پایه نصب برای جنی دین مجسمه در منسس

به عنوان مجسمه شناخت کنفدراسیون در سراسر ویرجینیا در حال هدفمند برای حذف, شباهت یک زن سیاه و سفید است که در من

توسط MORVARIDEASIA در 19 تیر 1399

به عنوان مجسمه شناخت کنفدراسیون در سراسر ویرجینیا در حال هدفمند برای حذف, شباهت یک زن سیاه و سفید است که در منسس.

در روز سه شنبه, پایگاه چه خواهد بود Jennie دین یادبود مجسمه نصب شده در دین پارک مجاور به Jennie رئیس مدرسه ابتدایی به عنوان یادبود اولین پیش بینی بیش از 20 سال پیش شروع به شکل گرفتن است.

طراحی شده توسط Bristow هنرمند و دیرین منسس موزه داوطلب کریس هیل شش فوت قد بلند, مجسمه برنز, را نشان می دهد دین متمایل به جلو و گسترش یک دست. به دنیا به عنوان یک بردگی فرد در پرنس ویلیام شهرستان در سال 1848 دین صرف تقریبا 10 سال پس از جنگ داخلی جمع آوری پول برای آنچه که تبدیل به منسس مدرسه صنعتی به صورت رنگی و جوانان است. اجاره در Oct. 7 سال 1893 مدرسه اولین ساختمان اختصاص داده شده بود در سپتامبر سال 1894 در یک مراسم به رهبری فردریک داگلاس.

داشتن شخصا بینی سهم از اهداکنندگان تا آنجا که بوستون دین خریداری شده بود 100 هکتار برای مدرسه و توسط 1900, آن را تا به حال 150 نفر از دانش آموزان در یادگیری ریاضی و علوم و ادبیات و موسیقی و همچنین معاملات که شامل نقاشی, کشاورزی, cobbling نجاری و blacksmithing. دین درگذشت در سال 1913.

مجسمه و میدان در اطراف آن خواهد بود که از ویژگی های مرکزی بازسازی دین پارک. Kisha Wilson-Sogunro این شهر پارک های فرهنگ و تفریح و سرگرمی مدیر گفت که با این پایگاه در حال حاضر نصب شده و گام بعدی در این پروژه به "پاک کردن" محوطه سازی و پارک ADA-در دسترس است. با توجه به در حال انجام pandemic, Wilson-Sogunro گفت: هنوز مشخص نیست که این مجسمه بالا خواهد رفت اما او امیدوار همه چیز خواهد شد در محل سقوط. جامعه مطرح است $149,000 از $175,000 مورد نیاز با تطبیق $175,000 بودجه توسط شورای شهر است.

اولین طرح جامع برای مجسمه و پارک بازسازی شد و تایید شده توسط شورای شهر در سال 1992 اما این پروژه نبود نهایی و جمع آوری کمک مالی نمی شروع تا سال گذشته است.

E. J. Scott یک داروخانه محلی است که در خدمت به عنوان معاون رئیس جمهور پرنس ویلیام فصل NAACP شده است به شدت درگیر در برنامه ریزی و جمع آوری کمک مالی برای این پروژه است. او گفت: شاهد اولین قطعه از مجسمه در هیجان بود به خصوص در میان جنبش سراسری علیه خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی موجب با روز یادبود کشتار جورج فلوید در مینیاپولیس.

"من قطعا نشئه که در مورد رویای است که ما تا به حال در نهایت آمدن به ثمر" اسکات گفت. "... من فکر می کنم بخشی از مشکل با بسیاری از چیزهایی که اتفاق افتاده است این است که مردم نمی دانند چه چیز باور نکردنی است که آمریکایی های آفریقایی تبار انجام داده اند در این دولت در این کشور و در این منطقه است. و من فکر می کنم اجازه آنها را می دانیم و باور نکردنی شکیبایی است که بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار بود و کمک به رفاه این کشور در حال رفتن به یک میراث. بنابراین ما شروع خواهد شد در اینجا با جنی مدیرکل میراث و در ادامه به شناخته شده همه از فوق العاده کار می کند او انجام داد."

Wilson-Sogunro گفت: این طرح برای برنز برجسته به تصویر می کشد صحنه های مختلف از منسس مدرسه صنعتی نصب شده در دو طرف از این مجسمه های پایه. آنان و دیگر اجزای پارک مانند نیمکت و درختان خریداری خواهد شد با کمک های مالی فرد هنگامی که هر چیز دیگری است که در جای خود.

وجود دارد تنها یکی از شناخته شده عکس از جنی دین و در آن او نشسته آشکار فقط سر و شانه ها. اما در اوایل سال جاری تپه — که قبلا طراحی شده یک مجسمه نیم تنه از دیرین سی شهردار ماریون بری و هفت پا بلند مجسمه های Harriet Tubman برای مادر آلما Salisbury دانشگاه گفت: در آزادی مطبوعات است که او می خواست به او نشان می دهد ایستاده و در حال حرکت است.

"سر و قلب و دست و فرمت طبیعی است کسی که رسیدن دست چپ خود را که همچنین منجر به رسیدن به از دست او به جامعه است. اگر شما در سطح چشم با دست او دین را به لبخند در شما" هیل گفت. "من می خواستم که این تعامل: هنگامی که شما نگاه به چشمان او و دست او را در همان زمان."

به ویلسون-Sogunro آن یک نماینده از دین فارغ از خود طبیعت است.

"این به این معنی است که پسر من را ببینید مجسمه و ببینید که وجود دارد افرادی که سرمایه گذاری در آموزش و پرورش خود را ... آن را به برخی از شانه های قوی است که آنها در حال ایستاده در فداکارانه مردم مانند جنی دین" ویلسون-Sogunro گفت. "او یک شکل .. او مراقبت مورد اطمینان همه مردم همه بچه ها باید آموزش و پرورش. برای من او یک سکوت است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب