کالبد شکافی از 34 که در مفهوم قایق آتش ارائه ترسناک جزئیات جدید

در روز از شیرجه قایق مفهوم سرشار به شعله های آتش خاموش جزایر کانال و کشته شدن 34 نفر در شهرستان سانتا باربارا

توسط MORVARIDEASIA در 2 خرداد 1399

در روز از شیرجه قایق مفهوم سرشار به شعله های آتش خاموش جزایر کانال و کشته شدن 34 نفر در شهرستان سانتا باربارا پزشکی قانونی اعلام کرد که مرگ و میر حاصل از دود استنشاق و تمام درگذشت زیر عرشه.

اما اسناد و مدارک از سانتا باربارا کلانتر پزشکی قانونی عملیات منتشر هشت ماه پس از فاجعه جدید بالا بردن سوال در مورد کسانی که در لحظات پایانی در زیر.

از 33 مسافر و یک کارگر عرشه زیر عرشه حداقل شش پوشیدن کفش, چکمه, و یا برخی از نوع از کفش که بدن آنها کشف شد با توجه به پزشکی قانونی ثبت شده است.

یکی مرد بود و محکم فشار یک تلفن همراه در دست راست خود را. یک زن بود که برگزاری یک آبی چراغ قوه و قهوه ای slip-on کفش, با توجه به پزشکی قانونی گزارش.

تبلیغات

مرد با نقره همراه بود با پوشیدن شلوار جین با کمربند سیاه و سفید.

با توجه به پزشکی قانونی پرونده او با پوشیدن یک ترکیب غیر معمول از کفش سیاه و سفید صندل و یکی قهوه ای-سیاه و سفید پیاده روی بوت برای یک چپ پا.

برخی از مردم در غواصی جهان گفت: نتایج کالبد شکافی بالا بردن سوال در مورد اینکه آیا همه این قربانیان در خواب بودند که آتش سوزی رخ داده است.

بن ولف جانباز غواص و بازنشسته آتش کاپیتان گفت: او هرگز شناخته شده در آخر هفته سفرهای شیرجه در کشتی برای مردم به پوشیدن کفش خود را در تختخواب به خصوص کفش های تنیس.

تبلیغات

این فاجعه دریایی است که تحت تحقیقات جنایی توسط گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا و اف بی آی تحت نظارت آمریکا وکیل. همچنین این موضوع از یک کاوشگر دریایی توسط هیئت بازرسی و هیئت ملی ایمنی حمل و نقل.

یک تحقیقات مقدماتی توسط NTSB مشخص شد که پنج خدمه بود که در خواب خود را در اسکله بر روی عرشه بالا زمانی که فروغ را شکست و در حدود ساعت 3 صبح با وجود نیاز است که این کشتی انجام غربت دیده بان در شب.

زمانی که خدمه متوجه نگارخانه و سالن بودند فرا گرفته در شعله های آتش با سفری اتاق به طور مستقیم در زیر شکم ، تنها راه برای کسانی که در زیر آمده از طریق دو خروجی از طریق گلی.

محققان خدمت کرده اند حکم جستجو در حقیقت آبزیان, قایق اپراتور.

تبلیغات

در تمام 34, مرگ و میر, دکتر مانوئل Montez, یک آسیب شناس پزشکی قانونی به پزشکی قانونی این دفتر اعلام کرد: دود استنشاق می شود با استناد به سطح مونوکسید کربن موجود در ویال خون بهبود از مرحوم.

بسیاری از کسانی که کشته بود مونوکسید کربن اشباع از 50 درصد به 80 درصد است. اما چند مانند زن با چراغ قوه به حال کمتر است. او آزمایش نشان داد که بیش از 10 درصد مونوکسید کربن از بدن بازیافت شد. مونوکسید کربن متصل می شود و با هموگلوبين به مراتب بهتر از اکسیژن جلوگیری از تحویل اکسیژن است. معمولا 50 درصد کشنده است اما سطوح کوچک می تواند در برخی شرایط.

در یک مورد مرگ که در آن غواصان بهبود ستون فقرات و لگن و دیگری کمی و هیچ سم شناسی ممکن بود Montez هنوز اعلام مرگ ناشی از دود استنشاق سوابق نشان می دهد. در برخی موارد او در بر داشت دوده در گلو به پشتیبانی از دود استنشاق پیدا کردن سوابق نشان می دهد.

تقریبا همه دچار چهارم-درجه می سوزد. یک گزارش اشاره کرد: "مهم سوختگی حرارتی به بدن با اندام های از دست رفته با توجه به شدت آتش."

تبلیغات

برخی از آنها در آب برای چند روز به عنوان غواصی خار خرابه در آب های کم عمق کردن سانتا کروز جزایر و حتی در بدن چند صد متری دور در یک یارو.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب