پکن شیوع را نشان می دهد نیاز به آماده به اقتصاد بازگشایی

پکن (AP) — چین سرمایه بود نیروبخش دوشنبه برای تجدید حیات coronavirus پس از بیش از 100 مورد جدید گزارش شده در ر

توسط MORVARIDEASIA در 26 خرداد 1399

پکن (AP) — چین سرمایه بود نیروبخش دوشنبه برای تجدید حیات coronavirus پس از بیش از 100 مورد جدید گزارش شده در روزهای اخیر در یک شهر است که تا به حال دیده نشده یک مورد از انتقال محلی در بیش از یک ماه است.

ایالات متحده در عین حال ادامه داد: برای مبارزه با شیوع است که به نظر می رسد آماده برای کشش در ماه ها یا حتی سال و فرماندار سخت ضربه ایالت نیویورک را تهدید به بازگرداندن کسب و کار بسته شدن.

چین که در آن ویروس به نظر می رسد برای اولین بار در اواخر سال گذشته گزارش 49 جدید کروناویروس موارد در دوشنبه 36 از آنها در پکن. همه باید ترسیم شده به یک بازار عمده فروشی که منابع زیادی از این شهر گوشت و سبزیجات است.

پکن بسته Xinfadi بازار دستور داد تا تست از همه کارگران آن است و نیاز به هر کسی که به آنجا سفر برای خود جدا برای دو هفته.

چینی مقامات بهداشت گفت: سویه از ویروس مشابه که در اروپا دیده می شود ولی با وجود فوری مدارک و شواهد از یک اتصال.

در واکنش پکن به حالت تعلیق راه اندازی مجدد برخی از کلاس ها و معکوس آرامش از برخی از انزوای اجتماعی اقدامات است. محله های نزدیک به بازار قرار داده شده است در مستند و بیش از 76 ، 000 نفر تست شده است.

چین استبدادی کمونیستی نظام سیاسی و اجتماعی کنترل فعال کردن ردیابی از ساکنان جنبش از طریق استفاده از رسانه های اجتماعی. ورود به ساختمان های اداری و فروشگاه های مواد غذایی نیاز به اثبات در یک تلفن هوشمند است که فرد نه سفر به مناطقی که این ویروس هنوز هم فعال است.

هند را به وزارت بهداشت گزارش پرش بیش از 11,000 عفونت های جدید در سراسر کشور برای سومین روز متوالی در روز شنبه. این کشور خانه وزیر ارائه شده 500 واگن قطار برای استفاده به عنوان موقت coronavirus بيمارستان به دهلی نو در تلاش برای مهار افزایش موارد است.

پایتخت هند در حدود 9,000 تخت اختصاص داده شده به COVID-19 بیماران در بیمارستان های دولتی و خصوصی, اما یک دولت از دولت پانل از کارشناسان گفته است که باید حداقل 15,000 تخت تا پایان ماه ژوئن است.

در ایالات متحده موارد در نزدیک به نیمی از کشورهای در حال افزایش است. ایالات متحده در حال حاضر ثبت بیش از 2 میلیون و تایید coronavirus موارد و به سمت بالا از 115,000 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

ناراحت "شایع" نقض نیویورک همه گیر-مبارزه با محدودیت های رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو تهدید به بازگرداندن بسته شدن در مناطق که در آن دولت های محلی موفق به اجرای قوانین.

منهتن و جزیره تونی Hamptons خاص بودند به عنوان مناطق مشکل با کومو که ذکر 25,000 شکایت ایالت بازگشایی نقض. این همایش بزرگ اجتماعی-فاصله تخلفات و سهل انگاری صورت-اجرای پوشش خطر اندازد دولت شکننده پیشرفت در مبارزه با coronavirus Cuomo, گفت:, و اضافه کرد که بسیاری از شکایات شامل کافه ها و رستوران ها.

"ما در حال شوخی نیست با این. شما در حال صحبت کردن در مورد به خطر انداختن زندگی مردم" کومو گفت: یکشنبه در جلسه توجیهی روزانه.

نیویورک مقامات در حال تلاش برای جلوگیری از سرنوشت متحده شاهد افزایش موارد جدید پس از بازگشایی. نیویورک coronavirus مربوط به بستری شدن در بیمارستان در حال کاهش است و دولت ثبت شده مرگ و میر 23 شنبه, پایین ترین روز coronavirus تلفات از زمان آغاز بحران است.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه مقصر امریکا فقدان اقتدار متمرکز برای عدم توانایی خود را برای جلوگیری از گسترش این ویروس در حالی که گفت روسیه "کار کاملا پیوسته و خارج شدن از این وضعیت ... با حداقل تلفات است."

در ایالات متحده "این اتفاق می افتد نیست" پوتین گفت: با توجه به مرکزی و دولت های منطقه همکاری نزدیک تر در روسیه است.

روسیه با این وجود ثبت بیش از نیم میلیون عفونت و حدود 7000 ویروس مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز دفعات مشاهده شده است.

کره جنوبی نیز در میان کشورها به دنبال جلوگیری از تجدید حیات از شیوع گزارش 37 مورد جدید از COVID-19 روز دوشنبه. کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: 25 مورد از سئول منطقه که در آن مقامات بهداشتی در حال تقلا برای ردیابی عفونت های مرتبط با سرگرمی و اوقات فراغت فعالیت های کلیسا تجمع کارگران انبار و درب-به-درب فروشندگان.

در پرو یک کاتولیک توده برگزار شد برای هزاران نفر که فوت کرده اند در این بیماری همه گیر است که در حال سوختن است در سراسر پرو و آمریکای جنوبی به عنوان یک کل.

اسقف اعظم کارلوس کاستیلو در روز یکشنبه را پخش وعظ به انتقاد یک سیستم بهداشت و درمان گفت: "بر اساس خودپسندی و کسب و کار و نه در رحمت و همبستگی با مردم است."

COVID-19 گرفته شده حداقل از 6400 زندگی در این کشور از برخی از 32 میلیون نفر — تلفات دوم تنها به برزیل در آمریکای جنوبی است.

در فرانسه رستوران در منطقه پاریس اجازه خواهد داشت برای پیوستن به کسانی که در سایر نقاط کشور در باز داخل سالن صندلی شروع دوشنبه. از 22 ژوئن تمام مهد کودک, مدارس, مدارس ابتدایی و راهنمایی مدارس باز خواهد بود و اجباری برای همه دانش آموزان است.

فرانسه بازگشایی مرزهای خود با دیگر کشورهای اروپایی و شروع خواهد شد اجازه می دهد بازدید کنندگان از قاره های دیگر در جولای 1st.

در جایی که این ویروس همچنان به گسترش غنا وزیر بهداشت Kwaku Agyemang-مانو است قرارداد COVID-19 و تحت درمان در یک بیمارستان است.

غنا دارای یکی از بالاترین تعداد موارد تایید شده در آفریقا به دلیل قوی تست با بیش از 11,400 موارد است. مقامات بهداشتی گزارش کرده اند 51 مرگ و میر.

___

مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب