لرزه افتخارات کانادا شاعر و مقاله نویس آن کارسون

مادرید (AP) — کانادا مقاله نویس و شاعر آن کارسون نویسنده از سال 1986 غیر داستانی, کتاب "اروس این تلخ و شیرین"

توسط MORVARIDEASIA در 29 خرداد 1399

مادرید (AP) — کانادا مقاله نویس و شاعر آن کارسون نویسنده از سال 1986 غیر داستانی, کتاب "اروس این تلخ و شیرین" مفتخر خواهد بود در این سال با یکی از اسپانیا معتبر شاهزاده آستوریاس جوایز.

هیات داوران جایزه ادبیات — یکی از هشت دست و سالانه توسط یک پایه به نام بعد از وارث تاج و تخت اسپانیایی گفت: پنج شنبه که کارسون "رسیده است سطح شدت و فکری پرداخت بدهی است که جای خود را در میان برجسته ترین نویسندگان حاضر."

با پس زمینه قوی در مطالعات کلاسیک و زبان Carson شناخته شده است برای ترکیب شعر و ترجمه و نثر و حتی اسکریپت-نوشتن به کار می کند. آزادانه در یک یونانی اسطوره های 1998 آیه رمان "زندگی نامه سرخ" یکی از بهترین و شناخته شده کتاب.

در 69 او بوده و به عنوان یک نامزد برای جایزه نوبل در ادبیات در سال های اخیر است. او در حال حاضر می آموزد در دانشگاه میشیگان.

"کار خود را حفظ تعهد به احساسات و اندیشه با مطالعه سنت و تمدید حضور علوم انسانی به عنوان یک راه برای رسیدن به آگاهی بهتر از زمان ما" داوران نوشت: در تصمیم گیری آن است.

سالانه شاهزاده آستوریاس, جوایز, در دسته بندی های مختلف از هنر و ورزش در میان معتبر ترین در اسپانیایی زبان جهان است. دریافت کنندگان جایزه 50,000 یورو ($56,000) در اسراف مراسم در ماه اکتبر.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب