آبجو تقویم: برو برای طلا در هاگشید; دریافت Raspberried در رودخانه شمال

Raices دم در رابطه با دنور شهرستان Councilwoman جیمی تورس میزبانی پنج قسمت مجموعه ای از پانل ها از طریق تابستا

توسط MORVARIDEASIA در 1 مرداد 1399

Raices دم در رابطه با دنور شهرستان Councilwoman جیمی تورس میزبانی پنج قسمت مجموعه ای از پانل ها از طریق تابستان به نام RACISMo صفر طراحی شده است "برای اطلاعات را فراهم آورد و آگاهی و اصلاحات در مورد موضوعات مورد نژادپرستی" آبجوسازی می گوید. "ما درک می کنیم نیاز به بحث در مورد موضوعات مختلف مخاطبان و بالا بردن dialogue روایت و هویت."

اولین جلسه در "colorism" صورت گرفت هفته گذشته در شیر اتاق (که محدود به پنجاه مهمانان به دلیل coronavirus محدودیت). بعدی پنل می گیرد در 5:30 p. m. در تاریخ 28 ژوئیه است و به نام "جوانان:: فعالیت و تغییر." اعضا شامل جنی سانتوس از Servicios de la Raza, Solicia لوپز از صدا و اردن گارسیا از دختران, Inc. یادگیری در مورد تمام جلسات در Raices دم وب سایت.

"در بحث ما بررسی نژادپرستی و تاریخی خود و حال و روز تاثیر ما با ارائه اطلاعات موثر و اعتراض و فعالیت در چگونه به ضد نژادپرستانه و تفاوت های ظریف از نژادپرستی و حقوق بشر و سیاست" آبجوسازی می گوید. به شرکت و ثبت نام در raicesbrewing.com/racismozero. ماسک ها مورد نیاز است.

نگه داشتن خواندن برای دیدن craft-آبجو حوادث به اواخر جولای.

چهار شنبه, جولای 22
دنور Beer Co. به ارمغان می آورد مجازی خود جفت پشت سری این بار با یک take-و-پخت پیتزا و آبجو جفت co-میزبانی شده توسط خوش شانس, پای, پیتزا, استاد سام نی. برای شرکت به سادگی قبل از سفارش خود را جفت بسته برای انتخاب کنید تا در هر دو taproom. سپس در 5 p. m. نی و DBC سر brewer Jason Buehler منجر خواهد شد جفت از جمله دوغ-حول درس در Facebook Live, به دنبال یک Q&A. هر دو نفر جفت است 60 دلار و شامل خمیر و سس و tappings برای سه نوع پیتزا به علاوه شش بسته از شور قاتل کهربا Lager, آبدار, عجایب آبدار IPA و باور نکردنی پدال IPA.

مغزی دم دو تازه IPAs در قوطی. کوته گرایش یک کم الکل 3.9 درصد ABV, "میکرو IPA" ساخته شده با زرخیز و Citra رازک. راز چت اتاق 7 درصد IPA ساخته شده با موزاییک و اقشار.

Beer Calendar: Go for Gold at Hogshead; Get Raspberried at River North

TRVE دم

چهار شنبه, جولای 23
TRVE دم به ارمغان می آورد Atla یک خانه رعیتی آل ساخته شده با kveik مخمر. این دومین تکرار این بهار فصلی است که دم با نغمه سرای سیار Malting را Pevec و انترو malts همراه با Citra, Mandarina بایرن و تتنانگ رازک و سپس سازش با درخت عرعر. آن را در دسترس است بر روی آن ضربه بزنید و در قوطی برای رفتن.

از بازی های المپیک 2020 در توکیو شد و به تعویق افتاد تا سال 2021 به دلیل coronavirus بنابراین هاگشید آبجوسازی تصمیم گرفته است به میزبان خود آبجو-نسخه مضمون. از امروز شروع مهمانان می توانید سعی کنید دست خود را در 54 متفاوت "حوادث" بیش از هفده روز. ورود 5 دلار است و همه از آن پول اهدا خواهد شد به کارکنان. برای اولین بار برای تکمیل تمام 54 حوادث برنده firkin و 200 دلار کارت هدیه. دیگر جوایز داده خواهد شد و به, دوم, سوم و چهارم-محل finishers. نمونه هایی از این حوادث عبارتند از: نوشیدنی مناسب پاینت از هر آبجو موتور; پرداخت و له یک کیسه میگو کوکتل تراشه; کشیدن خودتان یک پاینت از آب را برای اولین بار-تایمر و یا خرید یک مشتری یک آبجو; بهترین خود را انجام دهید افراد مشهور/سیاستمدار برداشت; و یک سبد در سطل زباله با استفاده از رسید خود را. برای دیدن لیست کامل از دسته ها و دیگر قوانین و اطلاعات به هاگشید وب سایت.

Beer Calendar: Go for Gold at Hogshead; Get Raspberried at River North

پروژه سیاه

جمعه, جولای 24
پروژه سیاه وحشی و خود به خودی اله خواهد شد که حداقل چهار اخبار آبجو امروز در دسترس از جمله سه ترش اله همراه با آبجوسازی نسخه همه با هم یک آبجو است که کارخانه های لبنی در سراسر کشور در حال ساخت برای جمع آوری پول برای رستوران کارگران که از دست داده اند شغل خود را به دلیل بیماری همه گیر. سیاه پروژه نسخه ترش IPA این برنامه شامل Citra, موزاییک, آبشار و Simcoe رازک.

جنگل, رئیس دم را انتشار نسخه Black is Beautiful, یک آبجو است که دم بیش از یک هزار آبجو سازان در سراسر کشور در حمایت از باعث می شود که به نفع مردم رنگ. پیشگام اب و هوای روح سیاه و سفید متعلق به آبجوسازی در تگزاس آبجو با استفاده از همان برچسب در همه جا اما این دستور غذا را تا حد زیادی متفاوت است. جنگل, رئیس اهدا خواهد شد درآمد حاصل از پروژه Voyce که با این نسخهها کار با دنور مدارس دولتی دانش آموزان برای آماده سازی آماده سازی آنها "را به رهبری به عنوان سازمان دهندگان جامعه هستند که مجهز به مدافع حقوق صاحبان سهام متمرکز بر راه حل برای مشکلات اجتماعی است." آن را در دسترس خواهد بود در قوطی با شروع از ظهر.

تصویر جدید دم دو جدید آبجو موجود در قوطی. دنباله نامتناهی: کانادا قهوه بزرگ 12.5 درصد ABV صبحانه تنومند ساخته شده با شربت افرا کانادا و قهوه. مجازی ماورا حزب 8.5 درصد ABV جدید انگلستان-سبک IPA دم با Chinook و Sabro رازک همراه با نارگیل و آناناس.

نهر سرو میخانه در شفق شیپور خاموشی فرمونت دم نادر و خوشمزه فرسوده ناخن. آبجو است بلغور جو دوسر تنومند سالخورده در بوربن بشکه با شیرین بیان و پوست درخت دارچین به مدت پانزده ماه. "Rusty Nail وزن خود را کام چالش درک خود را از همه است که شما شناخته شده از آبجو و برگ شما مایل ... یکی دیگر از sip" نهر سرو می گوید. علاوه بر این نهر سرو نیز "ویژه انتشار دهمین سالگرد آبجو از یک آبجوسازی در گرینزبورو ورمونت. این آبجو بسیار نادر در کلرادو ما نمی توانیم آن را تبلیغ در رسانه های اجتماعی."

چهار شنبه, جولای 25
رودخانه شمال آبجوسازی را جشن می گیرند تمشک امروز با انتشار شب نشینی تمشک کتری ترش در قوطی برای اولین بار. آبجوسازی نیز انتشار تمشک Cabernet J. ماری.

به عنوان بخشی از آن دوم-جشن سالگرد دوس Luces آبجوسازی را بسیار محدود مزه آینده هر بشکه منتشر شده است. "هر یک بار در در حالی که ما باید به شیر ما بشکه به مطمئن شوید که پیری آبجو در حال آمدن است همراه سادگی و توسعه نیست هر خاموش و طعم. این بار شما را وادار به پیوستن به ما می گوید:" دوس Luces که تنها brews pre-Columbian-سبک آبجو chicha و پولقو. دو جدید brews هستند Túpac امرو III با انار سالخورده در کلمبیا رم بشکه و هابز III با توت فرنگی سالخورده در تکیلا بشکه.

گشنیز آهک آل بازده به Westfax دم که در آن در دسترس خواهد بود بر روی آن ضربه بزنید و در چهار بسته به رفتن. ساخته شده با آب آهک آهک مزه و گشنیز تازه را ارائه می دهد یک طعم تازه از تابستان آبجوسازی می گوید. علاوه بر این Westfax را های مختلف cellared بطری دیگر آبجو در دسترس است. رفتن به Facebook صفحه برای جزئیات بیشتر.

جشن ده سال در کسب و کار خاص است نقطه عطف -- حتی بیشتر از آن در صنعت تولید آب میوه — پس Grimm Brothers Brewhouse در لاولند می خواهد به توجه داشته باشید از آن. جشن می گیرد از ظهر تا 9 بعد از ظهر و 10 دلار جداول باید محفوظ در پیشبرد به دلیل COVID محدودیت. هر رزرو خواهد بود خوب برای یک ساعت و 45 دقیقه و جداول خواهد بود مقادیر بین seatings. هر رزرو شامل یک سوغات دهمین سالگرد لیوان. علاوه بر این آبجوسازی خواهد شد برخی از ویژه-انتشار سالگرد آبجو.

Beer Calendar: Go for Gold at Hogshead; Get Raspberried at River North

کلرادو حذفی, انجمن صنفی

چهار شنبه, جولای 29
اگر چه کلرادو هنر و صنعت آبجو هفته و همکاری جشنواره لغو شد, کلرادو, پاینت روز است پشت در. در این مورد رها کردن به یک شرکت کلرادو صنعت آبجوسازی خرید یک پاینت و دریافت 2020 پاینت روز شیشه ای به صورت رایگان; تلاش های جمع آوری کمک توسط کلرادو حذفی, انجمن صنفی. مختلف کارخانه های لبنی باید قوانین مختلف در این سال -- و بسیاری از تنها فروش عینک در پیشبرد آنلاین برای نگه داشتن جمعیت پایین. امسال شانزده اونس شیشه ای ویژگی های آلی-چاپ bighorn sheep هنر توسط مالوری هوچکين. ماشین منگنه که در حال حاضر اعلام کرد مشارکت خود را شامل داستانی آبجو ناهموار کوه و صنعت آبجوسازی ایستگاه 26 دم رفیق دم پلات پارک دم و جنگل رئیس دم.

در علاوه بر این به پاینت روز پلات پارک دم را انتشار بعدی آبجو در آن یخ کرم اطاق نشیمن سری. این میلک شیک IPA دم با هلو پوره سیب زمینی ماداگاسکار بوربن وانیل و شیر و شکر.

چهار شنبه, آگوست 1
پیوستن به هدف دم در فورت کالینز برای "اجتماعی فاصله تنها-روز جمع" خود را جشن سومین سالگرد. وجود خواهد داشت داخل سالن و فضای باز صندلی tented مناطق, جدول خدمات و غذا و موسیقی و آبجو.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن