بازگشت به مدرسه در اورنج کانتی بدون ماسک و اجتماعی فاصله? بسیاری از تماس که بی پروا

توصیه های تایید شده توسط اورنج کانتی هیئت مدیره آموزش و پرورش برای استقبال از دانش آموزان به دانشگاه بدون افزا

توسط MORVARIDEASIA در 26 تیر 1399

توصیه های تایید شده توسط اورنج کانتی هیئت مدیره آموزش و پرورش برای استقبال از دانش آموزان به دانشگاه بدون افزايش اجتماعی فاصله در کلاس های درس و یا استفاده اجباری از ماسک بودند ملاقات با یک واکنش شدید از مربیان و پدر و مادر سهشنبه برجسته بزرگتر تقسیم در شهرستان بر استفاده از پوشش صورت و دیگر coronavirus حمایت.

چگونه به بازگشایی مدارس تبدیل به یک عمده سیاسی نبرد با رئیس جمهور تهمت هل دادن مربیان به بچه ها را به کلاس درس با وجود موج جدید COVID-19 موارد و نگرانی هایی است که فرد در آموزش است که به سادگی امن نیست. لس آنجلس و سن دیگو و تعداد فزاینده ای از جوامع دیگر در کالیفرنیا قرار دادن بازگشایی قصد دارد با استناد به coronavirus سنبله و عدم تست و قرارداد ردیابی.

بحث در اورنج کانتی بوده است متفاوت است.

اکثریت محافظه کار-تکیه هیئت مدیره روز دوشنبه گفت: آنها بر این باورند دانش آموزان خواهد بود بهترین خدمت بازگشت به مدرسه در پاییز, در بخشی به دلیل آنها ادعا داده ها نشان داده است در سن مدرسه دانش آموزان هستند در معرض خطر ابتلا COVID-19.

تبلیغات

دستورالعمل های خود را — آن است که به صورت متوسط روزانه چک شستن مکرر دست ها و استفاده از ضد عفونی کننده دست در علاوه بر این به شبانه ضد عفونی از کلاس های درس و دفاتر و وسایل نقلیه حمل و نقل, در میان دیگر اقدامات — مخالفت با دستورالعمل به تازگی صادر شده توسط اورنج کانتی وزارت آموزش و پرورش.

برخی از مسئولان مدرسه در حال حاضر گفت: آنها قصد ندارم به رفتن همراه است.

"این است که رک و پوست کنده سیاسی رانده" Ocean View مدرسه منطقه رئیس جمهور هیئت مدیره Gina کلیتون-Tarvin گفت: از هیئت مدیره ، "آن را بی پروا و آن را باعث بی ترس در میان دانش آموزان و والدین به طور یکسان بدون هیچ دلیل دیگر از به باد مردم است."

هفت نفر از اعضای کنگره از جمله Rep. هارلی Rouda (D-لاگونا بیچ) و تشکر. کتی پورتر (D-ارواین) به قلم نامه ای به هیئت مدیره روز سه شنبه در پاسخ به توصیه های خود را گفت: آنها "عمیقا نگران" توسط مقامات تصمیم به آدرس تهدید سلامت که COVID-19 شمار به جامعه است.

تبلیغات

شهرستان مقامات بهداشت روز شنبه گزارش داد 865 جدید کروناویروس عفونت ارسال تعداد کل موارد countywide گذشته 26,000. مقامات همچنین گزارش نه بیشتر مرگ و میر آوردن این شهرستان تلفات به 433. این شهرستان نیز به یک رکورد جدید در بستری شدن در بیمارستان با 712 نفر تحت درمان در بیمارستان ها برای COVID-19.

"شب گذشته جلسه هیئت مدیره برجسته نگرانی های برگزار شده توسط پدر و مادر در مورد فرزندان خود را حس عادی و بهداشت روانی" آنها نوشت. "فقط به عنوان معتبر هستند و نگرانی برای فرزندان اساتيد و کارکنان سلامت جسمی."

بحث بر سر مدرسه reopenings علائم آخرین در یک سری از جنگ که خروشان در شهرستان بیش چقدر coronavirus همه گیر باید شکل سیاست های عمومی. در ماه های اخیر اورنج کانتی پدید آمده است به عنوان یک چشمه از مخالفت با اجباری ماسک قوانین در اماکن عمومی.

هیئت شهرستان از آموزش و پرورش توصیه های مشخص شده در یک کاغذ سفید اقدام به بازیگران شک در وجوب پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله میان دانش آموزان است. کارشناسان بهداشت و درمان به طور گسترده ای می گویند ماسک های مهم برای کاهش گسترش ویروس.

تبلیغات

برخی از ساکنان این تحسین هیئت مدیره اقدام و خواست دیگر مقامات منتخب را مشابه موضع. روز سه شنبه بیش از 80 بلندگو بسته بندی شده در این شهرستان هیئت ناظران جلسه به راه آهن در برابر استفاده از ماسک و آنچه آنها باور دارند که ناعادلانه هستند و به طور فزاینده ای محدود دولت حکم صادره توسط ساکرامنتو.

"ما در اینجا در اورنج کانتی در قلب مقاومت است. ما نیاز به ایستادن. ما نیاز به این افراد نشان می دهد که ما می ترسند," اندی Goud گفت.

دیگران می گویند که آنها اغلب را انتخاب کنید برای پوشیدن ماسک و رعایت سایر مقررات دولت اما می خواهم اورنج کانتی ساکنان قادر به برای خود تصمیم بگیرند چه چیزی بهترین است.

"چرا مردم سعی می کنید برای تحمیل اعتقادات خود و یا مشاوره خود را در مورد ما ؟ ما می دانیم آنچه که ما نیاز به سلامت عاقلانه و اگر ما می خواهید به پوشیدن چیزی یا نه پوشیدن چیزی که ما کسب و کار" گفت: لری Castillo.

تبلیغات

ایده های محلی انتخاب شد همچنین در حال حاضر در حال ظهور بحث بر سر آموزش و پرورش به عنوان مناطق در سراسر شهرستان آغاز حفاری برنامه های خود را برای چگونگی و زمانی که به سر کلاس های حضوری.

کلیتون-Tarvin گفت: مدرسه منطقه که در خدمت بخشی از هانتینگتون بیچ, علاقه مند است در اتخاذ توصیه های هیئت شهرستان از آموزش و پرورش آن مقامات اشاره کرده اند که هیچ قدرت بیش محلی منطقه.

در عوض مقامات منطقه برنامه ریزی برای بازگشایی آنلاین آکادمی برای خانواده هایی که مایل به ارتکاب به یک سال آموزش از راه دور. دیگران را آورده بود به کلاس کوچکتر با دستورالعمل در محل که در آن آنها خواهد آموخت که در فاصله پلکسی گلاس ایمنی corrals, Clayton-Tarvin گفت.

رهبران در سانتا آنا Unified School District روز سه شنبه گفت که آنها تصمیم گرفته اند به محوری به طور کامل به آموزش مجازی مدل در پاییز به عنوان تعدادی از COVID-19 نفر در سراسر این منطقه همچنان به صعود.

تبلیغات

"در طول این زمان به چالش کشیدن امنیت جامعه مدرسه ما همچنان اولویت ما است. در حالی که ما امیدواریم که در برخی از نقطه به ما دانش آموزان در مدارس ما در کنار همکلاسی های خود و معلمان در حال حاضر زمان" گفت: Supt. جری Almendarez. "ما در حال کار برای توسعه دقیق فاصله یادگیری برنامه است که اجازه خواهد داد که دانش آموزان به ادامه تحصیل در خانه است."

نیوپورت-مسا Unified School District مقامات انتظار می رود رای گیری شنبه شب در مورد چگونه به مقابله با آموزش دانش آموزان با شروع ماه آینده. مقامات در حال ارائه برنامه برای دانش آموزان ابتدایی بازگشت به دانشگاه تمام وقت با خاص اجتماعی فاصله اقدامات در محل و یا حضور در یک آکادمی مجازی گفت: رئیس جمهور هیئت مدیره مارتا فلوئور.

فلوئور به ذکر است که این منطقه را جهت از اورنج کانتی هیئت مدیره آموزش و پرورش و به جای آن به نظر می رسد به کالیفرنیا وزارت بهداشت اورنج کانتی وزارت آموزش و پرورش و وزارت کالیفرنیا از آموزش و پرورش برای مشاوره در مورد بازگشایی مدارس.

"و ما را به سلامت و ایمنی ما دانش آموزان و کارکنان بسیار جدی" او گفت:.

تبلیغات

دن کوپر استاد اطفال و UC Irvine, دانشیار معاونت بالینی و ترجمه علوم گفت: این ایده از بازگشت دانش آموزان به مدارس که در آن محیط خود را می تواند به شدت کنترل شده است و نه لزوما یک بد به عنوان طولانی به عنوان برخی از اقدامات ایمنی در محل هستند.

او با اشاره به نمونه هایی از کسب و کار رفتن زیرزمینی در طول دولت مستند زمانی که آرایشگران و آرایشگران را به خانه های مردم و یا باز کردن خانه های خود را به مشتریان. اگر مدارس به بسته ماندن بسیاری از والدین مجبور به کار می کنند ممکن است به نوبه خود به مهد کودک برای بچه های خود را — و چنین مکان هایی ممکن است غیر قابل تنظیم یا نه پیروی از دستورالعمل های ایمنی, او گفت:.

"سوال من این است: آیا شما ترجیح دارند بچه ها رفتن به مدرسه که در آن کودک فرصتی برای یادگیری در مورد به طور منظم اجتماعی فاصله انتخاب کنید تا عادات سالم می شود و در یک وضعیت که در آن وجود دارد قوانین سختگیرانه در مورد چگونه برای ایمن ماندن?" او گفت:. "شما می توانید به طور منظم تاکید بر شستن دست ها و استانداردهای بهداشتی. شما را به بازی خارج از آن. شما به پوشیدن ماسک شما قرار داده ابرقهرمانان بر روی آن است."

با بسیاری از مدارس مجموعه به رزومه کاری در ماه اوت عدم اطمینان از اینکه دانش آموزان را به کلاس های درس قرار داده شده است برخی از والدین در لبه.

تبلیغات

"آنچه ما در مورد تحصیل آنلاین است که در آن بی اثر است" یک بلندگو به نام لی گفت: در روز دوشنبه جلسه هیئت مدیره. هیئت مدیره سیاست اجازه نمی دهد امینی به نام آخرین. او و دیگران گفتند که نگرانی در مورد معایب و هنوز کودکان در خانه گیر کرده به ویژه در میان خانواده های کم درآمد که ممکن است دسترسی به مطالب آموزشی آنلاین.

دیگران که گوش به مجازی شهرستان جلسه هیئت مدیره سوال که آیا مقامات منتخب ارسال خواهد فرزندان خود را به کلاس های درس بدون قوانین حاکم بر پوشش صورت و اجتماعی فاصله.

"بله این آمار نشان می دهد که کودکان به سختی تحت تاثیر قرار در حال حاضر -- اما چگونه ما می دانیم که نمی خواهد تغییر دهید ؟ هیچ چیز برای مطمئن, نمی, گفت:" تریسی لوئیس از آناهایم.

"هنگامی که آخرین بار بود همه افرادی که گفت: آنها استقبال کودکان و نوجوانان آموزش از راه طبیعی و در واقع پا در پردیس در مجمع با صدها نفر از جیغ بچه ها ؟ زمانی که یک بچه در اتاق خود را پایین می آید با آنفولانزا و دیگر بچه ها حق دور پایین آمدن با آنفولانزا. و این بیماری حتی بدتر است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب