در شیراز درایو-در کنسرت, طرفداران هنرمندان و مروج بهترین ها را از زندگی-موسیقی آخرالزمان

اگر شما بسته چشم خود را و تکیه به عقب در صندلی ماشین خود شنبه شب در Ventura County Fairgrounds شما می خواهم که

توسط MORVARIDEASIA در 1 مرداد 1399

اگر شما بسته چشم خود را و تکیه به عقب در صندلی ماشین خود شنبه شب در Ventura County Fairgrounds شما می خواهم که قال سرد نمک هوا و شنیده جنون ska-funk-پانک از L. A. را خار ماهی و Ozomatli. شما می خواهم که تقریبا احساس موسیقی زنده بود به حالت عادی بازگشت در جنوب کالیفرنیا.

در نشان می دهد یکی از این منطقه برای اولین بار رانندگی در کنسرت آوردن موسیقی زنده و برگشت در طول COVID-19 گیر اتومبیل محاصره مرحله اصلی plonked در وسط, در بیرون محل برگزاری وسیع ساحلی پارکینگ (طرفداران در پشت می تواند نظر نمایش بزرگ LED صفحه نمایش).

برخی از خانواده ها پوشیدن ماسک صورت صعود بر روی سقف اتومبیل های خود را به مشخصات مطلوب در حالی که دیگران در آنجا ماند در, مخفیانه tailgating با takeout پیتزا. بیش از یک به خوبی همگام سازی رادیو FM سیگنال خار ماهی بازی خود را نا محدود بازدید — "در زمین صفر" "Lyin, سکس از کون, سگ ماده" — فوق العاده با ذوق برای از خواب بیدار شدن کسانی که در حضور در 500 خودرو در نمایش Concertgoers honked تصویب خود را در پایان آهنگ.

تبلیغات

این کمی شبیه Coachella اگر هیچ یک از سمت چپ و وسایل نقلیه خود را و یا هالیوود باول اگر آنها به ارمغان آورد و مرحله به دیدار با هایلند خیابان ترافیک. برای هم بودن و برای چه کسی می داند چه مدت آن را به احتمال زیاد تنها راه ما می بینیم نشان می دهد در شیراز.

"2022 احساس واقع گرایانه در مورد بازگشت به حالت عادی" اظهار تاسف وینچنتزو the weather channel, بنیانگذار CBF محصولات که تولید این کنسرت در ماشین خود سری در Ventura County Fairgrounds. "اما وجود خواهد داشت خلاق سازگاری."

Fishbone's Angelo Moore at Concerts in Your Car at the Ventura County Fairgrounds.

خار ماهی را آنجلو مور در کنسرت های خود را در این Ventura County Fairgrounds در جولای 18 در شهرستان ونتورا, کالیفرنیا.

(Gary Coronado/لس آنجلس تایمز)

به عنوان COVID-19 منفجر سراسر کشور از جمله کالیفرنیا زندگی می کنند, موسیقی, کسب و کار ممکن است سقوط کردن یک صخره. کالیفرنیا بیش از 400000 مورد تأیید و 7,779 مرگ و میر ناشی از COVID-19. سابق WME موسیقی سر مارک گایگر به تازگی گفت که او اصلا انتظار زیادی نشان می دهد به ازای یک سال و نیم دیگر در soonest. عمده مروج مانند AEG گذاشته اند خاموش و یا قطع پرداخت برای بسیاری از نیروی کار خود را کوچک و سالن های مانند ماهواره اعلام کرده اند تا پایان زنده موسیقی در طبقه اتاق; و موسیقی محور محلات مانند Highland Park ممکن است در تلاش برای به طور کامل بهبود می یابند. شرکت هایی مانند Spotify در, گروه موسیقی جهانی و موسیقی وارنر گروه را مضاعف خود را از تلاش های لابی گری با ملی مستقل برگزاری Assn. به سعی و محافظت از سالن های موسیقی از فروپاشی کل با حمایت از راه اندازی مجدد قانون لایحه در کنگره که گسترش و تقویت چک حفاظت از برنامه.

تبلیغات

با مکمل مزایای بیکاری خشک کردن تا در پایان ماه و چند انتظارات اضافی برای سرگرمی-خاص کمک بسته های مروج مجبور به پیدا کردن راه حل. برخی از رسیده به جنوب کالیفرنیا فرهنگ خودرو حداقل به طور موقت پاسخ: رانندگی در کنسرت.

L. A. را midcentury 20th فرهنگ بود و در راه تعریف شده توسط درایو جاذبه های. در 1950s وجود دارد محبوب گیلمور درایو در حال حاضر این سایت از بیشه, هوای آزاد, بازار, در حالی که در Van Nuys رانندگی در تئاتر بود که با عشق دوباره ایجاد شده برای "Once Upon a Time ... در هالیوود است." این شهر یکپارچهسازی با سیستمعامل به اینده Googie معماری را به فرم خود را برای جذب عبور خودروها از بزرگراه.

در COVID-19 عصر درایو در کنسرت برای اولین بار نصب شده در دانمارک با یک مارس مجموعه ای از خواننده Mads لانگر. اما اگر در هر نقطه در جهان آماده به آنها را به بازگشت آن را در جنوب کالیفرنیا.

"من استفاده می شود برای رفتن به drive-ins وقتی که من بچه بودم. من هرگز فکر نمی کردم ما می خواهم آن روز که شما می خواهم به یک به دیدن کنسرت" آنجلو مور خار ماهی موسس خواننده و نوازنده ساکسیفون گفت: روز قبل از ونتورا نشان می دهد که همچنین شامل مجموعه ای از بی باک L. A. لاتین راک Ozomatli و ونتورا را ری نقاشی با آبرنگ روی گچ.

تبلیغات

Natalie Vidal and her husband, Brandon, left, dance to Fishbone at Concerts in Your Car.

ناتالی ویدال و همسرش, Brandon, چپ, رقص خار ماهی در کنسرت های خود در شهرستان ونتورا, کالیفرنیا.

(Gary Coronado/لس آنجلس تایمز)

در حالی که برخی از مروج باید پرتاب احتیاط به باد و تولید nondistanced ماسک-رایگان مجموعه از خوانندگان کشور مانند تعقیب برنج و کریس Janson اکثریت قریب به اتفاق اعمال تور و مروج باید خودداری از چنین نشان می دهد. اما مور اذعان کرد که برای یک گروه مانند خود را که باعث می شود بسیاری از زندگی خود را در جاده ها COVID-19 بوده است و ویرانگر.

"تا کنون پس, تاج, آمار, صحنه آن بوده است دشوار است برای ایجاد یک زندگی. آن سخت است برای برنامه ریزی برای آینده, بنابراین من حدس می زنم خدا ما را به یک استراحت که آیا ما آن را دوست دارم یا نه" او گفت:.

برای مور شنبه را نشان می دهد هر دو مالی و شخصی تسکین. "سرگرمی بوده است صدمه دیده بد مردم خوشحالیم که با هم برای موسیقی حتی اگر از اتومبیل های خود را, به دلیل وجود دارد هیچ راه دیگر" او گفت:.

تبلیغات

The weather channel شد و حتی بیشتر بی پرده در مورد COVID-19 تاثیر در کنسرت. "فاجعه بار من فکر می کنم که کلمه حق" او گفت:. "وجود دارد ممکن است هر یک را نشان می دهد در این سال و بدون هیچ گونه درآمد من تا به حال کردند و دراز کردن همه. ما رفت و از پر رونق در سال 2019 به هیچ چیز."

شرکت خود را معمولا به تولید حدود 12 رویداد بزرگ در سراسر کالیفرنیا از جمله محبوب چکمه & Brews کشور جشنواره موسیقی که به تساوی حدود 20 ، 000 طرفداران به سانتا کلاریتا. پس از تشکیل یک طرح برای درایو را نشان می دهد در ماه آوریل the weather channel وام از چک حفاظت از برنامه به راه اندازی مجدد شرکت خود را برای چند ماه رزرو اعمال مانند چشم سوم کور, Fitz و بداخلاقی و متعالی با رم و تا به حال به یاد بگیرند که در پرواز در مورد چه کار می کرد برای یک ماشین نشان می دهد.

"آن را دوست ندارم شما می توانید رفتن به یک نمایش به آن شکل برای اولین بار," او گفت:. "این نوع حقیقی."

تبلیغات

پروتکل های ایمنی قابل مشاهده بودند و سخت — کاربران ماند نزدیک به اتومبیل های خود را, ماسک مورد نیاز بود و کارکنان مورد آزمایش قرار هفتگی برای COVID-19.

سری دائم است جایگزینی برای زنده نشان می دهد. این مجموعه جذب شاید یک دهم از مخاطبان که یک جشنواره را در و محض مقدار فضای مورد نیاز برای اجتماعی فاصله اتومبیل قرار می دهد محدودیت در ظرفیت. با اضافی هزینه های تولید و هیچ امتیازی فروش حاشیه باریک بیش از حد. اما تا کنون 33,000 مردم باید با حضور در کنسرت های مختلف فیلم و صحنه را نشان می دهد برای این سری و امیدوارم از آن خواهد شد به اندازه کافی برای نگه داشتن چراغ در طول یک تیره سال است.

"در حالی که این همه وارونه ما خوشحال می شود قادر به کار" the weather channel گفت. "یک استراحت از ثابت منفی ضروری است."

حتی بزرگترین مروج ممکن است شمارش در آن قالب به عنوان یک وسیله موقت. ماه گذشته زندگی ملت خود را آغاز کرد زندگی می کنند از رانندگی در سری یک تخته سنگ نه کنسرت های برگزار شده در سراسر غرب میانه با اعمال مانند Brad Paisley, Darius Rucker جان Pardi و نلی. طرفداران — حدود 1000 ماشین برای سنت لوئیس, رویدادهای, در حدود 125 دلار در هر خودرو می تواند درب عقب اتومبیل بعدی به وسایل نقلیه خود را.

تبلیغات

Live Nation, بزرگترین کنسرت پروموتر دیده است درآمد سقوط در طول بیماری همه گیر. درایو-در مجموعه ممکن است یک راه برای نگه داشتن کارکنان در حقوق و دستمزد و هنرمندان بسیاری از آنها ممکن است راه را برای یک سال یا بیشتر — با چیزی نزدیک یک بازگشت به انجام.

بسیاری از اعمال در حال آزمایش با فرمت. Garth Brooks این Avett برادران بلیک شلتون و Los Lobos را رزرو و یا انجام drive-در مجموعه در سراسر کشور در تابستان امسال است. در حالی که رانندگی در نشان می دهد که تکیه به سمت موسیقی کشور و میانه امریکا, رد پای خود را در حال رشد است: رقص-موسیقی دو نفری the Chainsmokers هستند headlining یک درایو در موسسه خیریه سود در Hamptons هفته آینده با بلیط با شروع در $1,250 و رفتن به $25,000.

رانندگی در کنسرت هم زیرنویس به صورت خصوصی و یا شرکت های بزرگ کنسرت, جایی که هنرمندان سخاوتمندانه جبران می شود یک نام تجاری برای انجام یک انتخاب تعدادی از نفوذ مدعوین.

Cars are lined up for Audi Presents: Summer Drive-in Concert featuring Kehlani at Calamigos Ranch in Malibu.

ماشین ها به انتظارنشسته بودند تا برای آئودی ارائه: تابستان رانندگی در کنسرت شامل Kehlani در Calamigos در مرتع پرورش احشام در مالیبو.

(Stefanie Keenan/گتی ایماژ برای آئودی)

تبلیغات

هفته گذشته در آلمان, تولید کننده خودروهای لوکس آئودی اسپانسر صمیمی دعوت-فقط درایو در کنسرت در مالیبو شامل R&B هنرمند Kehlani, صورتحساب به عنوان یک رویداد به افتخار خط مقدم و اساسی کارگران است. چمن در Calamigos مزرعه پر شده بود با ردیف های شسته و رفته از gleaming جدید Audis (ارائه شده رایگان به عنوان حمل و نقل به هر concertgoer) که همه با آن مواجه مرحله مانند یک صحنه از پیکسار "اتومبیل" حق رای دادن.

"آن را به خوبی به لحاظ اجتماعی دوری دیدار با خانواده," Kehlani گفت: انسان در حضور و غیاب در میان آنها NBA بزرگ Dwyane Wade و بازیگر Gabrielle Union که تصمیم به تماشای (و رقص) از مجاور موقت فضای پارکینگ اختصاص داده شده به هر carload.

Kehlani و باند او gamely عرضه آهنگ از آلبوم جدید ("من سونگ برای سه ماه که من در خانه" او گفت: عذرخواهی) اما آیا به این دلیل بود جمع شده بودند پرداخت طرفداران و یا اینکه ماشین نمی تواند clap پایان هر آهنگ روبرو شد نه معمول دارای شور و شعف کف زدن از مخاطبان بسته بندی اما وهم آور و افسرده آرام.

دیگر مکانهای بیشتری داشته باشند موفق باشید. اردن هاردینگ مدیر کل از شهرستان های ملی گرو از آناهایم می دانستم که او یک قمار زمانی که او رزرو سه درایو در مجموعه از خواننده و ترانه سرا اندرو مک ماهون در هفته گذشته. "بسیاری از هنرمندان در انتظار بودند برای دیدن proof-of-concept" هاردینگ گفت. "اما مردم ولع مصرف برای سرگرمی زندگی می کنند در حال حاضر و هنرمندان ولع مصرف فرصت های عملکرد."

تبلیغات

سه را نشان می دهد به فروش می رسد — 274 خودرو در هر مجموعه ای در محل پارکینگ که به معنای در حدود 2500 طرفداران بیش از سه روز آخر هفته. اضافی 4,000 پرداخت به livestream مجموعه در صفحه اصلی. این یک جایگزینی برای محل 1,700 ظرفیت برای نمونه نشان می دهد اما آن را بهتر از هیچ چیز است.

در حالی که پروتکل های جدید مانند یک برنامه به صف دستشویی و متوسط چک در دروازه در زمان برخی از مورد استفاده قرار گرفتن به "برای زمان حال از آن شده است بسیار مفید" هاردینگ گفت. "این شگفت انگیز است برای دیدن ما کارکنان به کار و برش آنها حقوق و می دانم که آنها در حال تغذیه خانواده است. که من نگه داشته تا مقدار زیادی در چند ماه گذشته است."

این surreality از COVID-19 زندگی به این معنی است که در حال حاضر تمام سرگرمی دیده می شود بر روی یک صفحه نمایش دیجیتال و یا از طریق یک پنجره ماشین. هیچ یک پرتاب این درایو را نشان می دهد می خواهد این زمان چیزی غیر از عجیب و غریب فترت قبل از مجموعه می توانید به حالت عادی بازگشت. اما آنها در حال حاضر هنرمندان مانند مور اشتیاق برای روز هنگامی که جمعیت می تواند داد و بیداد کن دوباره.

"شاید به جای mosh چاله با مردم وجود دارد میخوام یک گودال mosh از اتومبیل در یک دربی تخریب," مور شوخی. "که ممکن است بسیار گران قیمت برای بیمه اتومبیل خود را هر چند."

تبلیغات

بار موسیقی پاپ ویرایشگر کریگ علائم کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب