کتاب مقدس که نادیده گرفته AG سفارشات در حال حاضر یک COVID-19 شیوع

انفجار این گذشته چهارم جولای نیست همه در آسمان: کلرادو اسپرینگز-بر اساس اندرو Wommack وزارتخانه به دنبال آن شش

توسط MORVARIDEASIA در 27 تیر 1399

انفجار این گذشته چهارم جولای نیست همه در آسمان: کلرادو اسپرینگز-بر اساس اندرو Wommack وزارتخانه به دنبال آن شش روز کنفرانس با یک جشن با حضور بیش از 800 نفر با وجود تلاش کلرادو توسط دادستانی کل برای حفظ حضور و غیاب به بیش از 175 نفر است. در حال حاضر گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست را ترسیم COVID-19 شیوع به این رویداد با کارکنان و شش شرکت کنندگان تست مثبت است.

این کنفرانس برگزار شد از 29 ژوئن تا ژوئیه 4 در Charis کالج کتاب مقدس که مبلغ اندرو Wommack تاسیس در شهر وودلند پارک در سال 1994. "تمام هدف بود برای ستایش پروردگار و به تدریس کتاب مقدس از کتاب مقدس" توضیح می دهد که مایک Perini سخنگوی اندرو Wommack وزارتخانه است. "وزارت معتقد است که تجمع مسیحیان برای آموزش پرستش ضروری است برای تحقق این کمیسیون بزرگ خداوند ما عیسی مسیح."

اما جمع آوری در طول یک بیماری همه گیر کوروناویروس می تواند پیچیده باشد.

در 25 ژوئن Wommack و تیم اجرایی ملاقات با تلر شهرستان و وودلند پارک سلامت عمومی و مقامات مجری قانون به بحث در مورد چگونه این کنفرانس می تواند میزبانی در یک راه امن. آنها ارائه یک اجتماعی فاصله و ایمنی برنامه های کار با شهرستان برای تجدید نظر در این استاندارد برای دیدار با الزامات مورد نیاز برای سخت علامت تجهیزات حفاظتی و افزایش سطوح شستن دست فاصله صندلی و بیشتر.

کسانی که پیشنهاد طرح نیز نامیده می شود برای محدود کردن تعدادی از شرکت کنندگان به کمتر از 1000 به مراتب کمتر از 50 درصد ظرفیت در 32,000-صندلی عبادت مرکز.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

تحت فرماندار Jared پلیس هشتم اصلاح بهداشت عمومی به منظور سرپوشیده محل می تواند میزبان حداکثر 100 نفر فرض کنید که این محل می تواند ارائه فضای کافی: شش فوت از راه دور در هر فرد. این شهرستان می تواند به دنبال یک واريانس از گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست است.

تلر شهرستان را دریافت واريانس به نگه دارید کمی بزرگتر در داخل اجتماعات با توجه به ایالتی کلرادو مشترک مرکز اطلاعات: "واريانس داده شده به گوی County روشن است. آن ایالت 'به منظور دستیابی به 6 ft اجتماعی فاصله از حد مجاز است که 50 درصد از ارسال شده اشغال کد محدودیت حصول اطمینان از حداقل 28 فوت مربع برای هر نفر به بیش از بیش از 175 نفر در هر زمان داده شده در یک محدود فضای سرپوشیده و 250 نفر در هر, هوای آزاد, تنظیم.'"

Perini اذعان می کند که اندرو Wommack وزارتخانه رفت و در برابر AG سفارشات و مجاز بیش از 800 نفر برای حضور در آخرین روز از کنفرانس و منجر چهارم جولای جشن با وجود واريانس را 175-فرد کلاه. "تنها چیزی که ما نمی موافقت شد و این رویداد در 175 یا کمتر, ظرفیت," او می گوید: "از آنجا که 175 مراتب کمتر از 50 درصد ظرفیت است."

اما با رفتن بیش از 175 نفر تجاوز واريانس و در جولای 2, چهار روز به کنفرانس ارشد دادستان کل اریک کوهن ارسال بس-و-دست برداشتن نامه به اندرو Wommack وزارتخانه درخواست سازمان و با رعایت CDPHE عمومی-استانداردهای بهداشتی است که محدود کردن محدود فضای سرپوشیده به بیش از 175 افراد است.

"محدود کردن اندازه از اجتماعات اولیه اپیدمیولوژیک مداخله است که اعمال می شود در سراسر جهان" کوهن نوشت. "تجمع جمعی نه تنها AWMI شرکت کنندگان در معرض خطر بلکه یک خطر برای جوامع در نزدیکی اموال خود را."

آزادی وکیل در پاسخ از طرف اندرو Wommack وزارتخانه ها جزئیات گسترده بهداشت و پروتکل های ایمنی در این کنفرانس است. در این نامه ذکر شده نمونه هایی از کشورهای دیگر که تا به حال اجازه تجمعات مشابه آن نیز اشاره کرد که فرماندار پلیس ساخته شده است ضمنی متمم اول قانون اساسی استثنا به اجرایی خود را به منظور اجازه هزار نفر به جمع آوری برای تظاهرات. "این ممکن است به ماندن در خانه آن است که ممکن است برای خاموش ماندن" پلیس گفته بود.

حصیر Staver بنیانگذار و رئیس از آزادی وکیل می گوید که تجمعات مذهبی یک حق در قانون اساسی وجود داشته باشد و نه اجازه می دهد آنها را "تبعیض آمیز درمان است." آنها محافظت می شود رایگان سخنرانی رایگان مونتاژ و ورزش از دین بند اول متمم او توضیح می دهد.

"این خلاف قانون اساسی برای فرماندار پلیس و دادستان کل به اجازه می دهد هزاران نفر از مردم به جمع آوری در اعتراض حتی آنها را تشویق به جمع آوری — در حالی که در همان زمان محدود مذهبی گردهمایی" Staver استدلال می کند. "کلرادو شده است بیش از حد محدود کننده رک و پوست کنده. و این محدود شماره ها خودسرانه است."

کوهن ارسال نامه دیگری در جولای 4 روز از این رویداد بزرگ یاد اندرو Wommack وزارتخانه از 175 شخص حکم.

اما این جشن هم در ادامه به عنوان برنامه ریزی شده...اما مجاز نیست. "متمم اول قانون اساسی اجازه نمی دهد که رهبران ما به تصمیم می گیرید که حقوق به احترام و آن را نادیده بگیرد" Perini می گوید. "ما احساس ما در حال حاضر به طول های بزرگ رفته برای انجام آنچه که ما می تواند به پیروی از گفتن مردم آنها نمی توانند شرکت کنند."

"ما از جوامع مذهبی با هم در یاران اما همه ما باید این کار را با خیال راحت" در پاسخ به ایالت کلرادو مشترک مرکز اطلاعات. "ما نیاز به تمام ماندن متمرکز بر حفظ Coloradans امن و سالم و محدود کردن گسترش این ویروس مرگبار است."

"خدا را محدود نمی کند تعداد افراد است که می تواند عبادت" Perini شمارنده. "امید ما این است که دادستان کل تصمیم خود تجدید نظر کند. ما در مورد مراقبت از جامعه ما به دنبال همه چیز اما ما قویا بر این باورند که در کتاب مقدس ما باید قادر به جمع آوری."

Staver می گوید او قصد دارد برای ادامه کار با محلی-مقامات بهداشتی در آینده اندرو Wommack وزارتخانه حوادث. "ما می خواهیم به انجام آنچه درست است برای محافظت از مردم, اما ما همچنین درک اهمیت نشست" او اشاره می کند. "وجود دارد چیزهایی که شما نمی تواند انجام دهد عملا و یا آنلاین است که شما فقط می توانید در فرد است."

و که شامل تبدیل شدن به آلوده COVID-19 به عنوان حداقل هشت نفر بودند که آنها با حضور در آخرین اندرو Wommack وزارتخانه جمع آوری است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب