی که ما در یک بحران و ما قطعا آن را انجام نمی" گفت: دانشگاه فلوریدا اپیدمیولوژی دکتر سیندی Prins.

Adm. برت Giroir عضو مجلس coronavirus نیروی کار به نام ماسک-پوشیدن در مکان های عمومی است که در دیدار با مقاومت در برخی از ایالات آمریکا "کاملا ضروری است."

Giroir معاون وزیر در بهداشت و خدمات انسانی بخش گفت: ABC "این هفته" در روز یکشنبه که "اگر ما را نمی, ما نمی خواهد کنترل ویروس."

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عینک ماسک در زمان شنبه, چیزی دموکرات مجلس نانسی پلوسی گفت: یکشنبه نشان داد که او "عبور از یک پل."

پلوسی گفت: سی ان ان "وضعیت اتحادیه" که او امیدوار است به این معنی است که رئیس جمهور "را با تغییر نگرش خود را که مفید خواهد بود در توقف گسترش coronavirus."

در فلوریدا 15,299 مردم آزمایش مثبت برای کل 269,811 موارد و 45 مورد مرگ و میر ثبت شد, با توجه به وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت آمار.

کالیفرنیا تا به حال رکورد قبلی روزانه موارد مثبت — 11,694 مجموعه در روز چهارشنبه.

شماره آمده در پایان یک گریم, رکورد شکستن هفته به عنوان فلوریدا گزارش 514 مرگ و میر — به طور متوسط 73 در هر روز. سه هفته پیش دولت بود و به طور متوسط 30 مرگ و میر در هر روز.

محققان انتظار می رود به افزایش مرگ و میر در ایالات متحده حداقل برای چند هفته اما برخی فکر می کنند این تعداد احتمالا نمی خواهد به عنوان به طور چشمگیری به عنوان آن را در زمستان به دلیل عوامل متعددی از جمله افزایش تست.

در ضمن در کشورهای شرق اروپا نیز رو به افزایش امواج از coronavirus عفونت منجر به شورش در صربستان اجباری ماسک صورت در کرواسی و ممنوعیت سفر و یا قرنطينه اعمال شده توسط مجارستان.

"ما نشانه های نگران کننده در مورد یک افزایش در تعداد موارد در کشورهای همسایه و اروپا و کل جهان" گفت: Gergely Gulyas, مجارستانی نخست وزیر ویکتور اوربان را رئیس ستاد. "در حال حاضر ما باید برای حفاظت از امنیت خود و جلوگیری از ویروس از بودن در آورده از خارج از کشور."

مقامات مجارستان گفت: آنها مرتب کشورها به سه دسته قرمز و زرد و سبز خود را بر اساس نرخ جدید کروناویروس عفونت و اعمال محدودیت از جمله ممنوعیت ورود و اجباری قرنطينه بسته است که مردم کشور در حال ورود از.

صربستان که در آن مقامات بهداشتی هشدار می دهند که بیمارستان ها تقریبا کامل با توجه به آخرین افزایش, گزارش 287 عفونت های جدید در روز یکشنبه اگر چه وجود داشته است افزایش شک و تردید در مورد صحت آمار و ارقام. رسما این کشور به بیش از 18,000 تایید عفونت و 382 مرگ و میر ناشی از مارس. روز یکشنبه گزارش از 11 coronavirus مرگ و میر در این کشور دومین کشور روزانه مرگ و میر.

صربی پلیس با مخالفان دولت به صورت چهار شب در هفته گذشته تظاهرات که مجبور صربی رئیس جمهور برای برداشت قصد دارد به معرفی یک coronavirus مستند. بسیاری از افزايش عفونت شده اند مقصر شلوغ, فوتبال, مسابقات, تنیس, حوادث و کاباره ها.

در بلغارستان مقامات دوباره به راه افتادند محدودیت برداشته چند هفته پیش به دلیل یک موج جدید در مورد.

آلبانی نیز شاهد افزایش قابل توجهی در عفونت پس از اواسط ماه مه هنگامی که آن کاسته مستند اقدامات است. بالکان ملت گزارش 93 جدید موارد بیش از دو بار به عنوان بسیاری به عنوان بالاترین روزانه ارقام در ماه های مارس و آوریل و وزارت بهداشت به نام وضعیت در اصلی بیماری های عفونی بیمارستان "قبر."

"آیا کاهش هوشیاری و احترام بهداشت قوانین" Albanian, مقامات بهداشت و درمان خواست.

کرواسی که جزیره-نقطه چین ساحل دریای آدریاتیک یک مقصد توریستی عمده ای است که ساخت پوشیدن ماسک اجباری در فروشگاه ها آغاز و تا روز دوشنبه.

در عین حال تعداد عفونت در اروپا شرقی در مقایسه با رنگ پریده به روزانه coronavirus گزارش ها از هند و آفریقای جنوبی و برزیل که ویروس-انکار رئیس جمهور دارای آزمایش مثبت است.

هند است که در اکثر موارد پس از ایالات متحده و برزیل شاهد رکورد افزایش 28,637 موارد گزارش شده در 24 ساعت گذشته. مقامات همچنین اعلام کرد یک هفته ای مستند آغاز سهشنبه در کلید غرب مرکز فن آوری از بنگلور که در آن دفاتر شرکت های با تکنولوژی بالا مانند, مایکروسافت, اپل و آمازون قرار دارد.

آفریقای جنوبی گزارش کرده است بیش از 10000 جدید روزانه موارد برای چند روز در یک ردیف از جمله 13,497 عفونت های جدید اعلام کرد شنبه شب. ژوهانسبورگ را پرجمعیت سوتو شهرستان است و یکی از این ویروس نقاط داغ. با بیش از 264,000 موارد و 3,971 مرگ و میر آفریقای جنوبی حساب برای بیش از 40 ٪ از تمام گزارش coronavirus موارد در آفریقا است.

در ضمن در تایوان که نگهداری آن شیوع کروناویروس به چند صد موارد سالانه جشنواره فیلم پیچیده با یک مراسم اعطای جوایز این آخر هفته که در آن بازیگران و دیگران به انتظارنشسته بودند تا برای شاخه های عکس اجتماعی فاصله و شرکت کنندگان نمی پوشیدن ماسک.

___

Gorondi گزارش از بوداپست, مجارستان. آسوشیتد پرس نویسندگان در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

به دنبال همه از AP را همه گیر پوشش در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب