آسیا امروز: نیوزیلند است و هیچ مورد جدید برای 2 روز

بانکوک (AP) — نیوزیلند گزارش صفر در موارد جدید از coronavirus روز چهارشنبه دومین روز متوالی بدون هیچ گونه موار

توسط MORVARIDEASIA در 24 اردیبهشت 1399

بانکوک (AP) — نیوزیلند گزارش صفر در موارد جدید از coronavirus روز چهارشنبه دومین روز متوالی بدون هیچ گونه موارد جدید و روز چهارم از اوایل هفته گذشته است.

مدیر کل سلامت اشلی بلومفیلد گفت که تشویق اخبار این کشور خود را آماده سهولت بسیاری از آن مستند محدودیت از نیمه شب. اکثر کسب و کار از جمله مراکز و فروشگاه های خرده فروشی و نشسته و رستوران ها خواهد بود قادر به بازگشایی شده است. اجتماعی فاصله قوانین را در محل باقی می ماند و تجمعات محدود خواهد شد به 10 نفر.

"حس پیش بینی است و هر دو قابل لمس و درک است" بلومفیلد گفت.

لغو محدودیت های اعمال شده را همزمان با انتشار این دولت در بودجه سالانه در روز پنج شنبه.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت: این کشور با آن مواجه چالش برانگیز ترین شرایط اقتصادی پس از رکود بزرگ از آنجا که از virus.

"نیوزیلند است که در مورد به وارد کردن بسیار دشوار زمستان" او گفت:. "اما هر زمستان در نهایت به دنبال آن است و اگر ما حق انتخاب ما می توانید جدید زلاند بازگشت به کار و اقتصاد ما به سرعت در حال حرکت دوباره."

در تحولات دیگر در سراسر منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— تایلند گزارش جدید در مورد: تایلند گزارش جدید تایید موارد coronavirus برای اولین بار در بیش از دو ماه. نیز وجود نداشت جدید مرگ و میر گزارش روز شنبه ترک این کشور در مجموع در 3,017 موارد با 56 مرگ و میر. از آغاز ماه مه تایلند گزارش شده تک رقمی روزانه را افزایش می دهد به غیر از مارس 4, هنگامی که یک خوشه قرار دادند و با این تعداد به 18. آخرین بار تایلند گزارش هیچ مورد جدید در مارس 9, هنگامی که وجود دارد 50 نفر و در مجموع با یک مرگ. مقامات تایلندی شده اند انتخابی تسهیلات به منظور مبارزه با کروناویروس. رستوران های بانکوک اجازه داده شد به بازگشایی در هفته گذشته به صورت تحصن در ناهار خوری اجتماعی فاصله.

— کاسته قوانین نگهداری می شود در حال حاضر: کره جنوبی هیچ برنامه فوری برای بازگشت به سخت اجتماعی فاصله قوانین پس از افزایش موارد است. معاون وزیر بهداشت کیم باند-لب به خبرنگاران گفت: دولت نیاز به زمان بیشتری برای تجزیه و تحلیل اطلاعات از شیوع اخیر قبل از تعیین اینکه آیا برای تغییر دستورالعمل. روزانه موارد کاهش یافته بود به تک رقمی قبل از خونتان به حدود 30 هر روز به تازگی. کاباره ها در سئول سرگرمی منطقه در ارتباط بودند به بسیاری از عفونت های جدید. باشگاه در سئول در منطقه بسته شده و دوباره پس از شیوع و بازگشایی مدارس شده است به تعویق افتاد. کره جنوبی 26 مورد جدید گزارش روز شنبه با کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به ارمغان آورد ملی شمارش به 10,962 با 259 مرگ و میر.

— عمده چینی دیدار به احتمال زیاد کوتاه: کوتاه تر-بیشتر از حد معمول ممنوعیت استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین در چین سرمایه دیده می شود به عنوان یک سیگنال که چین را محدود عمده آن جلسه سیاسی از سال به دلیل coronavirus. پلیس در پکن چهارشنبه اعلام کرد که استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین, بالن, گلایدر و دیگر پایین پرواز اشیاء ممنوع خواهد شد برای نه روز از 20 تا 28 مه. چنین ممنوعیت رایج در رویدادهای مهم. ملی معمولا اتفاق می افتد بیش از دو هفته در ماه مارس بود اما به تعویق افتاد و در این سال به دلیل شیوع ویروس. آن برنامه ریزی شده است برای شروع در مارس 22, پس از ممنوعیت پرواز نشان می دهد این ممکن است فقط یک هفته. برخی از شرکت کنندگان در اخیر نشست آمادگی برای کنگره پیوست ویدئو کنفرانس جرقه حدس و گمان است که برخی از 3,000 نمایندگان به کنگره ممکن است انجام این کار بیش از حد.

— 7 موارد جدید در چین: چین گزارش هفت مورد جدید چهارشنبه شش نفر از آنها در شمال شرق استان جیلین که در آن مقامات را مطرح هشدار سطوح و معلق اتصال راه آهن به یک شهرستان که در آن یک خوشه با منشا ناشناخته در حال رشد بوده است. چین گزارش کرده است در مجموع 4,633 مرگ و میر در میان 82,926 موارد است. مقامات در حال آماده سازی برای تست تمام 11 میلیون نفر به این ویروس در ووهان شهر که در آن همه گیر آغاز شد در اواخر سال گذشته. تلاش آغاز شد و پس از یک کلاستر جدید کشف شد, اولین عفونت های محلی دولت گزارش کرده است در ووهان پس قبل از یک مستند کاسته شد در اوایل ماه آوریل.

— کشتی گیر سومو می میرد: 28-ساله, ژاپنی, کشتی گیر سومو درگذشت جمعه از coronavirus. Shoubushi که نام واقعی بود Kiyotaka Suetake, اولین کشتی گیر سومو شناخته شده اند و از این ویروس است و در میان جوانترین قربانیان در ژاپن است. او یک تب در مارس 4, اما نمی تواند یک آزمون و یا پیدا کردن یک بیمارستان تا چهار روز بعد. ژاپن است و مجموعه ای از یک نوار بسیار بالا برای تست به دلیل کمبود ظرفیت. اجتناب از تماس نزدیک با دیگران است از یک چالش در سومو که در آن کشتی گیران با هم زندگی می کنند و قطار و غذا خوردن با هم. چند سایر کشتی گیران نیز آلوده شده است. تابستان گرند سومو مسابقات برنامه ریزی شده برای شروع مارس 24 لغو شد در اوایل این ماه.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب