آسیا امروز: S. Korea کم روزانه افزایش می دهد به عنوان ورزش رزومه

سئول کره جنوبی (AP) — کره جنوبی روز سه شنبه گزارش داد که کمترین افزایش روزانه در coronavirus موارد پس از Feb.

توسط MORVARIDEASIA در 16 اردیبهشت 1399

سئول کره جنوبی (AP) — کره جنوبی روز سه شنبه گزارش داد که کمترین افزایش روزانه در coronavirus موارد پس از Feb. 18 ادامه روند رو به پایین به عنوان کشور شروع مجدد ورزش حرفه ای و آماده بازگشایی مدارس است.

کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز سه شنبه گزارش داد سه تازه عفونت و دو بیشتر ویروس های مربوط به مرگ و میر آوردن ملی در مجموع به 10,804 موارد و 254 مرگ و میر.

پس از گزارش حدود 500 مورد جدید روزانه در اوایل ماه مارس عفونت کاهش بیش از ماه گذشته در بحبوحه تشدید کنترل مرز و پایانی انتقال در بدترین آمار در شهر Daegu که گزارش صفر در موارد جدید در روز سه شنبه.

مقامات بهداشتی هنوز هم افزایش نگرانی گسترده تر "آرام گسترش" و طرح تست آنتی بادی به یاد بگیرند که چگونه گسترده این ویروس است.

در میان کاهش caseload مقامات آرامش اجتماعی فاصله دستورالعمل و تصمیم به بازگشایی مدارس در مرحله ای از مراحل شروع با سالمندان دبیرستان در آوریل 13.

کره جنوبی به کره حرفه ای بیس بال لیگ آغاز فصل جدید جمعه ها با عکس به تصویر می کشد طرفداران پر کردن کرسی خالی و به سلامتی از این ستاره شرق به راحتی شنیده می شود در سکوت ورزشگاه. طرفدار فوتبال لیگ خواهد لگد کردن تحت شرایط مشابه در روز جمعه.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— استرالیا مظنون بازار منشاء: استرالیا نخست وزیر هنوز مظنون coronavirus سرچشمه در حیات وحش چینی در بازار با وجود وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo دفاع از یک نظریه که آن را به یک آزمایشگاه است. نخست وزیر اسکات موریسون گفت که او تا به حال نوشته شده به گروه 20 نفره از رهبران دولت خواستار یک "ارزیابی مناسب" از ریشه و پاسخ های دولت به COVID-19 بیماری همه گیر. Pompeo است ادعا بدون ارائه مدرکی است که این ویروس آغاز شد و در ووهان موسسه ویروس شناسی. چین را رد کرد و خواستار تحقیقات مستقل و متهم استرالیا از تکرار طوطی وار ایالات متحده است.

— سریلانکا اجازه می دهد تا رشته به ترک: صدها نفر از مردم سرگردان در سریلانکا پایتخت توسط یک پتو منع شده اند مجاز به بازگشت به خانه های خود. سخنگوی پلیس Jaliya Senarathna گفت: 500 انتخاب شدند در میان هزاران رشته با اولویت داده شده به زنان باردار و مادران با کودکان و مردم داشتن طولانی مدت بیماری. آنها باید تحت یک 14 روز در قرنطینه زمانی که آنها خانه های خود برسد. منع رفت و آمد اعمال شده در مارس 20, ممنوعیت غیر ضروری سفر اما رشته مردم اصرار دارند دولت اجازه می دهد تا آنها را به بازگشت به خانه به عنوان درآمد از دست رفته و بالقوه کمبود مواد غذایی ساخته شده است آن را دشوار است به ماندن در این شهر است. حکومت نظامی بوده است آرام و به طور متناوب اما کلمبو است که در میان سخت ترین ضربه مکان توسط coronavirus. سری لانکا است شمارش 755 موارد و در روز دوشنبه مرگ و میر افزایش به هشت.

— DUTERTE معذرت خواهی: رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte عذرخواهی به دو غولهای او پس از تهدید به بازداشت و از آنها تشکر برای کمک در این بیماری همه گیر کوروناویروس که او می گوید: "فروتنی من است." رئیس جمهور شناخته شده برای خود را ناسزاهای-لادن harangues خواسته Jaime Augusto Zobel de Ayala و مانوئل Pangilinan برای بخشش. هر دو مرتب شده اند کمک های مالی به هزاران نفر از کارکنان خود را و کمک به دولت در مقابله با سرایت. قبل از همه گیر Duterte تا به حال ادعایی خود را آب امتیازی نقض قرارداد ضد پيوند قوانین و آنها را متهم اقتصادی خرابکاری. آب شرکت های آب و برق هرگونه تخلف است. Duterte را دولت درهم برای کمک اقتصادی برای خانواده های فقیر فیلیپینی او ترس ممکن است گرسنگی تحت مستند که به او تحمیل شده به مبارزه با کروناویروس که آلوده نزدیک به 10 ، 000 نفر کشته و 623.

— تک موردی در چین: چین گزارش شده تنها یک مورد جدید از coronavirus و جدید, مرگ و میر, مارک سه هفته پس از آن ثبت COVID-19 مرگ و میر. ملی کمیسیون بهداشت گفت: 395 نفر باقی مانده تحت درمان در بیمارستان در حالی که 949 نفر تحت انزوا و مشاهده برای داشتن آزمایش مثبت برای این ویروس اما هیچ علائم یا موارد مشکوک. چین ثبت کرده است 4,633 مرگ و میر ناشی از این ویروس در میان 82,881 موارد اما سخت محدودیت های مسافرتی, تست, quarantining و مورد ردیابی سیاست نظر می رسد که ریشه این ویروس را گسترش به عنوان گرم تابستان می رسد در بسیاری از کشور است.

— سفر هوایی برنامه: رهبران استرالیا و نیوزیلند می گویند آنها متعهد به از سرگیری سفر بین کشورها به عنوان به زودی به عنوان آنها می توانند با خیال راحت. اعلام این خبر پس از نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio در زمان غیر معمول مرحله از پیوستن به او در استرالیا اسکات موریسون و ملی خود را کابینه برای بحث با لینک ویدئو. "این است که هنوز هم برخی از زمان دور" موریسون گفت: از برنامه های سفر. "اما مهم است که آن را پرچم دلیل آن است که بخشی از جاده است." هر دو کشور خود را کاهش caseloads با مستندات دقیق. Protocol wine studio گفت: هر دو کشور ایستاده بود به سود پس از 1.2 میلیون زلاند نو بازدید استرالیا در سال گذشته و 1.6 میلیون استرالیایی بازدید نیوزیلند.

— مشروب الکلی می گرداند: کسب و کارهای گفته شده برای آماده سازی COVID-19 ایمنی قصد دارد قبل از بارها و رستوران ها و کسب و کارهای دیگر بازگشایی در booziest بخشی از استرالیا. قلمرو شمالی دارای بالاترین نرخ الکل مصرف سرانه هر دولت استرالیا یا خاک است و در مسیر تبدیل شدن به اولین بار به بازگشایی میله پس از ملی مستند آغاز شد مارس 23. هنگامی که آنها دوباره در خاک مارس 15, الکل, تنها می تواند در خدمت مواد غذایی و کاربران نمی توانند معطل بیش از دو ساعت است. کم جمعیت Northern Territory ثبت 30 مورد از COVID-19 و هیچ مرگ و میر. سابق Northern Territory رهبر دولت پس از توصیف نوشیدن الکل به عنوان یک هسته "ارزش های اجتماعی" و 2.25 لیتر (2.4 لیتر) بطری NT پیش نویس آبجو در حال سوغاتی های محبوب در میان گردشگران است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب