سن دیگو, دریایی, استخدام مهر, رزومه, آموزش

یک شرکت دریایی استخدام در زمان مکان خود را در میان طبقه زرد ردپای در سن دیگو, Marine Corps Recruit Depot روز د

توسط MORVARIDEASIA در 16 اردیبهشت 1399

یک شرکت دریایی استخدام در زمان مکان خود را در میان طبقه زرد ردپای در سن دیگو, Marine Corps Recruit Depot روز دوشنبه شروع به آموزش خود را پس از بیش از دو هفته از قرنطینه در یک هتل محلی.

این مرحله نشانه یک نقطه عطف در سپاه تلاش برای ادامه آموزش در تغییر COVID-19 محیط زیست, مقامات گفت.

تفنگداران دریایی آغاز شده ارسال جدید شرکت استخدام به قرنطینه با ورود اکو شرکت به سن دیگو در مارس 13, پس از coronavirus شروع به گسترش در میان شرکت قبلی می رسند — Bravo Company — هفته قبل.

در حالی که موارد در میان سربازان از 237-مرد براوو شرکت رسید که تفنگداران دریایی در حال دیدن مراتب کمتر از موارد در میان نیروهای اکو. تفنگداران دریایی پس از پنتاگون سفارش فاش نمی اعداد واقعی عفونت در میان آن استخدام, اما یک انبار گفت: در مورد تعداد انگشت شماری از شرکت اکو آزمایش مثبت جمعه. هیچ نشانه.

تبلیغات

"آنها آزمایش مثبت در روز جمعه شد نقل مکان کرد و به انزوا در MCRD گفت:" سروان ، مارتین هریس یک انبار سخنگوی.

چرا که استخدام اکو شرکت بودند قرنطینه در اتاق های هتل در جفت کمتر از یک ده را به طور بالقوه برگزار شد از آغاز آموزش که آیا آنها آزمایش مثبت بود یا یک هم اتاقی که انجام داد. هریس گفت: 254 استخدام ساخته شده انتقال از قرنطینه به انبار دوشنبه.

Echo Company Receiving

نیروهای جدید با اکو شرکت 2nd, استخدام آموزش گردان در پاسخ به سفارشات در دریافت در Marine Corps Recruit Depot San Diego در روز دوشنبه. اکو شرکت وارد انبار سه هفته پیش شده اند و قرنطینه در یک هتل سان Diego پس از.

(سرجوخه اد گالو) بروک C جنگل/سپاه تفنگداران دریایی)

Brig. ژنرال Ryan میراث انبار را به فرمانده کلی گفت: سخت قرنطینه اجرا پس از شیوع بیماری در میان براوو شرکت تا به حال به اثر مورد نظر از محدود کردن ویروس' گسترش در میان اکو شرکت.

تبلیغات

"ما در حال ادامه برای یادگیری زیادی در مورد ویروس" میراث فرهنگی گفت: روز شنبه در یک مصاحبه تلفنی. "ما در حال ارسال به روز رسانی روزانه در سراسر دریایی سپاه — بهترین روش واقعا آنچه که ما در حال یادگیری است."

میراث گفت که چندین استخدام از براوو شرکت — با یک بزرگتر شیوع — در حال حاضر خارج از قرنطینه و از سر آموزش.

"حدود یک هفته پیش در کسانی که تست منفی شد خارج از قرنطینه و بازگشت به آموزش" میراث گفت. "ما قصد داریم به تلاش برای نگه داشتن این شرکت هم وجود دارد منحصر به فرد غرور آنها در حال حمل با وجود اینکه قرنطینه."

در آوریل 29, تفنگداران دریایی گفت: 48 استخدام از براوو شرکت آزمایش مثبت برای coronavirus با چندین نتایج آزمون هنوز هم برجسته است. هریس روز دوشنبه گفت که تعداد کسانی که گل رز به عنوان نتایج بیشتر در آمد.

تبلیغات

"آنها در حدود همین درصد از دیگر موارد 100% تست" هریس گفت. "آنها مطابق با آنچه که در یافت مشابه جمعیت که زندگی در محله های نزدیک میان یک جوان سالم گروه از مردم است."

در دو کشتی های نیروی دریایی به ناو هواپیمابر تئودور روزولت و هدایت موشکی ناوشکن Kidd, نیروی دریایی یافت 20 ٪ تا 25 ٪ از کسانی که خدمه آزمایش مثبت است.

نیروی دریایی از سر گرفته شد آموزش به صورت دو مرحله از آن مهر و ویژه جنگ مبارز-craft خدمه آموزشی در پایگاه نیروی دریایی کورونادو در دوشنبه هفت هفته پس از سه گروه بودند معلق به عنوان جهانی COVID-19 همه گیر شروع به گسترش در میان سن دیگو نظامی جامعه است.

سوم گروهی را از سر آموزش بعدی دوشنبه نیروی دریایی در بیانیه ای گفت.

تبلیغات

"ما در زمان یک رویکرد محافظه کار به درستی ارزیابی ما جمعیت دانشجویی و ایجاد پروتکل به منظور به حداقل رساندن خطر ابتلا به آنها را در طول آموزش گفت:" سروان ، بارت رندال کومودور از Naval Special Warfare مرکز در یک بیانیه کتبی دوشنبه.

کارآموزان محدود خواهد شد در شماره های خاصی در رویدادهای آموزشی و در کلاس های درس اجتماعی را حفظ فاصله و به غربالگری ویروس, روزانه, نیروی دریایی گفت.

دایر می نویسد: San Diego Union-Tribune.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب