وکیل برای بالا L. A. شهرستان رسمی متهم کلانتر افترا بیش از Facebook Live نظرات

یک وکیل به نمایندگی از لس آنجلس مدیر ارشد اجرایی را متهم کلانتر الکس بیانوبا افترا و تهدید به اقدام قانونی علی

توسط MORVARIDEASIA در 3 مرداد 1399

یک وکیل به نمایندگی از لس آنجلس مدیر ارشد اجرایی را متهم کلانتر الکس بیانوبا افترا و تهدید به اقدام قانونی علیه او بیش از نظرات او روز شنبه در یک زندگی Facebook پخش.

این تف مراکز در اطراف یک سوال در مورد ادب و نزاکت از مدیر عامل Sachi Hamai موقعیت در هیئت مدیره United Way of Greater Los Angeles. غیر انتفاعی کمک فشار یک پیشنهاد به هیئت ناظران این هفته به تغییر مسیر 10 درصد از این شهرستان به طور کلی صندوق — که شامل بخشی از کلانتر بودجه — به بهتر نیازهای اقشار کم درآمد ساکنان در زیر منابع جوامع است.

بیانوبا پیشنهاد کرده است که این پیشنهاد یک محجبه تلاش پال خواستار قطع بودجه دولت خود را اداره. Hamai پا را از راه متحده مدیره قبل از روز سه شنبه رای به جلوگیری از ظاهر هر جنگ است. در این جلسه او نگرانی در مورد پیشنهاد است. حتی پس از, هیات مدیره رای دادند 4-1 به پیش نویس یک اندازه گیری است که می تواند به نظر می رسد در انتخابات ماه نوامبر.

این سوال به بیانوبا بود مطرح در Facebook توسط همسرش, Vivian که خواسته در یک نظر آن است که آیا یک جنایت برای Hamai به خدمت در راه متحده مدیره.

تبلیغات

"هی, ویو, sweetpea," بیانوبا پاسخ قبل از خواندن با صدای بلند او سوال. "ظاهرا این یک جنایت است اگر شما در حال دریافت پول از راه متحد و شما در هیئت مدیره و یا شما یک county افسر و شما در حال رای گیری در, اندازه گیری و یا شما در حال تسهیل اندازه گیری که شما برای به دست آوردن از موقعیت خود را در حزب سوم. این یک جنایت است." بیانوبا سپس با ذکر یک دولت کد.

جست و خیز میلر یک وکیل برای شهرستان و Hamai فرستاده بیانوبا یک نامه روز شنبه خواستار آن است که او در جمع خود را "غیر قانونی و توهین آمیز" اظهارات.

بیانوبا نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

"اظهارات فوق در مورد خانم Hamai مخرب هستند نهفته است و شما می دانید آن را به خوبی. تکان دهنده است و به شدت غیر مسئولانه برای هر کسی بسیار کمتر کلانتر لس آنجلس به انتشار چنین توهین آمیز و دروغ. و شما در حال انجام این کار در مورد بالای اجرایی در شهرستان است که در استخدام شما" میلر نوشت: در این نامه است.

تبلیغات

میلر گفت: دولت کد بیانوبا ذکر شده مستلزم آن است که یک مقام دولتی "را ممنوع 'منافع مالی در یک موضوع مربوط به او و یا او نهاد عمومی."

"خانم Hamai هیچ منافع مالی آن و یا در هر موضوع مربوط به UW. تا زمانی که او به عنوان یک پرداخت نشده عضو UW هیئت مدیره. او موفق به دریافت هیچ سود مالی برای این سرویس," او نوشت.

در مصاحبه روز شنبه میلر گفت: "این بسیار جدی است و او را در دردسر بزرگ."

در نامه ای اعلام استعفای او از این راه متحد مدیره Hamai گفت: او غافل از این موسسه خیریه دخالت در جلو قرار دادن این رای گیری پیشنهاد.

تبلیغات

"من قبلا غافل از این تلاش های ایالات راه و متاسفانه در حال حاضر این باور وجود دارد ممکن است یک درک تضاد منافع با توجه نقش من به عنوان مدیر ارشد اجرایی برای شهرستان از لس آنجلس" Hamai نوشت. "در فراوانی از احتیاط و موثر بلافاصله آن را با غم و اندوه است که من خواهد بود کناره گیری از خدمت به عنوان عضو هیئت مدیره."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن