آسیا امروز: کشتی کروز در آبهای فیلیپین به بازگشت خدمه

بانکوک (AP) — کشتی کروز در حال بررسی در استرالیا برای جرقه coronavirus عفونت کرده میره به فیلیپین آب را به خدم

توسط MORVARIDEASIA در 18 اردیبهشت 1399

بانکوک (AP) — کشتی کروز در حال بررسی در استرالیا برای جرقه coronavirus عفونت کرده میره به فیلیپین آب را به خدمه فیلیپینی, صفحه اصلی.

فیلیپین گارد ساحلی و گفت: این روبی شاهزاده را رها لنگر در خلیج مانیل که در آن حداقل 16 کشتی کروز دیگر باید همگرا پس از ماه گذشته در حالی که انتظار برای بیش از 5000 فیلیپینی crewmembers به آزمایش می شود برای coronavirus قبل از پیاده.

گارد ساحلی سخنگوی آرماند Balilo گفت: 214 فیلیپینی خدمه در هیئت مدیره روبی شاهزاده تست خواهد شد.

روبی شاهزاده خانم بوده است و مربوط به 19 مرگ و میر در استرالیا و دو در ایالات متحده است. یک دولت استرالیا درخواست در جریان است به همین دلیل از 2700 مسافر و خدمه اجازه داده شد به پیاده در سیدنی در مارس 19 قبل از آزمون نتایج بیمار مسافران شناخته شده بودند.

بسیاری از مسافران پرواز از سیدنی در خارج از کشور. دو نفر در خانه در ایالات متحده آمریکا از جمله لس آنجلس ساکن چانگ چن که خانواده تحت پیگرد شاهزاده Cruises برای بیش از $1 میلیون نفر در طرح دعوی در دادگاه ادعا آن را شکست خورده هشدار به مسافران را به خطر است.

— بازگشت در هوا: کره جنوبی در بزرگترین شرکت هواپیمایی خواهد شد برخی از پروازها در ماه آینده به گسترش حمل و نقل محموله و آماده شدن برای افزایش ممکن است در مسافران به کشورهای سهولت خود را coronavirus محدودیت. با وجود افزایش پروازهای هوایی کره گفت: هنوز عامل تنها 32 از آن 110 مسیرهای بین المللی در ماه ژوئن. کره ای هوا است گفت: این بیماری همه گیر کوروناویروس تحت فشار قرار دادند تا کره جنوبی از شرکت های هواپیمایی به یک بحران وجودی و به نام دولت قوی تر پشتیبانی می کند. این شرکت در حال حاضر چرخش 70 درصد از آن 20,000 کارگران در شش ماه پرداخت را ترک کنند.

— سنگاپور موارد افزایش: تعداد افراد آلوده در سنگاپور رسید گذشته 20,000 بیشتر کارگران خارجی ساکن در خوابگاه شلوغ تشخیص داده شد. شهر-دولت گزارش 788 موارد جدید را به مجموع آن به 20,198. کارگران خارجی ساکن در خوابگاه اختصاص حدود 90 ٪ از موارد. مقامات انتظار قیام آنها به عنوان تست ساکنان در قفل شده-پایین خوابگاه. سنگاپور به شما اجازه انتخاب شده و کار به کسب و کار از آوریل 12 در کاهش تدریجی از دو ماه مستند که با توجه به پایان ماه ژوئن 1.

— چین کمک: چین است که شعار آن کمک به کشورهای زده coronavirus گفت: آن را فراهم کرده است دولت به طور مستقیم کمک به 150 سازمان ملل از جمله میلیون ها نفر از تست کیت. "این ویروس می داند هیچ مرزهای. وحدت و همکاری جامعه بین المللی قدرتمند ترین سلاح برای شکست دادن این بیماری همه گیر" وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت به آسوشیتد پرس. آن گفت: چین ارائه شده است در معنی آن از جمله 3.3 میلیون تست کیت 2.6 میلیون لباسهای 53 میلیون ماسک و 729 هواکش میان دیگر منابع. علاوه بر این 50 دلار اهدا شده است به طور مستقیم به سازمان بهداشت جهانی است. در ضمن قراردادهای تجاری با 76 کشورها و مناطق و شش سازمان های بین المللی منجر به صادرات 26.6 میلیارد ماسک از جمله 1.5 میلیارد دلار از N95 نوع مورد استفاده توسط کارگران بهداشت 130 میلیون لباس و 48,000 هواکش بین 1 مارس و آوریل 29 وزارت گفت: با استناد به آمار و ارقام گمرکی. چین در بخش ترویج آن کمک و نقش به عنوان یک منبع از تجهیزات حفاظت فردی به عنوان یک راه برای منحرف کردن انتقاد که آن را با تاخیر گزارش اطلاعات در مورد شیوع اول شناسایی شده در مرکز شهر صنعتی ووهان در اواخر سال گذشته.

— چین تنزل رتبه ویروس در معرض خطر: دولت در روز پنج شنبه اعلام کرد همه مناطق کشور پهناور کاهش داد و از بالا به پایین ویروس در معرض خطر به عنوان تعداد موارد جدید می افتد نزدیک به صفر و هیچ مرگ و میر گزارش شده در بیش از سه هفته. آخرین منطقه را کاهش داد بود لینکو شهرستان و خارج از شهرستان از مودنجینگ در استان هیلونگجیانگ که در مرزهای روسیه و در کجا اخیر سنبله در موارد گزارش شده بود. مقامات تعطیل اورژانس بیمارستان صحرایی در منطقه پس از بسته شدن مرز زمینی و دقیق اجتماعی فاصله اقدامات به نظر می رسد به طور موثر به ارمغان آورد و تعداد موارد جدید به صفر است. ملی چین اداره بهداشت و درمان به گزارش روز پنج شنبه فقط دو coronavirus موارد هر دو از آنها آورده شده از خارج از کشور و گفت: 295 نفر باقی مانده در بیمارستان با COVID-19. یکی دیگر از 884 نفر تحت انزوا و نظارت برای موارد مشکوک و یا برای داشتن آزمایش مثبت در حالی که هیچ نشانه ای ندارند. در مجموع چین گزارش کرده است 4,633 مرگ و میر در میان 82,885 مورد از این ویروس است که اعتقاد بر این است که سرچشمه در بخش مرکزی شهر صنعتی ووهان در اواخر سال گذشته و قبل از گسترش در سراسر جهان.

— کره جنوبی گسترش می یابد ماسک حمل و نقل: کره جنوبی می گوید آن را گسترش بشردوستانه محموله از ماسک به کشورهای دیگر در میان پایانی داخلی موارد coronavirus. در این کشور مواد غذایی و ایمنی مواد مخدر وزیر لی Eui-kyung پنجشنبه به خبرنگاران گفت که در مجموع از 70 کشور درخواست کرده بود ماسک محموله. لی می گوید کره جنوبی را به تمرکز بر روی کمک به کشورهای با بزرگتر شیوع بیماری است که به فوریت نیاز به ماسک. او می گوید دیپلماتیک و امنیتی روابط نیز در نظر گرفته شود. به طور جداگانه در وزارت دفاع استفاده خواهد کرد یک هواپیمای نظامی حمل و نقل 500,000 ماسک در نظر گرفته شده برای ایالات متحده جانبازان از 1950-53 جنگ کره. لی می گوید کره جنوبی را خرید ماسک به صورت رایگان در خارج از کشور مقررات و یا اجازه می دهد شرکت های داخلی به صادرات آنها. از ماه مارس در کره جنوبی تا حد زیادی ممنوع صادرات از ماسک است. در اوایل روز شنبه, کره جنوبی گزارش داد چهار ویروس موارد بیش از 24 ساعت گذشته در ادامه کاهش موارد جدید.

— سریلانکا REIMPOSES حکومت نظامی دوباره: سریلانکا دوباره reimposed 24 ساعته در سراسر کشور حکومت نظامی تا دوشنبه آینده به عنوان بخشی از اقدامات سختگیرانه برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. پتو حکومت نظامی تحمیل شد شنبه شب افزایش عفونت های جدید در طول چند روز گذشته. در حال حاضر وجود دارد 797 COVID-19 بيمار در سریلانکا از جمله نه مرگ. از مجموع 460 مورد گزارش شد پس از مارس 22 از جمله 372 ملوانان نیروی دریایی و یا نزدیک خود را تماس با ما. مقامات باید جدا اصلی نیروی دریایی اردوگاه و قرنطینه حدود 4000 سرباز وجود دارد.

— نیوزیلند برای بازگشایی, میله, سالن: نیوزیلند می تواند بازگشایی میله فروشگاه های خرده فروشی و سالن مو از هفته آینده و یک بار دیگر اجازه مسافرت داخلی. نخست وزیر Jacinda protocol wine studio روز پنج شنبه مشخص شده آنچه در این کشور می مانند زیر بیشتر آرامش خود را مستند به قوانین. خیلی از کشور خواهد به عقب بر گردیم به ظاهر نرمال. ارشد قانونگذاران تصمیم خواهد گرفت دوشنبه که آیا به رفتن پیش با برنامه ریزی شروع چهارشنبه. بر اساس این طرح بازگشایی مدارس می تواند از هفته بعد. مرزهای این کشور بسته باقی می ماند. ورزش حرفه ای خواهد شروع دوباره, اگر چه بدون جمعیت. گردهمایی خواهد بود محدود به 100 نفر و اجتماعی فاصله پروتکل های مشاهده شده است. سالن مو می تواند بازگشایی اما کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک و محافظ دنده. در میله, رستوران ها و دیگر مانند سالن های مردم را باید به صورت جداگانه نشسته و آن را بعید است که برخی از کسب و کار مانند کاباره ها می تواند سر کار.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب