آسیا امروز: پکن خاموش بازار مواد غذایی پس از 7 مورد جدید

پکن (AP) — پکن بسته این شهر بزرگترین عمده فروشی مواد غذایی در بازار شنبه پس از کشف هفت مورد جدید کروناویروس در

توسط MORVARIDEASIA در 24 خرداد 1399

پکن (AP) — پکن بسته این شهر بزرگترین عمده فروشی مواد غذایی در بازار شنبه پس از کشف هفت مورد جدید کروناویروس در دو روز گذشته.

این Xinfadi بازار است که 4,000 مستاجران خواهد بود و پس از ضد عفونی کارگران آزمایش مثبت و ویروس پیدا شد در محیط رسمی شین هوا اخبار آژانس گفت.

ملی کمیسیون بهداشت گفت که شش مورد جدید تایید شد در پکن در روز جمعه. یک مورد دیگر گزارش شده پنج شنبه. آنها برای اولین بار به صورت محلی منتقل موارد در چین سرمایه در بیش از 50 روز است.

توجه متمرکز بر بازار پس از کشف سه مورد. دو نفر از افراد آلوده شده به بازار و سوم مشغول به کار با یکی از آنها را در یک موسسه تحقیقاتی با توجه به گزارش های رسانه ها.

مقامات شهرستان گفت: اواخر جمعه که همه کارگران در حال آزمایش برای coronavirus. آنها همچنین دستور آزمایش مواد غذایی و محیط زیست نمونه از تمام شهر عمده فروشی مواد غذایی در بازار.

نشانه ای خارج از یک ساختمان بازار جمعه خواندن "این ساختمان ضروری و بسته شده است." پلیس و نگهبانان محدود ورود به منطقه پارکینگ. کارگران بسیاری در بازار, کت و کلاه می تواند دیده می شود ایستاده در خط در خارج از منزل به عنوان اتوبوس کشیده.

مقامات در حال حرکت به سرعت به ساقه شیوع جدید. آنها با تاخیر برنامه ریزی شده بازگشایی مدرسه در روز دوشنبه برای اولین بار به دانش آموزان کلاس سوم در مدرسه ابتدایی و معلق رویدادهای ورزشی.

ملی کمیسیون بهداشت گفت که پنج وارداتی موارد گزارش شده در جای دیگر در چین در 24 ساعت گذشته, آوردن مجموع روزانه به 11 و در سراسر کشور تجمعی کل به 83,075. مرگ و میر بدون تغییر باقی مانده است در 4,634.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

سئول کره جنوبی — کره جنوبی گزارش کرده است 49 موارد جدید COVID-19 بسیاری از آنها در پر جمعیت سئول شهری که در آن مقامات بهداشتی مبارزه کرده اند به سرعت انتقال مربوط به سرگرمی و اوقات فراغت فعالیت های کلیسا تجمعات و کارگران کم درآمد است که نمی توان به ماندن در خانه. ارقام منتشر شده توسط کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز شنبه آورده و ملی در مجموع به 12,051 موارد و 277 مرگ و میر. این KCDC گفت: 44 از موارد جدید گزارش شده از بیشتر سرمایه منطقه است که به نیمی از این کشور به 51 میلیون نفر است. KCDC مدیر Jung Eun-kyeong التماس کرد با ساکنان خانه بمانند بیش از آخر هفته گرفت و گفت که "نگرانی بالا" که افزایش فعالیت عمومی خواهد منجر به یک گردش ویروس.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب