آسیا امروز: S. Korea تعداد 18 بیشتر موارد پس از باشگاه بازديد

سئول کره جنوبی (AP) — کره جنوبی روز شنبه در گزارش 18 مورد جدید کروناویروس از جمله 12 در سئول, به عنوان, بهداشت

توسط MORVARIDEASIA در 20 اردیبهشت 1399

سئول کره جنوبی (AP) — کره جنوبی روز شنبه در گزارش 18 مورد جدید کروناویروس از جمله 12 در سئول, به عنوان, بهداشت کارگران درهم برای ردیابی تماس های زیر کشت و انتقالات مربوط به clubgoers.

آخرین عفونت آورده و ملی در مجموع به 10,840 موارد و 256 مرگ و میر.

در حالی که کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نمی بلافاصله انتشار جزئیات بیشتر از موارد جدید شد و به احتمال زیاد مربوط به کاباره ها در سئول Itaewon اوقات فراغت منطقه که آورده بود به طور ناگهانی متوقف جمعه شب پس از گزارش از انتقال.

حداقل 15 نفر مربوط به 29 سال است که دیدار سه Itaewon باشگاه روز شنبه گذشته و بعد از آزمایش مثبت برای ویروس. این نگرانی در مورد گسترده تر گسترش ویروس در سئول شهری که در آن حدود نیمی از کره جنوبی با 51 میلیون نفر زندگی می کنند.

نخست وزیر چانگ Sye-kyun در جلسه روز شنبه گفت: دولت استخدام "تمام منابع در دسترس" برای پیدا کردن و منزوی کردن حامل. مقامات نیز صادر monthlong اداری جهت مشاوره کاباره ها میزبان میله و دیگر امکانات مشابه در سراسر کشور ،

موارد کمتر در هفته گذشته اجازه داده شده بود برای اجتماعی فاصله دستورالعمل به آرامش و مرحله به مرحله بازگشایی مدارس و شروع با سالمندان دبیرستان بازگشت چهارشنبه آینده.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— کیم می نویسد: پوتین: کره شمالی می گوید رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد با ارسال نامه ای به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه را تبریک می گویم او در 75 سالگرد پیروزی متفقین در جنگ جهانی دوم و مایل روسیه موفقیت در مبارزه با آن شیوع کروناویروس. کیم زودتر ارسال یک پیام به رئیس جمهور چین ستایش آنچه که او به عنوان توضیح داده شده در چین موفقیت در گرفتن آن COVID-19 بیماری تحت کنترل است. برخی از کارشناسان می گویند شمالی می تواند تشدید دیپلماتیک خود کمک رسانی به کشورهای همسایه به خصوص چین به عنوان آن به دنبال کمک اقتصادی به پس از بسته شدن مرز خود را برای ماه به دفع این ویروس.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن