آسیا امروز: هیچ مورد جدید در نیوزیلند; مالزی بازگشایی برخی از

ولینگتون, نیوزیلند (AP) — نیوزیلند گزارش شده هیچ مورد جدید از coronavirus در دوشنبه مارک لحظه ای قابل توجه است

توسط MORVARIDEASIA در 15 اردیبهشت 1399

ولینگتون, نیوزیلند (AP) — نیوزیلند گزارش شده هیچ مورد جدید از coronavirus در دوشنبه مارک لحظه ای قابل توجه است که نشان میدهد که این کشور را پررنگ استراتژی تلاش برای از بین بردن ویروس مشغول به کار بود.

این اولین بار پس از وقوع گرفت و در اواسط ماه مارس که این کشور گزارش صفر در موارد جدید.

مدیر کل سلامت اشلی بلومفیلد گفت: این اعداد و ارقام به وضوح تشویق و دلیلی برای جشن اما آن را نمی توان شناخته شده است و تا اواخر این هفته اگر موارد جدید همچنان به پاپ تا در جامعه است.

نیوزیلند مرزهای خود را بسته و اعمال سخت monthlong مستند پس از شیوع آغاز شد.

این مستند قوانین کاسته شد کمی در هفته گذشته برای کمک به بازگشایی اقتصاد, اما بسیاری از محدودیت ها در محل باقی می ماند. بسیاری از کسب و کار —از جمله اکثر فروشگاه های خرده فروشی و نشسته رستوران — بسته باقی می ماند بسیاری از کودکان در حال یادگیری از خانه و مردم ملزم به حفظ اجتماعی فاصله.

نیوزیلند گزارش شده نزدیک به 1500 مورد از این ویروس و 20 مرگ و میر.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— مالزی کسب و کار بازگشایی: بسیاری از بخش های کسب و کار بازگشایی در بخش هایی از مالزی به عنوان نخست وزیر Muhyiddin یاسین دولت به دنبال تعادل بین مهار ویروس و احیای سخت-آمار اقتصاد است. اما این حرکت تقسیم کرده است افکار عمومی که نگرانی ناگهانی بازگشایی فعالیت های اقتصادی می تواند جرقه یک موج جدید از عفونت است. نه از این کشور در 13 ایالت از جمله ثروتمندترین ایالت سلانگور یا حاضر به بازگشایی و یا محدود لیست از کسب و کار است که می تواند کار کند. تجمع جمعی و بین ایالتی سفر ممنوع باقی می ماند. ویروس موارد باید به شدت کاهش یافته است در هفته های اخیر اما افزایش اندکی از 227 عفونت گزارش شده بیش از آخر هفته. مالزی تایید کرده است 6,298 موارد با 105 مرگ و میر.

— سریلانکا برطرف مقررات منع رفت و آمد: سریلانکا تا حدی کاسته آن مقررات منع رفت و آمد در مناطقی که این ویروس در نظر گرفته شده است بیشتر تحت کنترل در هر 24 ساعت حکومت نظامی باقی مانده در اثر در مناطق با خطر بالا که شامل پایتخت کلمبو. حکومت نظامی برداشته شود و تنها به مدت سه روز از ساعت 5 تا 8 بعد از ظهر در 21 از این جزیره 25 منطقه. سریلانکا شناسایی کرده و هفت کشته و 718 موارد بیش از 300 نفر از کسانی که آلوده تایید شد در میان ملوانان نیروی دریایی و یا مخاطبین خود را در هفته گذشته. هر دو دولت و کارگران بخش خصوصی انتظار می رود برای شروع به بازگشت به کار هفته آینده هر چند 24 ساعت منع رفت و آمد ممکن است باقی می ماند و در مکان.

— کم موارد در چین: چین گزارش سه ویروس جدید موارد آورده شده از خارج از کشور و هیچ مرگ و میر. فقط 481 نفر همچنان در بیمارستان با حدود 1000 تحت نظارت و انزوا برای ظاهر شدن به ویروس و یا برای داشتن آزمایش مثبت اما بدون نشان دادن علائم. چین گزارش کرده است در مجموع 4,633 مرگ و میر ناشی از COVID-19 در میان 82,880 موارد است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب