آسیا امروز: هیچ ماسک بر روی فرش قرمز تایوان به عنوان سیاهههای مربوط به چند مورد

تایپه, تایوان (AP) — تایوان پیچیده سالانه جشنواره با مراسم جوایز شنبه شب به عنوان آن را نگه می دارد بیشتر روید

توسط MORVARIDEASIA در 22 تیر 1399

تایپه, تایوان (AP) — تایوان پیچیده سالانه جشنواره با مراسم جوایز شنبه شب به عنوان آن را نگه می دارد بیشتر رویدادهای عمومی پس از نگه داشتن آن شیوع کروناویروس به چند صد نفر.

بازیگران و دیگر به انتظارنشسته بودند تا برای شاخه های عکس اجتماعی فاصله و شرکت کنندگان نمی پوشیدن ماسک در تاریخی Zhongshan سالن در تایپه. تایوان با جمعیت حدود 23 میلیون نفر تا به حال 451 مورد تأیید و هفت مرگ و میر.

یک بازی بیس بال در شهرستان تیچونگ در شنبه درو بیش از 10 ، 000 طرفداران برای اولین بار در این فصل رسمی خبرگزاری مرکزی گفت:. مقامات بهداشت گفت: در ماه گذشته که به طرفداران اجازه داده می شود به نشستن در جایگزین صندلی و دیگر نمی خواهد مجبور به پوشیدن ماسک به جز هنگام ترک صندلی های خود. مقامات شده اند به تدریج اجازه می دهد جمعیت بزرگتر پس از بازی آغاز شد و در مارس با طرفداران.

این فیلم ترسناک "بازداشت" مجموعه ای در طول حکومت نظامی در تایوان در دهه 1960 بود که بزرگترین برنده در تایپه جشنواره فیلم گرفتن شش جایزه از جمله جایزه بزرگ و بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای 22 ساله Gingle وانگ.

Chang Jung-چی بهترین کارگردان برنده برای "ما قهرمانان گفت:" شیوع ویروس تا به حال او را مجبور به کاهش سرعت خود کار می کنند. "این به من می آید مثل یک دوست نوازش شانه من و گفت:" قطع در آن وجود دارد, " او گفت:.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— استرالیا بدترین ضربه ویکتوریا دولت گزارش 273 موارد جدید در روز یکشنبه ششم راست-بعد از سه رقمی را افزایش می دهد. دولت برتر Daniel Andrews گفت: یک مرد در 70s درگذشت یک شبه آوردن استرالیا تلفات به 108 از جمله 24 در ویکتوریا که در حال حاضر 1,484 فعال موارد است. یک افزایش ناگهانی در COVID-19 دیدم ویکتوریا گزارش یک رکورد 288 عفونت های روز جمعه و 216 شنبه. استرالیا پرجمعیت ترین ایالت نیو ساوت ولز گزارش پنج مورد جدید در روز شنبه. اندروز هشدار داد ویکتوریایی "این خطرناک است ، اصلی شهر ملبورن است که در مجازی مستند و اندروز گفت: "ما به سادگی هیچ چاره ای جز اذعان به این واقعیت که ما با آن مواجه و به انجام آنچه که باید انجام شود. که به دنبال (به) قوانین به تنها بیرون رفتن در زمانی که شما به آن نیاز دارید و به تنها بیرون رفتن برای مقاصد که قانونی هستند." در ضمن هشت مراقبت های بهداشتی کارگران در ملبورن آلفرد بیمارستان باید آزمایش مثبت برای ویروس. مسئولين بيمارستان گفت: پنج نفر از این موارد در ارتباط نیست و بر این باور هستند که شده اند به دست آورد از طریق جامعه است. سه کارگر تلقی تماس نزدیک نیز آزمایش مثبت است.

___

به دنبال همه از AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن