میله های داخل سالن ناهار خوری می تواند بسته باقی می ماند برای آینده قابل پیش بینی در میان coronavirus افزایش

با کروناویروس موارد صعودی در کالیفرنیا در حال رشد وجود دارد شک و تردید است که داخل سالن ناهار خوری و سرویس نوا

توسط MORVARIDEASIA در 19 تیر 1399

با کروناویروس موارد صعودی در کالیفرنیا در حال رشد وجود دارد شک و تردید است که داخل سالن ناهار خوری و سرویس نوار را دوباره در هر زمان به زودی به عنوان مقامات بهداشت صفر در چگونه به سرعت گسترش COVID-19.

مقامات بهداشت عمومی می گویند داخل سالن ناهار خوری و نوشیدن مطرح بیشتر قابل توجه خطرات بهداشتی از دیگر فعالیت های خرده فروشی و حتی اجتماعی فاصله. کاربران باید ماسک خود را به خوردن و نوشیدن آنها اغلب درگیر در مکالمه و آنها تنفس در هوای داخل ساختمان که ممکن است آلوده به این ویروس و منتشر شده توسط تهویه مطبوع — همه از آن می تواند گسترش COVID-19.

رستوران ها نیروی حیاتی از خرده فروشی در اقتصاد در بسیاری از شهرها و بازگشایی ناهار خوردن در خدمات پس از تعطیلی ناگهانی را ترک کرده اند و در حال حاضر تلاش نوار و رستوران در صنعت را ویران کرد.

اما کارشناسان محلی و ایالتی و فدرال مقامات گفته اند که در روزهای اخیر است که آن را به سادگی بیش از حد خطرناک برای بارها و داخل اتاق ناهار خوری برای ادامه فعالیت به عنوان coronavirus موج. اجازه می دهد آنها را به کار گیرند به عنوان موارد سنبله تهدید گسترده تر بازگشایی اقتصاد و از سرگیری مدرسه در پاییز گفتند و همچنین تهدید به پایمال کردن بیمارستان.

تبلیغات

"که خیلی به این معنی است که ما در حال رفتن به داخل سالن ناهار خوری در هر زمان به زودی," دکتر گفت: سارا کودی افسر بهداشت برای سانتا کلارا ایالت کالیفرنیا پرجمعیت ترین شهرستان است.

Dr. Anthony Fauci دولت ایالات متحده را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: در این هفته که بسته شدن میله های مهم برای مهار گسترش ویروس زیرا آنها اغلب شلوغ با مردم نه با پوشیدن ماسک.

"هنگامی که شما در داخل سالن و ... در شلوغ وضعیت در نوار که راه اندازی کامل برای گسترش عفونت" Fauci گفت: در یک گفتگو آنلاین میزبانی شده توسط سناتور. داگ جونز (D-Ala.). "اساسی چیزهایی مانند پوشش فاصله, شستن دست, بسته شدن میله: اگر شما انجام این کار, من فکر می کنم از آن خواهد شد یک گام بزرگ نسبت به تداخل با گسترش در جامعه خود را."

تبلیغات

وجود دارد در حال حاضر حداقل 27 شهرستان در کالیفرنیا که در این ماه به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom آموزش به منظور بارها و داخل اتاق ناهار خوری در رستوران ها بسته به مدت حداقل سه هفته و یا به نگه داشتن آنها را خاموش اگر آنها نشده اند مجاز به بازگشایی شده است. با هم بیش از 32.9 میلیون کالیفرنیا زندگی می کنند در این شهرستان که 84 درصد از جمعیت این ایالت.

سان فرانسیسکو است که یکی از این استان ها در دولت, نظارت, لیست, اما این هفته تصمیم خود را در آن به هفته آینده برنامه ریزی شده بازگشایی, هوای آزاد, میله و داخل اتاق ناهار خوری در رستوران.

و دورتر جنوب در دره سیلیکون شهرستان سانتا کلارا گفته مقامات بارها و داخل سالن ناهار خوری نمی شود مجاز به بازگشایی برای آینده قابل پیش بینی — صرف نظر از اینکه مقامات دولتی اجازه این شهرستان به این تصمیم.

"ما هیچ انتخاب است. ما در حال زندگی در COVID" سن فرانسیسکو شهردار لندن نژاد گفت: در این هفته. "ما نیاز به این شماره به پایین"است.

تبلیغات

برگشت است غم انگیز برای صاحبان که دچار ضرر و زیان گسترده در طول اقامت در خانه سفارش و نیروبخش برای حتی ضرر و زیان بیشتر به دلیل اجتماعی فاصله قوانین محدود ظرفیت زمانی که آنها مجاز به بازگشایی شده است.

"ما در حال نابود شدن" گفت: چاد Cline, شرکت, صاحب اسکله Bar & Grill در سن دیگو کوچک ایتالیا. "در ماه گذشته ما فقط می خواستم به نزول به عنوان سریع و در حال حاضر آنها به ما داده اید منجر وزن, کمربند, بنابراین ما در این حالت ثابت از غرق شدن. من وجود دارد این کارشناسان ساخت این توصیه ها اما مسئله من این است که اگر یک صنعت خاص خرس بار برای جامعه امنیت جامعه باید کمک به که بار مالی."

هنگامی که رستوران ها اجازه داده شد به بازگشایی داخلی برای ناهار خوردن در سرویس مقامات در لس آنجلس در بر داشت که بسیاری از آنها نه پیروی از قوانین ایمنی. بازرسان یافت که در ژوئن 27 و 28 49 درصد از میله و 33% از رستوران بودند پیوستن به فاصله فیزیکی از پروتکل های داخل خانه در حالی که 54 درصد از میله و 44 درصد از رستوران بودند اجرای ماسک و محافظ صورت نیاز.

L. A. شهرستان هیئت ناظران این هفته رای به اجازه مقامات بهداشت به جریمه و یا بلافاصله پس از لغو مجوز از رستوران ها نه مطابق با COVID-19 سلامت سفارشات.

تبلیغات

جنوب کالیفرنیا شده است برخورد سخت تر با افزایش coronavirus موارد از منطقه خلیج سانفرانسیسکو.

سان فرانسیسکو و شهرستان سانتا کلارا را در میان بدترین coronavirus مورد در هر 100,000 ساکنان عمدتا پرجمعیت کالیفرنیا, شهرستان بیش از دو هفته گذشته; سان فرانسیسکو گزارش شده 92 مورد در هر 100,000 ساکنان و سانتا کلارا کانتی 91 مورد در هر 100,000 نفر.

در مقابل, L. A. شهرستان گزارش شده 319 مورد در هر 100,000 ساکنان; اورنج کانتی 258 مورد در هر 100,000 ساکنان; و سان Diego County, 190 مورد در هر 100,000 ساکنان بیش از دو هفته گذشته با توجه به لس آنجلس تایمز' کالیفرنیا coronavirus ردیاب.

تبلیغات

در عین حال حتی در منطقه خلیج است که هنوز هم به طور کلی به مراتب بهتر از جنوب کالیفرنیا مقامات صدایی زنگ. سان فرانسیسکو در حال حاضر در چه مقامات وجود دارد تماس یک منطقه قرمز برای موارد جدید گزارش بیش از سه برابر تعداد روزانه موارد تشخیص داده شده در هر 100 ، 000 ساکنان از هدف خود را.

و به آنها هشدار داد که هر زمان به نظر می رسد به عنوان اگر مقامات نمیفهمد چگونه به کنترل coronavirus ویروس به نظر می رسد برای پیدا کردن یک راه برای گسترش هنگامی که مردم شروع به گرفتن از خود راضی.

"این ویروس ثابت شده است که بار ها و بار ها در جوامع در سراسر کشور و در سراسر جهان است که آن را به عقب با انتقام اگر شما اجازه گارد خود را پایین گفت:" کودی سلامت افسر در شهرستان سانتا کلارا.

کارشناسان و مقامات بهداشتی در سراسر کشور به طور فزاینده ای zeroing در میله های زندان و در محیط داخلی رستوران ها به عنوان مشکل لکه های. شهر نیویورک به نام خود سرگیری داخل سالن ناهار خوری. میامی-Dade شهرستان در فلوریدا این هفته صادر اورژانس را بسته داخل سالن ناهار خوری سرویس.

تبلیغات

"روشن شده در تماشای همه گیر ... که فضاهای داخلی و تماس نزدیک شما را در خطر خاص: وجود یک نرخ بالاتر از انتقال" دکتر گفت: کیرستن Bibbins-Domingo, صندلی UC San Francisco گروه اپيدميولوژی و آمار زيستی.

در یک رستوران به مردم نیست با پوشیدن ماسک از آنجا که آنها در حال غذا خوردن و "که به معنی داخل سالن ناهار خوری این است که به خصوص در معرض خطر فعالیت" او گفت:. میله های زندان هستند و حتی در معرض خطر بالاتر به دلیل وجود تعداد زیادی از تماس نزدیک آن را شلوغ و مردم اغلب فریاد بیش از سر و صدا.

ما در حال حاضر می دانیم که مردم به زور اخراج نفس خود را به عنوان زمانی که صحبت کردن با صدای بلند یا آواز مکان های دیگران در معرض خطر ابتال به این ویروس, او گفت:.

تبلیغات

این نیز مهم است به رسمیت شناختن خطرات میله و داخلی رستوران های مطرح به bartenders پیشخدمت و دیگر کارگران او اضافه شده است. "برای من شخصا من را از سرپرستی من رستوران های محلی توسط, سفارش, takeout," Bibbins-Domingo گفت.

کسب و کارهای دیگر در شهرستان سانتا کلارا را دریافت چراغ سبز برای بازگشایی در هفته آینده در زیر برخی از اصول اساسی: خارج از منزل هستند امن تر از داخل خانه; بیشتر فاصله فیزیکی امن تر است; کمتر و briefer مخاطبین تر هستند; و پوشش صورت باید پوشیده شود به طور مداوم.

شهرستان سانتا کلارا نیز اجازه نمی دهد مکانهای دیگر به بازگشایی است که در آن ماهیت فعالیت نمی کند و قرض خود را به اقدامات حفاظتی مانند پوشیدن ماسک, اقامت در خارج و یا نگه داشتن دور از سایر افراد است.

تبلیغات

این سالن شامل استخرهای سرپوشیده و سونا بخار اتاق ورزش, سیگار, سالن, کلاب شبانه, تئاتر, استادیوم, عرصه,, پارک, داخل زمین بازی و مراکز تفریحی مانند گزاف گویی مراکز توپ چاله ها و سالن های که میزبان برچسب لیزری.

اما کسب و کار است که اجازه خواهد داشت به توافق شامل سالن مو ناخن سالن سالنهای ماساژ و سالن های ورزشی.

"ما در یک نقطه عطف ما در یک نقطه در این بیماری همه گیر هنگامی که آن را روشن است که COVID-19 با ما خواهد بود برای یک مدت زمان طولانی" کودی گفت. "و بنابراین ما نیاز به انطباق با شیوه جدیدی از زندگی است که ما را نگه می دارد همه امن است."

تبلیغات

کودی هشدار داد که آن را سخت خواهد بود برای کالیفرنیا را coronavirus به پایین به کنترل سطح است. "و به خصوص در جنوب کالیفرنیا آنچه که ما شاهد آن هستیم نشان دهنده یک رشد نمایی در انتقال آن خواهد بود بسیار دشوار است برای کنترل و بازگرداندن تحت کنترل" کودی گفت.

جنوب کالیفرنیا مقامات انتخاب شده بود به بازگشایی اقتصاد محلی در سرعت بسیار سریعتر از منطقه خلیج و اخیرا مجبور به backpedal. L. A. County, مثلا, بازگشایی رستوران برای فرد ناهارخوری, on May 29 و اجازه میله به بازگشایی در ژوئن 19; شهرستان سانتا کلارا هرگز اجازه این تنظیمات برای بازگشایی شده است. L. A. شهرستان میله دستور داده شد بسته در ژوئن 28 و داخل اتاق ناهار خوری در ژوئیه 1.

Bibbins-Domingo, UC San Francisco پزشک و اپیدمیولوژی گفت: کالیفرنیا شده بود یک مدل دولت برای سفارش یک مادر اقامت در خانه سفارش زودتر از هر کشور دیگر. اما آن را در حال حاضر روشن است که بازگشایی است به مراتب مشکل تر است و در کالیفرنیا در حال حاضر احساس پیامدهای بودن راضی تر در دولت بازگشایی تر از نیویورک است.

تبلیغات

ما همچنین یادگیری خیلی بیشتر در مورد این ویروس Bibbins-Domingo گفت: با بسیاری از دانشمندان هل دادن سازمان بهداشت جهانی به رسمیت شناختن آن است که به احتمال زیاد ویروس باقی می ماند در اطراف در هوا در محیط داخلی و محیط های که در آن وجود دارد کمی گردش خون.

و آن را تنها در 18 ژوئن که Newsom صادر ایالت سفارش به پوشیدن ماسک در بیش از یک ماه پس از دولت شروع اجازه می دهد شهرستانهای استان برای تصمیم گیری در بازگشایی کسب و کار.

"اگر من تا به حال به نقطه را به یک چیز من می خواهم که ما را دوست داشت به [را] روشن آگاهی است که ما از رفتن به قادر به باز کردن بدون ماسک" Bibbins-Domingo گفت. "از آن شده است یک تجربه یادگیری به درک که در داخل خانه است یک مقدار ریسک محیط زیست از خارج از منزل."

Lin گزارش از سان فرانسیسکو و لی و گرین از جنوب کالیفرنیا. بار نویسنده کارکنان گرت اسنایدر و همچنین لری Weisberg و پم Kragen San Diego Union-Tribune کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب