Barista ارواح به طور همزمان برآورده قهوه و کوکتل هوس

برای کسانی که سلیقه شامل هر دو کوکتل و قهوه وجود دارد یک روح جدید در شهر است که ترکیبی از این دو است. انحراف ت

توسط MORVARIDEASIA در 28 تیر 1399

برای کسانی که سلیقه شامل هر دو کوکتل و قهوه وجود دارد یک روح جدید در شهر است که ترکیبی از این دو است. انحراف تقطیر انحراف از آن امضای جین برای تولید یک خط قهوه خیس whiskeys.

انحراف در 900 غرب خیابان اول در حیاط در سانتافه همکاری با همسایه درب بعدی مس درب قهوه برای roasty روح ساخته شده با لوبیا از شرکت قهوه.

در نتیجه سه حالت مختلف whiskeys با الهام از سه کلاسیک قهوه نوشیدنی: Americano, که جفت بوربن با دانه های قهوه گواتمالا; آزتک ساخته شده با اتیوپی قهوه سایگون دارچین و وانیل ماداگاسکار لوبیا; و قهوه مکا سازش با ماهیت برزیل قهوه و کاکائو پوسته از Cultura شکلات.

Barista Spirits Simultaneously Satisfy Coffee and Cocktail Cravingsگسترش

حسن نیت ارائه میدهد از انحراف تقطیر

Barista ارواح عرضه و به فروش می رسد — در یک رویداد فقط قبل از coronavirus همه گیر آمار اما COVID-19 ناگهان متوقف عملیات روزانه در انحراف را مزه اتاق فقط دو هفته بعد. با فرد مزه در برگزاری انحراف شروع به تولید ضد عفونی کننده دست برای پاسخ اول و کارگران ضروری قبل از اینکه در نهایت تعویض آهنگ به takeout کوکتل. و آنها پس از بطری بیشتر Barista.

"ما شده اند که مایل به انتشار یک قهوه ای روح برای مدتی می گوید:" مالک و بنیانگذار باب Wiley. "هنگامی که ما بازگشایی ما کوکتل سالن ما به دنبال به جلو به استفاده از این سه نفر در خط ما را از قهوه ایرلندی و سفید روس ها امضا کوکتل و مستقیم ميريزد."

به جز برای رفتن سفارشات انحراف را مزه اتاق بسته شده به مردم از مارس.
اما ویلی است در نهایت آماده برای خوش آمدید مهمان امروز (جمعه 17 جولای) برای نرم بازگشایی. جمعه, جولای 24, علائم گراند بازگشایی برای مهمان که می خواهند برای لذت بردن از ارواح در اتاق مزه که باز خواهد شد از 1 تا 9 بعد از ظهر زمانی که ویلی نیز اولین انحراف به تازگی گسترش یافته پاسیو و تابستان نوشیدنی های منو. البته ماسک و اجتماعی فاصله به اجرا گذاشته خواهد شد برای اطمینان از امن را تجربه کنند.

Barista ارواح کوکتل منو شامل Guat-A-Quat ساخته شده با Americano مبهم kumquats و هل bitters و Barista-vardier متزلزل می شود تا با آزتک ها یک housemade Campari کلون و housemade آب سیب. اگر شما راحت نیست آشامیدنی وجود دارد و در فرد در اینجا یک دستور غذا برای یک انحراف ویسکی ایرلندی شما می توانید خدمت کردن در خانه:

مواد تشکیل دهنده
1 فنجان شکر قهوه ای تیره
1 فنجان آب
1 فنجان heavy whipping cream
3 اونس. قهوه تازه دم
2 اونس. Barista Americano ویسکی

دستورالعمل
یک شربت ساده با ترکیب قهوه ای شکر و آب را در یک ماهی تابه کوچک و آوردن آن به یک جوش روی حرارت متوسط به بالا. مخلوط را هم بزنید تا شکر قهوه ای حل می شود و سپس آن را حذف از گرما و اجازه می دهد آن را به دمای اتاق خنک شوند.

یک قهوه ای-شکر خامه توسط دستگاه های همزن یک فنجان خامه شلاق با 1/4 فنجان سرد قهوه ای-شربت شکر را در یک مخلوط کن ایستاده (یا با دست مخلوط کن) تا زمانی که آن را به شکل سفت قله.

برای ایرلندی قهوه بریزید قهوه و ویسکی به یک قهوه ایرلندی لیوان (و یا یک فنجان قهوه) همراه با نیم اونس قهوه ای-شربت شکر (استفاده بیشتر یا کمتر به سلیقه). بالا با مقدار زیادی از خامه و خدمت می کنند.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن