آسیا امروز: رهبر دولت استرالیا می گوید بیمار نمی جداسازی

سئول کره جنوبی (AP) — تنها چند روز پس از مقامات کره جنوبی اعلام امیدوارم این کشور COVID-19 اپیدمی بود در آینده

توسط MORVARIDEASIA در 1 مرداد 1399

سئول کره جنوبی (AP) — تنها چند روز پس از مقامات کره جنوبی اعلام امیدوارم این کشور COVID-19 اپیدمی بود در آینده تحت کنترل مقامات بهداشتی گزارش شده 63 مورد جدید پس از دو ظهور در محلی انتقال و وارداتی عفونت.

کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز چهارشنبه گفت: حداقل 36 از موارد جدید آمد از پر جمعیت سئول شهری که در آن حدود نیمی از این کشور به 51 میلیون نفر زندگی می کنند.

این KCDC نمی بلافاصله تایید اینکه آیا این اعداد شامل جدید خوشه از عفونت های کشف شده در خط مقدم ارتش واحد در Pocheon شمالی از سئول که در آن حداقل 13 سربازان گزارش آزمایش مثبت است.

این KCDC گفت: 29 از قانون جدید موارد محلی انتقال و دیگر 34 به ورود بین المللی به عنوان ویروس همچنان به گسترش در آسیا و ایالات متحده و فراتر از آن. دولت همچنین در نظر دارد به ارسال به ارسال دو هواپیما به عراق در روز چهارشنبه به تخلیه حدود 300 کره جنوبی کارگران ساختمانی در میان گسترش ویروس وجود دارد.

این کشور گزارش شده بود چهار محلی انتقال در روز دوشنبه بود که کمترین میزان در دو ماه باعث یک جشن جیر از رئیس جمهور مون جائه در که گفت: ملت برنده شد و به مبارزه خود علیه COVID-19.

معاون وزیر بهداشت کیم باند-لب در طول یک ویروس در جلسه چهارشنبه تمدید فراخوان شهروند هوشیاری و گفت که جزر و مدی در محلی انتقال به احتمال زیاد ادامه خواهد داد. مقامات وارداتی موارد به کمتر تهدید آن را به عنوان اجرا آزمون و دو هفته قرنطينه در همه افراد ورود از خارج از کشور.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— نپال دولت در روز چهارشنبه به پایان رسید خود را مستند 120 روز پس از آن اعمال شده برای کنترل گسترش coronavirus. وزیر اطلاعات یوبا سیتی راج Khatiwada گفت: تعداد موارد کاهش شدند. دولتی و دفاتر خصوصی خواهد بود به طور کامل کاربردی از شنبه, همه وسایل نقلیه اجازه داده می شود در خیابان ها و بازارها و مراکز خرید و مغازه ها را مجاز به باز کردن. فرودگاه ها و پروازها از سر گرفته خواهد Aug. 1. Khatiwada گفت: مدارس و کالج ها باقی خواهد ماند تا اطلاع ثانوی بسته. بزرگ و مجامع عمومی و توابع مذهبی و احزاب باقی می ماند, ممنوع, و, ورزشگاه, باغ وحش و پارک های بسته باقی می ماند. این مستند اعمال شده در مارس تمدید شد چندین بار قبل از دولت کاسته و آن را در ماه گذشته. این کشور دارای 17,994 مورد تأیید و 40 و میر ناشی از کوروناویروس.

— تعداد موارد در چین آخرین شیوع ویروس در ادامه به سقوط شنبه با نه موارد جدید در شمال غربی منطقه سین کیانگ. همه گزارش شد در پایتخت های منطقه ای اورومچی است که قفل شده است و برخی از جوامع محدود سفر و انجام آزمایش های گسترده. بیش از 50 نفر آلوده شده اند اما اقدامات انجام شده به نظر می رسد به آن را مانع از گسترش بیشتر در گسترده نازک جمعیت منطقه از بیابان و کوه است. یکی دیگر از پنج مورد جدید گزارش شده در میان چینی ها در ورود از خارج از کشور آوردن چین در مجموع به 83,707 با 4,634 مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شد.

— یک مطالعه جدید نشان می دهد به مراتب بیشتر از افراد آلوده شده اند با کروناویروس در هند سرمایه منطقه از آمار و ارقام رسمی نشان می دهد. مرکز ملی کنترل بیماری ها می گوید این آزمایش بیش از 21000 نفر انتخاب و به طور تصادفی در سراسر دهلی دولت که شامل دهلی نو است. آن یافت می شود حدود 22 درصد از دولت جمعیت آلوده شده است و یا بیش از 6.6 میلیون نفر است. دهلی نو گزارش رسمی فقط 123,000 عفونت معنی است که بسیاری از موارد آزمایش نشده و یا شناخته شده است. تست است و حتی محدود تر در بسیاری از مکان ها در خارج از پایتخت منطقه است.

— وزارت دادگستری ایالات متحده می گوید هکرها همکاری با دولت چین هدف شرکت توسعه coronavirus واکسن و سرقت صدها میلیون دلار از مالکیت معنوی و اسرار تجاری از شرکت ها در سراسر جهان. کیفرخواست می گوید هکرها تحقیق آسیب پذیری در شبکه های کامپیوتری ماساچوست و مریلند شرکت های شناخته شده برای کار خود را در توسعه واکسن و درمان است. مورد ثبت شده در این ماه در واشنگتن و unsealed شنبه. کیفرخواست شامل اتهام تجارت راز سرقت و تقلب سیم توطئه در برابر هکرها که دادستان ها می گویند سرقت اطلاعات مورد علاقه به دولت چین.

— برخی از بزرگترین دولت اهدا کنندگان کمک های انسان دوستانه هستند کمانش تحت فشار از COVID-19 بیماری همه گیر. بودجه خود را تعهدات برای این ویروس و در غیر این صورت باید کاهش یک سوم از یک سال پیش. این تجزیه و تحلیل به دست آمده توسط AP نادر در زمان واقعی نگاه دشوار به آهنگ جهان کمک کند. در زمانی که مردم در حال مبارزه با ویروس ها و متعاقب آن فروپاشی اقتصادی در بالای آستین در حال اجرا بحران کمک های بیشتر نیاز است نه کمتر. اما اهدا کنندگان در حال تلاش بیش از حد. عدم کمک شده است به نام "ویرانگر است."

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب