زندان سن کوئنتین coronavirus شیوع 'غم انگیز و قابل پیش بینی و غیر قابل قبول'

تعدادی از عفونت در زندان ایالتی سن کوئنتین در مارین کانتی در ادامه به اوج با بیش از 500 زندانی آلوده مقامات رو

توسط MORVARIDEASIA در 6 تیر 1399

تعدادی از عفونت در زندان ایالتی سن کوئنتین در مارین کانتی در ادامه به اوج با بیش از 500 زندانی آلوده مقامات روز پنجشنبه گفت.

سرعت که در آن عفونت های شناسایی شده اند در سن کوئنتین افزایش یافته است به سرعت. با توجه به برگه منتشر شده توسط مارین کانتی وجود دارد فقط 16 زندانیان در زندان بود که آزمایش مثبت در ژوئن 14, اما 489 تشخیص داده شده اند پس از آن.

دولت ایالت اسکات وینر (D-سان فرانسیسکو) در بیانیه ای گفت: این هفته که شیوع بیماری در سن کوئنتین رخ داده است پس از 121 زندانیان منتقل شده از کالیفرنیا موسسه برای مردان در چین در اواخر ماه گذشته هیچ یک از آنها تا به حال تست شده تا یک ماه قبل از انتقال.

"شیوع بیماری در سن کوئنتین است در یک بار و غم انگیز و قابل پیش بینی و غیر قابل قبول است. این واقعیت است که 121 مردان منتقل شدند به سن کوئنتین از چین بدون اینکه آزمایش خیره کننده است" وینر گفت.

تبلیغات

او خواست وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی برای کاهش جمعیت زندان در سن کوئنتین و پیاده سازی یک سیاست است که هر کسی منتشر شده و یا منتقل شده از هر زندان بود آزمایش قبل از نقل مکان کرد.

یک یادداشت از کارشناسان بهداشت و درمان مورخ 15 ژوئن که منتشر شد توسط سان فرانسیسکو کرونیکل هشدار داد که یک شکست برای دیدار با نیازهای فوری در سن کوئنتین نه تنها باید پیامدهای وخیم برای مردان زندانی در این زندان و همچنین کارکنان را نیز تحت تاثیر قرار بهداشت و درمان ظرفیت بیمارستان ها در منطقه خلیج سان فرانسیسکو.

زندان ایالتی سن کوئنتین دارای بیشترین تعداد بیماران مبتلا به فعال coronavirus, عفونت های, با توجه به وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی.

تبلیغات

شده اند وجود دارد در مجموع 542 coronavirus موارد در میان زندانیان با 539 که آلوده هستند و هنوز در بازداشت و 73 در میان کارکنان با شش و بازگشت به کار.

عظیم گرانیت-بلوک زندان سن کوئنتین ساخته شده در سال 1852 در شهرستان مارین پرتگاه مشرف به خلیج قدیمی ترین زندان در کشور است. این خانه هزاران نفر از زندانیان از جمله همه از دولت نر اعدام جمعیت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن