آتلانتا افسر اخراج تندروها از

آتلانتا (AP) — آتلانتا افسر پلیس شلیک شد و پس از تیراندازی منجر به مرگ یک مرد سیاه و یک افسر دیگر قرار داده شد

توسط MORVARIDEASIA در 25 خرداد 1399

آتلانتا (AP) — آتلانتا افسر پلیس شلیک شد و پس از تیراندازی منجر به مرگ یک مرد سیاه و یک افسر دیگر قرار داده شد در اداری وظیفه اداره پلیس اعلام کرد در اوایل یکشنبه.

حرکت می کند به شرح زیر پنج شنبه استعفای آتلانتا رئیس پلیس اریکا سپر که پا را به عنوان جمعه شب قتل Rayshard بروکس, 27 برانگیخته موج جدیدی از اعتراضات در آتلانتا پس از آشفته تظاهرات پس از مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس پلیس تا به حال پختند پایین.

در خاتمه افسر شناخته شد گرت Rolfe که استخدام شد و در اکتبر 2013 و افسر قرار می گیرد اداری وظیفه است Devin برازنان که استخدام شد و در سپتامبر سال 2018 با توجه به انتشار از یک سخنگوی پلیس Sgt. جان Chafee.

اداره پلیس نیز منتشر شد بدن دوربین و فاصله دوربین فیلم از هر دو افسران.

بیش از 40 دقیقه گذشت بین زمان برازنان اول را می زند در بروکس' درب ماشین در حالی که او در وندی drive-thru و زمانی که صدای شلیک گلوله از حلقه; Rolfe می رسد در صحنه حدود 16 ساعت در. عکسبرداری قابل شنیدن است که در فیلم از Rolfe را داش دوربین و هر دو افسران دوربین بدن اما نبود اسیر در هر یک از چهار ضبط شده توسط پلیس. هر دو بدن دوربین های سقوط در طول مبارزه است که در واقع زمانی که Rolfe حرکت به دستبند بروکس پس از صحبت کردن با او را برای حدود 20 دقیقه اگر چه بروکس است که به طور خلاصه دیدم که Tased قبل از او را به گلوله بست.

معترضان در شنبه شب آتش به وندی رستوران که در آن بروکس بود به ضرب گلوله از شب قبل و ترافیک مسدود شده در نزدیکی یک بزرگراه اگر چه آتش بود با 11:30 p. m. آتلانتا پلیس گفت: 36 نفر دستگیر شدند در تظاهرات از نیمه شب.

آتلانتا شهردار Keisha لنس کف اعلام کرد رئیس پلیس استعفای در یک بعد از ظهر شنبه در کنفرانس خبری و خواهان فوری شلیک افسر آتش گشودند.

"من باور نمی کنم که این یک توجیه استفاده از نیروی مرگبار" پایین گفت.

او گفت: آن را سپر خود تصمیم به کنار و که او خواهد ماند و این شهر در یک نامشخص نقش. موقت اصلاحات رئیس رادنی برایانت خدمت خواهد کرد به عنوان موقت رئیس پلیس.

گرجستان دفتر تحقیقات که کاوش تیراندازی گفت: رویارویی مرگبار آغاز شده و با یک شکایت که یک مرد در یک ماشین مسدود کردن رستوران را از طریق درایو خط. این GBI بروکس گفت: شکست در یک میدان آزمون هوشیاری و پس از آن در برابر ماموران تلاش برای دستگیری او.

Rolfe است که دیده می شود بر روی بدن دوربین تجویز این زمینه هوشیاری آزمون و پس آزمون Breathalyzer با بروکس' اجازه. او حرکت می کند به دستگیری بروکس پس از تست Breathalyzer; در حالی که او نمی گوید بروکس نتیجه دستگاه را نمایش می دهد 0.108 در تصویری گرفته شده توسط Rolfe بدن خود دوربین.

این GBI منتشر دوربین های امنیتی تصویری از تیراندازی روز شنبه که نشان نمی دهد بروکس اولیه برای مبارزه با پلیس است. این فیلم نشان می دهد یک مرد در حال اجرا از دو افسر پلیس سفید را به عنوان او را بالا می برد یک دست است که برگزاری یک شی به سمت یک افسر و چند قدم پشت سر او. افسر تساوی تفنگ خود را و آتش سوزی به عنوان مرد نگه می دارد در حال اجرا پس از آن به زمین می افتد در پارکینگ.

GBI مدیر ویک رینولدز بروکس گفت: تا به حال برداشت یک تیزر از یک افسر و به نظر می رسد به نقطه آن در این افسر به او فرار کرد. افسر اخراج حدود سه عکس.

L. حادثه برای بروکس' خانواده گفت: این افسر که او باید به اتهام "ناموجه استفاده از نیروی مرگبار که در برابر قتل است."

"شما نمی توانید آن را هر دو راه در اجرای قانون" استوارت گفت. "شما نمی توانید می گویند یک تیزر یک nonlethal سلاح ... اما زمانی که یک آمریکایی آفریقایی تبار کاغذ برداشته آن را و اجرا می شود با آن در حال حاضر آن را به برخی از نوع مرگبار lethal weapon که برای تماس های شما برای خالی کردن بر کسی."

او بروکس گفت: یک پدر و چهار جشن بود, یک دختر و هشتم تولد جمعه قبل از او کشته شد.

تیراندازی آمد و در زمان اوج تنش بیش از خشونت پلیس و خواستار اصلاحات در سراسر ایالات متحده پس از مارس 25 مرگ فلوید در مینیاپولیس.

تظاهرکنندگان از جمله اعضای بروکس' خانواده جمع شده بودند روز شنبه در خارج از رستوران که در آن او به ضرب گلوله کشته شد.

در میان کسانی که معترض بود کریستال بروکس, که گفت که او Rayshard بروکس' sister-in-law.

"او نبود و باعث هر گونه آسیب," او گفت:. "پلیس رفت تا ماشین و حتی اگر ماشین پارک شده بود آنها کشیده او را از ماشین به بیرون و شروع به کشتی جودو با او."

او افزود: "او با شتاب تیزر اما او فقط برداشت تیزر و زد."

سپر آتلانتا رئیس پلیس برای زیر چهار سال در ابتدا ستوده در روز پس فلوید مرگ است. او گفت: ماموران درگیر باید به زندان برود و گفت: تظاهرکنندگان او را درک خود را از سرخوردگی و ترس. او به نظر می رسد در کف' سمت به عنوان شهردار ساخته شده پرشوری درخواست معترضان برای رفتن به خانه زمانی که همه چیز خشونت تبدیل شد با شکست مغازه و پلیس موبایل به آتش کشیده شد.

روز بعد سپر اخراج دو تن از افسران و benched سه نفر دیگر در تصویری در یک خصمانه رویارویی با دانشجویان که ماشین گیر کرده بود در ترافیک ناشی از تظاهرات. افسران اخراج اسلحه تیزر در جفت کشیده و آنها را از خودرو. زمانی که دادستان بعد به اتهام شش تن از افسران درگیر با این حال سپر آشکارا در مورد اتهامات عنوان شده علیه.

عکسبرداری از بروکس دو هفته بعد از آن مطرح شده سوال بیشتر در مورد آتلانتا بخش.

"وقت آن است که برای شهر به حرکت رو به جلو و ایجاد اعتماد بین اجرای قانون و جوامع آنها در خدمت" سپر در بیانیه ای گفت.

رینولدز گفت: عوامل به نوبه خود بیش از نتایج حاصل از تحقیقات خود را به Fulton County, دادستان منطقه پل هوارد که دفتر تصمیم خواهد گرفت که آیا اتهامات جنایی در حال موجه در برابر هر دو افسر.

هوارد گفت: شنبه دفتر کار "در حال حاضر راه اندازی شدید مستقل بررسی این حادثه است."

بروکس پس از درگذشت گرفته شده است به یک بیمارستان آتلانتا. یکی از افسران تحت درمان قرار گرفت و منتشر شد نامشخص صدمات.

___

این داستان درست شده است که به گزارش تاریخ و زمان آخرین نام افسر قرار می گیرد اداری وظیفه است برازنان نه Bronsan به عنوان آتلانتا پلیس در ابتدا اعلام کرد.

___

به bynum گزارش از ساوانا ، آسوشیتد پرس نویسنده پت یتن-Robb در, Hartford, کانکتیکات, کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب