آسیا امروز: 23 موارد جدید در کره جنوبی هیچ یک در چین

بانکوک (AP) — کره جنوبی گزارش داد 23 جدید کروناویروس موارد در شنبه عمدتا از پر جمعیت سئول منطقه ای که در آن مق

توسط MORVARIDEASIA در 3 خرداد 1399

بانکوک (AP) — کره جنوبی گزارش داد 23 جدید کروناویروس موارد در شنبه عمدتا از پر جمعیت سئول منطقه ای که در آن مقامات تعطیل هزاران نفر از کاباره ها و کافه و اتاق کارائوکه برای جلوگیری انتقال.

در همین حال چین که در آن همه گیر آغاز شد در اواخر سال گذشته گزارش جدید تایید موارد برای اولین بار پس از آن آغاز شد اعلام عفونت در ژانویه.

کره جنوبی در حال حاضر تایید 11,165 موارد از جمله 266 مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است. سیزده از موارد جدید آمد از گیونگی-دو در اطراف سئول که در روز شنبه دستور تعطیلی اضافی 2,629 میله و کارائوکه اتاق آوردن تعداد بسته مکانهای تفریحی به 8,363.

کره جنوبی بود گزارش حدود 500 مورد جدید یک روز در اوایل ماه مارس قبل از استفاده از تهاجمی ردیابی و آزمایش به ایجاد ثبات در آن شیوع. اما نگرانی رو به رشد بیش از افزایش مداوم عفونت در بیشتر سرمایه منطقه که در آن حدود نیمی از کره جنوبی با 51 میلیون نفر زندگی می کنند. آن را پس از مقامات بهداشتی آرامش اجتماعی فاصله دستورالعمل و اجازه یک مرحله به مرحله بازگشایی مدارس و شروع با سالمندان دبیرستان در روز چهارشنبه.

بیش از 200 اخیر عفونت شده اند مربوط به باشگاه را برانگیخت در سئول در منطقه شهری.

حداقل 1,204 موارد ترسیم شده برای ورود بین المللی اگر چه چنین عفونت را کاهش و پس از این کشور تقویت کنترل مرز در آوریل اجرای دو هفته قرنطينه در تمام مسافران خارج از کشور.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— هیچ مورد جدید در چین: چین در گزارش جدید تایید عفونت و یا مرگ و میر و تنها دو نفر موارد مشکوک در آخرین 24 ساعت. که اضافه شده به شواهدی که این کشور تا حد زیادی غلبه بر این بیماری همه گیر آغاز شد که در بخش مرکزی شهر صنعتی ووهان. ملی کمیسیون بهداشت گفت: 79 بيمار شد و هنوز هم تحت درمان از جمعه. برخی از 376 دیگران در انزوا و تحت نظارت به صورت موارد مشکوک و یا برای تست مثبت بدون نشان دادن علائم. چین گزارش کرده است در مجموع 82,971 موارد از جمله 4,634 مرگ و میر.

— هند از موارد بالا 6,000 دوباره: موارد جدیدی از کروناویروس در هند در صدر 6,000 برای دومین روز متوالی مارک دیگر رکورد پرش برای کشور در یک دوره 24 ساعته. هند گزارش 6,654 موارد جدید در روز شنبه در آوردن مجموع در سراسر کشور به 125,102 از جمله 3,720 مرگ و میر. میزان عفونت در کشور 1.3 میلیارد دلار افزایش یافته است که دو ماه مستند است که فلج اقتصاد آغاز شده است به سهولت. متحده با تعداد نسبتا کمی از موارد دیده می شود خوشه در روزهای اخیر با افزایش تحرک و به عنوان ساکنان از جمله کارگران مهاجر سفر در قطار ویژه باید به خانه بازگشت. مقامات در مرز شمال شرقی ایالت آسام معرفی شده در شنبه اتهامات جنایی برای قرنطینه متخلفان پس از بیش از 100 نفر در دولت امکانات قرنطینه آزمایش مثبت برای ویروس.

— نزدیک به 1000 نفر در اندونزی: اندونزی اعلام کرد 949 موارد جدیدی از کروناویروس در شنبه, آوردن مجموع آن به 21,745 موارد از جمله 1,351 مرگ و میر. استان جاوه شرقی بيشترين سنبله با 466 جدید, موارد بالا بردن مجموع آن به 3,595. East Java رژیم صهیونیستی است. Khofifah Indar Parawansa گفت که تعداد افراد آلوده در استان که نشان می دهد هیچ نشانه ای افزایش یافته است که این ویروس به سرعت در حال گسترش وجود دارد. وی تاکید کرد: مردم برای آمدن به شرق جاوا برای جشن عید فطر تعطیلات که نشانه پایان ماه رمضان که شروع می شود در روز یکشنبه ،

— ژاپن کاباره ها دریافت COVID دستورالعمل: ژاپن انجمن نمایندگی کارگران در کاباره ها و میزبان میله های آموزش مردم به پوشیدن ماسک و ضد عفونی کردن دستگیره های درب و جداول هر 30 دقیقه. دستورالعمل گفت: میکروفن کارائوکه باید تمیز شود بعد از هر بار استفاده و کارگران باید دست خود را بشویید و غرغره هر 30 دقیقه. یک مشتری و کارگر می تواند نشستن با هم یک صندلی خالی نگه داشته شود باید در بین یکی دیگر از مشتری. بازدید کنندگان از خارج از کشور که نمی متحمل 14 روز در قرنطینه خواهد بود خودداری کرد و در درب. بیش از یک میلیون نفر تخمین زده می شود به کار در کاباره های بیشتر در مکان های ارزان تر. درآمد خود را تا به سقوط در میان شیوع به عنوان شرکت های بزرگ آموزش کارکنان به کار از خانه. دولت بماند-صفحه اصلی درخواست برداشته شده است در بسیار از ژاپن اما همچنان در توکیو. ژاپن بیش از 16,500 تایید ویروس موارد از جمله 796 مرگ و میر.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب