COVID-19: که در آن دنور کلرادو و در مبارزه با ویروس در حال حاضر

این قدرت که می شود در دنور کلرادو و در حال شدت آگاه از افزایش COVID-19 مورد اعداد در طی روزهای اخیر و همچنین ب

توسط MORVARIDEASIA در 24 تیر 1399

این قدرت که می شود در دنور کلرادو و در حال شدت آگاه از افزایش COVID-19 مورد اعداد در طی روزهای اخیر و همچنین به عنوان به طور کامل آگاه از عواقب است که همراه با قرار دادن محدودیت های بیشتری در زندگی و تجارت به زودی پس از اجازه می دهد آزادی بیشتر برای مردم است.

به عنوان یک نتیجه, شهردار مایکل هنکاک است که با استفاده از تهدید یک عقبگرد برای به دست آوردن بیشتر و با رعایت اقدامات ایمنی در دنور در حالی که فرماندار Jared پلیس که انتظار می رود به آدرس این بیماری همه گیر در یک کنفرانس مطبوعاتی بعد از امروز 14 ژوئیه است گسترش دانش سطحی از دستور اجرایی — شواهدی وجود دارد که او می بیند بحران به مراتب بیش از.

در طول یک ماه جولای 10, آدرس COVID-19, Hancock, ارائه برخی از اعداد سخت هشدار داد که از زمان های سخت پیش رو اگر آنها به رشد خود ادامه داد. دنور مثبت رای برای ویروس تست شده معلق در هوا در حدود 3 درصد افزایش یافته بود به 4.5 درصد در جولای 3 — و اگر از آن بازدید 7 درصد گفت: reintroducing محدودیت ممکن است لازم باشد. در همان زمان بستری نرخ رفته بود از 7 درصد به 11 درصد و رسیدن به 20 درصد خواهد بود یکی دیگر از تماس به عمل است. بنابراین بیش از حد, خواهد, بیمارستان, ظرفیت 95 درصد و یا بالاتر; در جولای 3, که متریک بود در 72 درصد است.

جدید خاموش کردن سفارشات خواهد بود "کاملا مخربی برای اقتصاد ما — شاید حتی بیشتر از زمانی که ما تا به حال به توقف رشد اقتصادی در ماه مارس" هنکاک اذعان کرد. به همین دلیل او یکی دیگر از زمین برای پوشیدن صورت پوشش در عمومی — که او تاکید کرد که قانون فعلی در دنور.

در واقع در این شهرستان به روز شده آن ماسک فرمان در جولای 7 و اجرای گذشت در سند مستقیم و بدون ابهام. آن را می خواند:

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

هر کسی که نتواند به پیروی از این دستور نیز ممکن است موضوع به یک مدنی مجازات تا نهصد و نود و نه دلار ($999.00) در نقض. اجرای اقدامات در نظر گرفته شده بود تجمعی در طبیعت و دنور ممکن است به دنبال یک یا بیشتر از مدنی و کیفری و اقدامات اداری, هزینه ها, جریمه, جملات مجازات قضاوت و درمان و انجام این کار ممکن است به طور همزمان و یا پی در پی.

در روز 10 ژوئیه در کنفرانس مطبوعاتی, Denver, بهداشت عمومی و محیط زیست, مدیر اجرایی, باب مک دونالد تایید کرد که "ما در حال رفتن به سطح شیب دار تا اجرای" از ماسک استفاده است. "هدف ما این است که انطباق" او اشاره کرد. "ما همیشه نگاه به آموزش و پرورش و هشدارهای اما ما اعضای هیات صدور احضاریه اگر نیاز بود برای به دست آوردن انطباق. ما نمی خواهیم به عقب البته."

در یک موضوع مرتبط مک دونالد در ادامه به دفاع از شهرستان از اقدامات مربوط به رشد بی خانمان encampments که در آن "ما شاهد شیوع بیماری" وی گفت: از جمله یکی مربوط به هپاتیت A است که منجر به بیش از 100 مورد به تاریخ به علاوه آنچه او مشخص به عنوان "نشانه های اولیه از نوع دیگری از شیوع باکتری." برای کمک به محافظت از افراد از بیماری بریتا Fisher دنور رئیس مسکن افسر و سر از مسکن ثبات بخش گفت که نه افرادی که می خواهم زندگی در نزدیکی Morey مدرسه حاضر شده نقل مکان به هتل و متل, اتاق, از جمله سه عنوان به ویژه آسیب پذیر به ویروس.

همانطور که برای تست Hancock گفت: این تصمیم برای محدود کردن روزانه رایگان تجزیه و تحلیل در پپسی سنتر به 2000 ساخته شده بود به اطمینان حاصل شود که افراد می توانند با دریافت نتایج در یک موقع و آزمایشگاه ظرفیت نیست غرق شده است. اما بودجه فدرال برای عملیات خسته خواهد شد به زودی و هنکاک گفت دولت او در حال همکاری با دولت برای تضمین تامین مالی زمانی که آن را ندارد. کسانی که اطلاعات به شمار می رود نهایی این هفته است.

در اینجا یک ویدیو از تکمیل به روز رسانی:

در سطح دولت ادامه داد: پلیس نه دستور اجرایی در پنج شنبه, جولای 12 به عنوان اعلام شده توسط دفتر کار:

• فرماندار Polis تمدید اجرایی به منظور تسریع در پردازش از بیمه بیکاری ادعا می کند برای Coloradans و کمک خواهد کرد که حفاظت از رفاه اقتصادی در کلرادو جوامع نهفته COVID-19 بیماری همه گیر.

• فرماندار تمدید اجرایی به منظور اطمینان حاصل شود که بیمارستان ها و دیگر درمان بستری امکانات کافی منابع بهداشت و درمان و پرسنل برای درمان بیماران مبتلا به COVID-19.

• فرماندار تمدید اجرایی به منظور حفظ واجد شرایط بودن برای Coloradans ثبت نام در پزشکی و سلامت اساسی فرزندان طرح است.

• فرماندار تمدید یک فرمان اجرایی به منظور کمک به مشتریان ابزار برای کاهش, پاسخ به, و بازیابی از اقتصادی فعلی اختلال با توجه به حضور COVID-19 در دولت است.

• فرماندار تمدید و اصلاح یک فرمان اجرایی سفارش های دولتی برای کمک به جلوگیری از اخراج مستاجران از لحاظ اقتصادی صدمه توسط COVID-19 بیماری همه گیر.

• فرماندار تمدید اجرایی جهت ارائه به تخته از شهرستان کمیسیون با گسترده تر در اختیار و انعطاف پذیری بیشتری به اجرای محدودیت در باز کردن سوزاندن.

• فرماندار Polis اصلاح و تمدید یک فرمان اجرایی در کلرادو تصمیم دادگاه عالی در ریتچی v. پلیس.

• فرماندار Polis تمدید و اصلاح یک مدیر اجرایی به منظور محدود کردن فرد در تماس با وزیر امور خارجه ،

• فرماندار تمدید یک حکم اجرایی مربوط به جمع آوری امضا برای کارش و نامزدهای مستقل و اجازه دولت برای ایجاد قوانین موقت برای ثبت نام کنندگان برای دریافت و بازگشت نامزد دادخواست بیش از ایمیل و پست الکترونیک با توجه به حضور COVID-19.

این دستورات به طور معمول منقضی سی روز از اجرای آنها. اما با توجه به زمان مورد اعداد در کلرادو خود را گسترش فراتر از آن است که تعجب دقیقا هیچ کس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن