آسیا امروز: هند از موارد بالا که به عنوان هشدار در مقابل واکسن طرح

دهلی نو (AP) — هند گزارش کرده است یکی دیگر از رکورد 24 ساعته پرش در coronavirus موارد به عنوان سازمان جهانی به

توسط MORVARIDEASIA در 15 تیر 1399

دهلی نو (AP) — هند گزارش کرده است یکی دیگر از رکورد 24 ساعته پرش در coronavirus موارد به عنوان سازمان جهانی بهداشت هشدار داد در برابر این کشور قصد دارد به انتشار یک واکسن در ماه اوت.

وزارت بهداشت و درمان اضافه شده 24,850 موارد تایید شده در یکشنبه آوردن مجموع در سراسر کشور به 673,165 ساخت هند چهارمین سخت ترین ضربه در جهان پس از آمریکا و برزیل و روسیه است.

هند مرگ و میر افزایش به 19,268.

از شورای تحقیقات پزشکی هند, آژانس پیشرو کشور COVID-19 پاسخ گفت: هفته گذشته که آن را تنظیم کرده بود Aug. 15 — روز استقلال هند — به عنوان یک هدف برای توسعه coronavirus واکسن و درخواست کارآزمایی بالینی محققان به ثبت نام شرکت کنندگان در ژوئیه 7.

که دانشمند ارشد Soumya Swaminathan گفت: در مصاحبه روز شنبه خود با هند را آنلاین روزنامه سیم که بیشتر واقع برخی از فاز 1 نتایج در دسترس خواهد بود در ماه اوت "اگر همه می رود با توجه به طرح."

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— سخت-آمار استرالیا, خارجه ویکتوریا ثبت کرده است 74 جدید کروناویروس موارد پس از اعلام رکورد 108 عفونت های جدید در روز شنبه. که منجر به افزایش در دولت برتر Daniel Andrews اعلام یک مستند نه درونی عمومی شهرستان مسکن بلوک حاوی 3000 نفر که در آن 27 نفر شناسایی شده اند. پلیس در حال نگهبانی هر ورودی مسکن و املاک ساکنان مجاز به ترک خانه های خود به هر دلیلی. اندروز گفت: ساکنان خواهد شد که اجاره خود را چشم پوشی برای دو هفته آینده و با یکی کردن مشکلات پرداخت از بین 750 و 1500 دلار استرالیا ($520 به $1,040). دولت گفت: این امر ترتیب تحویل مواد غذایی و تجهیزات پزشکی به همه خانه ها. استرالیا انجمن پزشکی جمهور تونی Bartone نام به صورت موقت متوقف به کاهش COVID-19 محدودیت در سراسر کشور پس از هشدار دهنده افزایش ویکتوریا.

کره جنوبی — دارای ثبت 60-plus COVID-19 موارد برای سومین روز متوالی به عنوان ویروس گسترش فراتر از بیشتر سئول منطقه است. کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: آن را تایید کرده است 61 موارد اضافی آوردن ملی در مجموع به 13,091. مرگ و میر همان باقی می ماند در 283. آژانس می گوید: 43 به تازگی موارد گزارش شده بودند به صورت محلی آلوده در حالی که دیگر 18 در ارتباط بودند به ورود بین المللی. آن را می گوید 41 43 نفر زن بودند یا از Seoul metropolitan area یا دو مرکزی شهرهای گوانگجو و Daejeon. کره جنوبی شده است دست و پنجه نرم کردن با یک چشم انداز مثبت در عفونت های جدید پس از آن کاسته اجتماعی فاصله قوانین در اوایل ممکن است. کره جنوبی ثبت شده 63 مورد جدید در هر دو شنبه و پنج شنبه.

— چین روز یکشنبه گزارش داد هشت جدید تایید COVID-19 موارد قبلی دوره 24 ساعته به عنوان یک شیوع اخیر در پکن به نظر می رسد که تا حد زیادی به اجرای آن دارد. چینی پایتخت تا به حال دو مورد جدید هفتم راست بعد از تک رقمی را افزایش دهد. مقامات تایید کرده اند 334 عفونت در طول شیوع بیماری که تشخیص داده شد حدود سه هفته پیش و بزرگترین در کشور از مارس. هیچ کس مرده است هر چند چند شد قبلا در وضعیت بحرانی است. "وضعیت ... بهبود نگه می دارد و کاملا قابل کنترل است" پکن دولت سخنگوی زو Hejian گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه. شش مورد در خارج از پکن شد و مردم از ورود از خارج از کشور. سه نفر در استان گانسو در این کشور غربی است. چین گزارش کرده است 83,553 مورد تأیید و 4,634 مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر آغاز شد. در مورد آن تعداد را شامل نمی شود افرادی که تست مثبت اما نشان می دهد هیچ نشانه ای ندارند.

___

به دنبال همه از AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب