جوی رودخانه تمرکز باران در نواحی شمالی و مرکزی کالیفرنیا

یک کم فشار سیستم است که حدود 1000 مایل در غرب اورگان در روز جمعه خواهد ضربه بزنید رطوبت نشات گرفته در این نیمه

توسط MORVARIDEASIA در 27 اردیبهشت 1399

یک کم فشار سیستم است که حدود 1000 مایل در غرب اورگان در روز جمعه خواهد ضربه بزنید رطوبت نشات گرفته در این نیمه گرمسیری اقیانوس آرام و هدایت آن به سمت اورگان و کالیفرنیا آب و هوا خدمات ملی گفت.

که پر از رطوبت است و پیش بینی می شود یک جوی رودخانه در ریزش زمین گفت: F. Martin رالف, یک مقام برجسته در جوی رودخانه ها و مدیر مرکز غربی آب و افراط و آب و هوا در Scripps موسسه اقیانوس شناسی.

جوی و رودخانه های باریک متمرکز باند از بخار آب انجام شده همراه با بادهای قوی در سطوح پایین و متوسط از جو و معمولا دیده می شود در طول زمستان. اما آنها "climatologically غیر معمول برای این زمان از سال" با توجه به خدمات ملی آب و هوا.

یک جوی رودخانه در مه "است که تا حدودی غیر معمول" رالف گفت. این هوا برای San Francisco خواستار احتمال 90 ٪ از حداقل ضعیف جوی و رودخانه و 20% شانس است که آن می تواند یک نسیم, یک, او گفت:. ضعیف و متوسط جوی رودخانه ها را بیشتر مفید باران و به طور معمول انجام نمی شود بسیار آسیب. فراوانی چنین طوفان در نزدیکی سان فرانسیسکو در مه است که حدود نیمی از آنچه که دیده می شود در طول زمستان به اوج.

تبلیغات

جوی و رودخانه ها می تواند باعث بارش باران های سنگین و سیل و رانش زمین. اما اساسا هیچ بسیار قوی یا فوق العاده قوی جوی رودخانه ها در سان فرانسیسکو مجاورت با ممکن است.

جوی ها در حدود 250 تا 375 کیلومتر گسترده است. یکی از قوی حمل و نقل می تواند از 7.5 تا 15 برابر مقدار آب است که جریان را از طریق دهان از رودخانه می سی سی پی.

la-me-may-atmospheric-river-PRECIP_Artboard 2.jpg

عقب مانده آسمانی در مجموع در شمال کالیفرنیا می توانید انتظار افزایش است که باید تاخیر شروع آتش فصل است.

(پل Duginski / لس آنجلس تایمز)

شمال کالیفرنیا باقی می ماند و بخشی از دولت که در آن آسمانی است که بیشتر مورد نیاز است. خشکسالی در کالیفرنیا اقیانوس آرام شمال غربی و بخش های بزرگی از غرب همچنان به گسترش است.

تبلیغات

سان فرانسیسکو می ایستد در 48% یا نرمال آن آب در سال است. باران است که انتظار می رود برای شروع در شمال منطقه خلیج اواخر بعد از ظهر شنبه و گسترش جنوب شب شنبه به یکشنبه. جدا رعد و برق ممکن است دوشنبه و دوش می تواند معطل روز سه شنبه با زیر دمای معمولی.

در جنوب کالیفرنیا نور باران است شب یکشنبه و روز دوشنبه در بهترین شانس در شمال سانتا باربارا.

به عنوان UCLA آب و هوا دانشمند دانیل Swain اشاره خیساندن باران و کولر دما در شمال کالیفرنیا را به سهولت استثنایی خشکی طولانی مدت و به طور موقت تاخیر از اوایل شروع آتش سوزی شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب