در ارشد, صفحه اصلی, کارکنان قرار می 24-7 برای جلوگیری از گسترش ویروس

آتلانتا (AP) — به عنوان دختران نادیا ویلیامز و صرف ساعت های بی شماری تصور عروسی خود را. در حال حاضر 30 ویلیامز

توسط MORVARIDEASIA در 16 اردیبهشت 1399

آتلانتا (AP) — به عنوان دختران نادیا ویلیامز و صرف ساعت های بی شماری تصور عروسی خود را. در حال حاضر 30 ویلیامز به او کمک کرد تا خواهر و برادر جوان برنامه ریزی روز بزرگ خود را, اما زمانی که آن را آمد و در روز جمعه او نمی تواند در کنار او به عنوان ندیمه. به جای او قرار داده و در یک sequined لباس کشیده و موهایش را پشت برگزار شد یک دسته گل و به تماشای این مراسم به تنهایی از طریق زوم از یک جامعه برای افراد مسن است.

ویلیامز است که در میان حدود 70 نفر است که در حال پناه در محل در کنار بیش از 500 نفر از ساکنان در یک مجلل مرکز کمک زندگی می کنند فقط در خارج از آتلانتا. پس از پایان ماه مارس, پارک چشمه تا به حال کارکنان زنده در آن 61 هکتار محوطه دانشگاه به جای رفت و آمد از خانه به حفاظت از ساکنان coronavirus — یک روش غیر معمول حتی به عنوان خانه های پرستاری شده اند در میان سخت ترین ضربه مکان با این بیماری همه گیر.

"اکثر امکانات بسیار کوتاه در فضا گفت:" بتسی McCaughey, از کمیته کاهش مرگ و مير عفونت غیر انتفاعی است که فراهم می کند دستورالعمل برای جلوگیری از coronavirus در خانه های سالمندان. او تمجید ایده برای نگه داشتن کارکنان در سایت و اشاره کرد همچنین محافظت کارگران و خانواده ها و جوامع است.

این رویکرد استفاده شده است و در جای دیگر: در فرانسه کارکنان در یک خانه سالمندان به پایان رسید 47 روز قرنطینه دوشنبه. در کانکتیکات صاحب یک مرکز کمک زندگی می کنند که مسکن کارکنان در محل تایسون Belanger خواستار کمک مالی دولت به کمک بیشتر جوامع ارشد انجام این کار است.

در گرجستان, ویلیامز, مراقبت های بهداشتی, مدیر گفت: وظیفه خود را به ساکنان برای اولین بار آمد, حتی اگر آن را به معنای از دست رفته عروسی.

"من آرزو می کنم من وجود دارد, قطعا," او گفت: خفگی در یک مصاحبه تصویری با آسوشیتد پرس. "من آرزو می کنم من قادر به کمک به او آماده است."

پارک چشمه' مستند آغاز شده و پس از چهار کارمند و ساکن آزمایش مثبت برای ویروس. اکثر خانه های سالمندان را محدود به بازدید کنندگان و بسیاری از صفحه نمایش مردم برای تب و یا بپرسید که آیا آنها تا به حال در تماس با هر کسی که با این ویروس. پارک چشمه' مدیران گفت: آنها می ترسید این استراتژی ممکن است به اندازه کافی.

"ما می دانستیم که ما تا به حال به انجام کاری شدید گفت:" دانا مور افسر ارشد عامل این شرکت که صاحب پارک چشمه.

در برخی از راه, پارک چشمه است و بیشتر شبیه یک رفت و آمد مکرر از سنتی سالمند-مراقبت از تاسیسات است. ساکنان برخی از نیاز به هیچ مراقبت پزشکی — در حال گسترش در ساختمان های آپارتمانی و خانه های دوبلکس در دردار پردیس در نزدیکی پایگاه, سنگ, کوه های غول پیکر تشکیل سنگ است که lures های گردشگران با یک دنباله به قله و عظیم کنده کاری از مؤتلفه رهبران.

ساکنان پرداخت هزینه ورودی است که می تواند بالا $500,000 با هزینه های ماهانه اعم از حدود 2500 دلار به بیش از 6000 دلار بسته به نوع و اندازه و محل خانه خود و اینکه آیا آنها به تنهایی زندگی می کنند و یا به عنوان یک زن و شوهر با توجه به پارک چشمه' سایت. متوسط هزینه یک خوابه واحد در یک مرکز کمک زندگی می کنند در گرجستان در سال گذشته تنها بیش از $3,300 ماهانه بر اساس یک نظرسنجی که توسط بیمه های غول پیکر Genworth مالی.

برخی از امکانات ممکن است به امکانات و منابع مالی برای حفظ کارکنان در محوطه دانشگاه گفت: Charlene Harrington یک استاد بازنشسته دانشکده پرستاری در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو.

"اگر آن را در یک مکان دوست داشتنی شاید کارگران نمی خواهد ذهن ماندن وجود دارد," او گفت:.

پارک چشمه دارای یک سالن tree-lined پیاده روی مسیرهای پیاده روی به دریاچه steakhouse و هنر استودیو. کارکنان می توانند با استفاده از سالن ورزشی و مدیران باید سازمان یافته کارائوکه یکنوع بازی شبیه لوتو و شام عید پاک برای آنها. آنها همچنین پرداخت کسانی که زندگی در سایت بیشتر — تصمیم گیری ساخته شده پس از داوطلبان متعهد شده بود به ماندن COO مور گفت.

آن دسته از کارکنان نمایندگی کسری از پارک چشمه' عادی 300 نفر پرسنل است. یکی دیگر از 30 یا بیشتر در حال کار از خانه اما اکثریت شده اند furloughed.

کارکنان در محل تدارکات مورد نیاز قربانی. مور خواب بر روی یک تشک بادی در یک چادر او در سالن جامعه. 18 سال دختر قدیمی, مگان, متون ضبط شده از آواز خود را به نگه داشتن مادر او را روح.

برای جاستین صنایع دستی اجرا می شود که پارک چشمه' خدمات مواد غذایی وجود داشته است هیچ خانه برگشت برای شام خانواده در یک جدول تنظیم شده توسط 12 ساله پسر.

در عوض, او و همسرش را هفتگی تاریخ شب و شام با پسر از هم جدا شده توسط یک حصار در محوطه دانشگاه. در روز پنج شنبه او به ارمغان آورد takeout از یکی از رستوران های مورد علاقه خود را. او از مواد غذایی تحت دروازه و او را برداشت و یک بطری کوچک از شراب او می خواهم به سمت چپ در یک پست حصار. آنها نشسته در جداول حدود 15 فوت از هم جدا در طرف مقابل از حصار و داشتند حرف زدند.

"جدید ما است اما ما به آن استفاده می شود در حال حاضر توسط" کریستال صنایع دستی گفت.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم و اکثریت قریب به اتفاق بهبود می یابند. اما برای برخی از دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله پنومونی و یا مرگ. در سراسر کشور از 20 ، 000 مرگ و میر مرتبط شده اند به ویروس شیوع بیماری در خانه های سالمندان و دیگر مراقبت طولانی مدت مراکز.

پارک چشمه' کارکنان و ساکن که تست مثبت شده است. از آنجا که مستند این مرکز دیده است یکی اضافی صورت — 96-سال-اقامت با زوال عقل تست مثبت مارس 23. پارک چشمه اجازه می دهد تا بازدید کننده برای ساکنان که نزدیک به پایان زندگی خود را. یک دختر و یک پرستار را دیدم و او سه روز پس از تست مثبت.

در دانشگاه, کارکنان کاری دیگر با گسترش وظایف. ساکن Kaffie McCullough, 74, teared تا ستایش تلاش های خود را.

"من انتظار دارم خانواده من به پرش و کمک به من از زمانی که چیزی است که تا حدودی از بحران در زندگی من است. من انتظار ندارم که از افرادی که در حال ارائه خدمات برای من," او گفت:.

در ابتدا مور خواست داوطلبانه کارکنان به ماندن در اموال را از طریق پایان ماه آوریل است. در حال حاضر او پرسید که آیا آنها می توانند اقامت طولانی شاید برای همه ممکن است.

مور چپ یک کتاب باز در یک جدول با یک قلم برای کارکنان خود را پاسخ. هنگامی که او بازگشت اکثر نوشته بود: "" من ماندن تا پایان."

___

آسوشیتد پرس عکاس جان Bazemore کمک از سنگ کوه.

___

برای پوشش بیشتر از همه گیر بازدید https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب