منطقه خلیج با استناد به افزایش coronavirus موارد برای حفظ اقامت در خانه سفارش حتی به عنوان Newsom برطرف قوانین

منطقه خلیج اقامت-در-خانه سفارشات را ادامه خواهد داد به اجرا گذاشته و حتی به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom آ

توسط MORVARIDEASIA در 18 اردیبهشت 1399

منطقه خلیج اقامت-در-خانه سفارشات را ادامه خواهد داد به اجرا گذاشته و حتی به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom آماده به اعلام بالقوه آرامش بیشتری ایالت دستورالعمل, سان فرانسیسکو, شهر, مقامات گفت.

در طول یک کنفرانس خبری شهردار لندن نژاد گفت: این شهرستان مشغول به کار شده است برای یادگیری جزئیات دقیق Newsom جدید دستورالعمل اما او تاکید کرد که منطقه خلیج سلامت افسران می توانید در ادامه به منظور محدودیت های.

دلیل آن این است "همه چیز را" با تعداد موارد و مرگ و میر در منطقه خلیج, او گفت:.

"این شماره ها تا هنوز" او گفت:. "تعداد مرگ و میر هنوز هم رفتن و ما نه کاهش منحنی و ما باید به فکر آن است."

تبلیغات

"این مطلب که مردم باید تعامل با افراد دیگر" او افزود: "این [بیشتر] احتمال که دیگر مردمی ادامه خواهد داد برای دریافت آلوده."

دکتر گرانت, Colfax, سان فرانسیسکو, سلامت عمومی, مدیر گفت: یکی از اهداف است که نیاز به ملاقات کرد قبل از بازگشایی توانایی ردیابی اطلاعات تماس افراد آلوده و تست آنها را برای coronavirus.

"ما هنوز در ساختمان ما سیستم نظارت در سراسر منطقه خلیج" او گفت:. به انجام است که مقامات محلی در حال کار با دانشمندان از شهر سکس در بیمارستان, UC San Francisco و UC برکلی.

تبلیغات

"ما باید با نگه داشتن مداوم و اجازه داده راهنمای ما," او گفت:.

او گفت: مسئولان شهرستان خواسته شده است تا بسیاری از سوالات در مورد چگونه Newsom این دستورالعمل جدید را تحت تاثیر قرار خواهد سان فرانسیسکو.

"اجازه بدهید من روشن سان فرانسیسکو و منطقه خلیج سلامت سفارشات در حال حاضر اجازه نمی منظقه وانت از غیر ضروری فروشان," او گفت:. محدود سفارشات را مقدم بر آرام تر دستورالعمل های او اضافه شده است.

تبلیغات

در پاسخ به سوالات خبرنگاران از او خواست مردم به دیدار خانواده در روز مادر حتی اگر با پوشیدن ماسک و نگه داشتن شش پا از هم جدا.

مگر اینکه ساکنان زندگی در همان خانواده با مادران خود "بزرگترین هدیه ما می توانیم را به ما مادران این روز است به دور ماندن," او گفت:. "آیا رفتن به دیدار مادر خود را در فرد این سال است."

او گفت: 27,334 ساکنان شده تست شده برای این ویروس به عنوان چهارشنبه و در حدود 8 درصد مثبت شد.

مقامات شهر نیز اعلام کرد که جمعیت بی خانمان در سان فرانسیسکو رشد کرده است در طول بیماری همه گیر. افراد بی خانمان از سایر استان ها منتقل شده به شهر در جستجوی اتاق های هتل کدام شهر اجاره برای آسیب پذیر ترین اعضای آن دیرین جمعیت بی خانمان.

تبلیغات

این شهر در حال حاضر کار به حرکت برخی از خیابان و پیاده رو چادر encampments در کم درآمد فیله منطقه به سایت های دیگر و برخی خیابان ها تا مردم در چادر می تواند به لحاظ اجتماعی فاصله, مقامات گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب