'فراتر از وحشتناک': صحرا کوچک شهر ویران آتش سوزی آن را به عنوان جنگ coronavirus

برای پیدایش Palta این بیماری همه گیر در حال حاضر به معنای یک واکنش زنجیره ای از تنظیمات. اقامت در خانه سفارشات

توسط MORVARIDEASIA در 12 تیر 1399

برای پیدایش Palta این بیماری همه گیر در حال حاضر به معنای یک واکنش زنجیره ای از تنظیمات.

اقامت در خانه سفارشات او را مجبور به توقف فروش مکزیکی دسر به همسایگان خود که قطع به خانواده درآمد ناچیز. پدر نگران در مورد ابتلا به کروناویروس و انتقال آن به خانواده اش. اما آنها وابسته به قیمت 500 دلار به صورت نقدی به او پرداخت کردم هر هفته تا او toiled 13 ساعت در شیفت در قریب به اتفاق کلم بروکلی و گل کلم زمینه.

برای کمک به پایان می رسد دیدار Palta, 20, استفاده از بخشی از کمک های مالی پول برای دره امپریال کالج برای خرید کاغذ توالت و ماسک های آنلاین هنگامی که لوازم فرار کوتاه در بازارهای محلی. "ما حتی شروع به محدود کردن تعداد دفعاتی که ما با استفاده از حمام برای صرفه جویی در کاغذ توالت" او گفت:. "من می خواهم به طور مداوم فکر می کنم: 'ما باید به اندازه کافی به آخرین ماه?'"

اما از جمله مشکلات آماده نیست Palta برای آخرین فاجعه.

تبلیغات

روز یکشنبه او شنیده جیغ زدن از ترور. سپس او را دیدم او 15 ساله, خواهر, امیلی, مبارزه با شعله های آتش که towered بیش از او. این Paltas' خانه یکی از 40 سال است که به سوزاندن آن شب. یک نفر کشته شد که فروغ.

این Niland آتش سوزی رخ داده است به عنوان COVID-19 نفر افزایش چشمگیری در شهرستان امپریال وادار به انتقال بیماران به بیمارستان در شهرستانهای استان در حال حاضر کمبود منابع و فضا.

آن را نیز به یک محل که در حال حاضر پایین است.

در این شهر در گوشه جنوب شرقی کالیفرنیا سالانه به طور متوسط حقوق و دستمزد $19,800 و 57 درصد از ساکنان زیر خط فقر زندگی میکنند. نرخ بیکاری در شهرستان امپریال است که در میان بدترین ها در گلدن استیت.

تبلیغات

Blocks of homes on Third St. lay in ashes the day after high winds stoked a wildfire. (Robert Gauthier / Los Angeles Times)

بلوک های خانه در Niland کالیفرنیا وضع در خاکستر روز پس از بادهای دامن زده آتش سوزی ،

(رابرت Gauthier / لس آنجلس تایمز)

ردیف محکم بسته بندی شده خانه ها در این شهر حدود 1000 نابود شد. کل بلوک محو شد.

"آتش پرید از خانه به خانه گفت:" شری فلایشر که می خواهم در زندگی Niland برای 32 سال است. "هیچ یک از ما بیمه در خانه ما. ما عمدتا بازنشسته مردم زندگی در خانه های تلفن همراه."

به عنوان آتش خروشان بیش از 100 تخلیه ساکنان به صلیب سرخ ایستگاه در کالیپاتریا دبیرستان که در آن آنها شد را به ماندن در وسایل نقلیه خود را و نمایش برای coronavirusبا توجه به Imperial County, عمومی اطلاعات, افسر, Linsey دیل. کسانی که تست مثبت شد و فرستاده شده به یک جدا شده در محل در حالی که دیگران پناه در اتاق های هتل و دریافت وعده های غذایی و مواد غذایی کوپن.

تبلیغات

Holden Yorgason helps load water donations for fire victims at the Calipatria Unified School District offices on Tuesday.

داوطلب هولدن Yorgason کمک می کند تا بار آب کمک های مالی برای قربانیان آتش سوزی در کالیپاتریا Unified School District دفاتر در روز سه شنبه.

(Eduardo Contreras / San Diego Union-Tribune)

فلایشر که از دست رفته خانه اش در آتش صرف دو شب در یک متل قبل از حرکت به مادرش تریلر در Niland.

حتی اگر او نگران بود در مورد ابتلا به COVID-19, Fleischer گفت: غم و اندوه او احساس می کرد که او با نزدیک شدن سقوط خانه هرحال ترس از این بیماری همه گیر. او نمی تواند تحمل راه رفتن در نزدیکی سوخته ایوان مراحل. او جلوی چشمان او که welled با اشک از درب جلو. ذخیره کردن در داخل سوخته باقی مانده از 33 گربه.

دو شب قبل از به آتش با مته سوراخ کردن در خانه خود را از هر دو طرف از جاده ها, او تا به حال تخلیه با دختر خود را ترک قفس مرغ و گربه های محبوب ،

تبلیغات

آلوارو Baltierra 24 ساله و 60 ساله و مادر آنا Valenzuela همچنین بازگشت و یکشنبه به شروع به تمیز کردن بقایای سوخته باقی مانده از خانه خود را.

"همه چیز اتفاق افتاده است بیش از حد سریع" Baltierra گفت. "احساس است که چیزی فراتر از وحشتناک است."

او قادر به نجات دو خودرو و برنامه ریزی برای اقامت با مادر برادر خود را در سراسر شهر. او و Valenzuela امید به خرید یک تریلر در آینده نزدیک به جای خود را در خانه از دست داده. تا آن زمان آنها را از ادامه کار در این زمینه.

فقط بلوک دور Paltas در حال تماشا جمعه به عنوان خاکستر باران را در خود نعناع خانه سبز.

تبلیغات

در آتش نگاه نمی کند خیلی بد است. اما 6 بعد از ظهر که نور خورشید تلاش برای نفوذ از طریق یک لایه ضخیم از دود سیاه. اتاق رفت تیره, پیدایش Palta گفت: برای صرفه جویی در نور او روی مانیتور کامپیوتر.

"شما می دانید که چگونه شهرستانها نگاه از فاصله دور? پس از آن روشن است, شما می توانید ببینید بخش های از آتش سقوط در," او گفت:. "ما مجبور به ترک آن شد."

او بیرون دوید.

اول یک درخت نخل در کنار خانه او آتش گرفت و سپس یک جعبه مقوا ذخیره شده در حیاط خلوت. لوله گاز تبدیل قرمز آتشین.

تبلیغات

در هولناک, هرج و مرج, پیدایش Palta گفت: او متوجه نیست که گرما به حال به شدت سوخته مادرش بازگشت.

به عنوان بادها در لگد زد داخل به گرفتن سگ. او در سمت چپ گوشی و کیف پول حاوی 500 دلار در پس انداز به عنوان افسران پلیس فریاد زد برای آنها به تخلیه.

با پدر او هنوز هم در محل کار و خانواده تا به حال هیچ ماشین برای فرار در.

همسایه اش انداخت او کلید یدکی خودرو و Palta سوار مادر و خواهر خود را به ایمنی. به عنوان آنها به سمت چپ او می تواند بشنود خانه خانواده فروپاشی است. Palta نگاه در آینه, او گفت:, و احساس هر پاره از یک زندگی عادی ناپدید می شوند به دود و نور فروغ.

تبلیغات

Imperial County fire during the pandemic.

Niland کالیفرنیا ساکن آنا Valenzuela بارهای مریم باکره مجسمه یکی از اموال که جان سالم به در برد آتش به خودرو در روز سه شنبه.

(Eduardo Contreras / San Diego Union-Tribune)

او به عنوان بستهای مواد غذایی در اتاق هتل Palta گفت که او احساس دل شکسته و نفس.

ویروس تحمل پایین در جامعه تبدیل به یک چاره اندیشی موقت است. به دنبال یک خانه جدید در بحران است که نیاز به حل قبل از اینکه خانواده یک هفته ای هتل کوپن به پایان رسید و زندگی خود را بلد به عدم قطعیت است.

"ما رفت و برگشت ... به زیر و رو کردن از طریق آوار," او گفت:. "بیشتر از آن بود به طوری که ما می تواند یک حس بسته شدن."

تبلیغات

Imperial County fire during the pandemic.

مکنزی فیشر و آگوستین گونزالس از چپ به کمک دوست خود را آلوارو Baltierra روشن باقی مانده از خود را در آتش vaged خانه در Niland کالیفرنیا.

(Eduardo Contreras / San Diego Union-Tribune)

هیچ چیز قابل نجات.

Palta فکر بازگشت به هنر و صنایع مادر و خواهر خود را قوز بیش از خود میز شیشه ای در مرکز اتاق نشیمن خود را و خاک رس مجسمه او را در اوقات فراغت خود.

او تا به حال یک تخت دوقلو است که دو برابر به عنوان یک نیمکت در اتاق نشیمن با امیلی.

تبلیغات

آن متوسط بود. اما آن خانه بود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب