نبرد بین تهمت و کالیفرنیا بیش از خودرو آلودگی سر به دادگاه

کالیفرنیا و نزدیک به دو دوجین کشورهای دیگر در روز چهارشنبه به ثبت کت و شلوار در برابر تهمت و دولت با این استدل

توسط MORVARIDEASIA در 8 خرداد 1399

کالیفرنیا و نزدیک به دو دوجین کشورهای دیگر در روز چهارشنبه به ثبت کت و شلوار در برابر تهمت و دولت با این استدلال که تصمیم خود را برای تضعیف بهره وری سوخت استاندارد برای اتومبیل ها و کامیون ها قرار می دهد در مکان های بهداشتی در معرض خطر است و بر اساس علم ناقص.

طرح دعوی در دادگاه است که آخرین گام در افزایش نبرد بین این دولت و دولت دموکراتیک به طور کلی وکیل که با استفاده از این دادگاه به شکایت علیه رئیس جمهور را در دستور کار رقیق کردن مقررات زیست محیطی به منظور تقویت اقتصاد است.

نتیجه به احتمال زیاد با تصمیم دیوان عالی کشور است و می تواند عواقب جدی برای کالیفرنیا و 13 سایر کشورهای که در آغوش سخت تر خودرو آلودگی استانداردهای از کسانی که تعیین شده توسط دولت فدرال است.

پیوست 22 کشورهای دیگر منطقه کلمبیا لس آنجلس و دیگر شهرهای کالیفرنیا طرح دعوی در دادگاه می گوید که قانون جدید از سازمان حفاظت محیط زیست و حمل و نقل وزارت لقب امن تر و مقرون به صرفه سوخت کارآمد (امن) وسیله نقلیه حکومت غیر قانونی است و بر خطا زده و تحلیل شتابزده به توجیه دولت نتیجه مورد نظر.

تبلیغات

"مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می گوید این قانون خواهد شد صرفه جویی در پول و صرفه جویی در زندگی می کند اما نمی تواند دورتر از حقیقت" کالیفرنیا Atty. ژنرال خاویر بکررا در بیانیه ای گفت. "فقط خواندن متن قانون است. واقعیت این است که اصطلاح " امن " قانون کار-قاتل و خطر بهداشت عمومی."

سازمان حفاظت محیط زیست و حمل و نقل بخش کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد طرح دعوی در دادگاه با استناد به یک سیاست نیست بحث انتظار دادخواهی.

با توجه به بکررا های این طرح دعوی در دادگاه است که 82 ثبت شده توسط کالیفرنیا در برابر تهمت و دولت. بیش از نیمی از مناسب قرار داده اند تهمت تلاش برای از بین بردن عمده آب و هوا و سیاست های زیست محیطی. هر چند بسیاری از این موارد هنوز در حال ساخت راه خود را از طریق دادگاه یک بکررا نماینده گفت: دولت تا به حال متصلب تا 21 محیطی برنده از جمله تعدادی از مقدماتی دستورات است که متوقف اقدامات دولت است تا زمانی که یک دادگاه حکومت می تواند بر روی آنها.

مغلوب ساختن پیشی جستن حکومت جایگزین اوباما-دوران قیمومیت که مورد نیاز خودروسازان برای افزایش اقتصاد سوخت در سراسر ناوگان خود را با 5 ٪ در سال است. در عوض سازندگان خودرو را تنها به بهبود عملکرد خود را با 1.5 درصد در سال است. به جای اینکه نیاز به تولید اتومبیل است که به طور متوسط 54 مایل در هر گالن تا سال 2025 به بار خواهد بود را کاهش داده و به 40 mpg توسط 2026.

تبلیغات

یکی از افراد ذینفع از این قانون جدید این کشور صنعت نفت. با توجه به دولت خود تجزیه و تحلیل امریکایی رانندگان عامل کمتر کارآمد اتومبیل در حال انتظار برای سوزاندن اضافی 78 میلیارد گالن سوخت در نتیجه نزدیک به 900 میلیون تن دی اکسید کربن منتشر شده.

این آمار و ارقام باید نگران محیط زیست و بهداشت عمومی طرفداران که باید گفت که این تغییر آن است که اگر تایید توسط دادگاه به احتمال زیاد خواهد شد کمک به هزاران نفر از مرگ و میر زودرس و حملات آسم. ائتلافی از سازمان های غیر انتفاعی حمایت از محیط زیست گروه همچنین ثبت یک چالش قانونی به قانون جدید در روز چهارشنبه.

"این عقبگرد خواهد شد در نتیجه میلیاردها تن از اضافی تولید گازهای گلخانه ای از گرما به دام انداختن گازهای که باعث گرم شدن کره زمین ساخت در حال حاضر مشکل تغییرات آب و هوایی بسیار سخت تر را حل کند گفت:" کن Kimmell, رئيس جمهور از اتحادیه دانشمندان نگران که پیوست طرح دعوی در دادگاه در برابر دولت.

به نقل داخلی سازمان حفاظت محیط زیست اسناد و مدارک است که ظاهر در هفته های اخیر جزئیات اعتراض به قانون جدید توسط آژانس خود کارکنان بکررا گفت: عقبگرد خواهد بود بیشتر آسیب رساندن به آب و هوا و بهداشت عمومی و گران به مصرف کنندگان نسبت به استانداردهای موجود.

تبلیغات

"شما نفرت به استفاده از کلمه 'دروغ' با این دولت بیش از لازم است به دلیل آن به نظر می رسد مانند ما فقط استفاده بیش از حد آن, اما آنها به وضوح باد و بد نمایش دادن آنچه خود حکومت می کند" بکررا گفت. "و من می توانم بگویم که خیلی مهم-از-factly چرا که خود متخصصین داخلی هستند که در حال گفتن آن است."

گروه های مدافع مصرف کننده نیز با انتقاد از دولت ادعا می کند که قانون جدید را بهبود اقتصاد و بهره مندی رانندگان با کاهش هزینه از اتومبیل های جدید.

دولت را تجزیه و تحلیل نشان می دهد که در حالی که شل شدن استانداردهای اقتصاد سوخت می تواند اصلاح حدود 1000 $کردن قیمت خودرو, رانندگان را مجبور به خرید بنزین بیشتر از آنها را تحت قانون قبلی نافی هر گونه صرفه جویی در هزینه.

و در حالی که دولت گفته است که عقبگرد می تواند به نجات خودروسازان تا آنجا که $100 میلیون دلار بیش از این طول عمر از وسایل نقلیه ساخته شده تحت حکومت خود را تجزیه و تحلیل همچنین نشان داد که تغییر می تواند صدمه دیده میباشد. تشویق به رها کردن و یا آهسته سرمایه گذاری در صرفه جویی در سوخت فناوری مستقر در ایالات متحده شرکت های خودرو می تواند تبدیل به کمتر رقابتی در بازارهای خارج از کشور است که باید سختگیرانه استانداردهای تولید گازهای گلخانه ای و در نتیجه از دست دادن هزاران نفر از مشاغل در آمریکا.

تبلیغات

استانداردهای جدید را در سراسر کشور اعمال می شود. اگر چه کالیفرنیا در طول تاریخ خود را تنظیم سخت تر خودرو آلودگی قوانین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از سال گذشته منتقل شده به دولت که قدرت. کالیفرنیا و بسیاری از کشورهای دیگر اتخاذ کرده اند که آن تمیز-ماشین استاندارد باید شکایت دولت بیش از این تغییر و این مسئله احتمالا نمی تواند حل و فصل شود تا سال آینده.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب