دریاچه خرس بزرگ برای جلوگیری از برقراری ارتباط و یا اجرای دولت coronavirus اقامت در خانه سفارش

شهر دریاچه خرس بزرگ اعلام کرده که دیگر نمی خواهد به برقراری ارتباط و یا اجرای رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom

توسط MORVARIDEASIA در 2 خرداد 1399

شهر دریاچه خرس بزرگ اعلام کرده که دیگر نمی خواهد به برقراری ارتباط و یا اجرای رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اقامت-در-خانه بهداشت سفارش کرد و گفت که از آن هیچ مسئولیت قانونی برای تحمیل دولت محدودیت.

"کسب و کار و ساکنان باید مسئولیت اقدامات خود باید ملاحظه در نظر فرماندار سفارشات و خطرات مرتبط با شرایط خاص خود را [از جمله سلامت, حقوقی, مالی و صدور مجوز] و عمل بر این اساس" مقامات در انتشار اخبار گفت: پنجشنبه شب بود.

با اعلام دریاچه خرس بزرگ یک کوه رفت و آمد مکرر از بیش از 5000 نفر در سن برناردینو کانتی پیوست جوامع دیگر که باید به مبارزه طلبیده دولت stay-در-خانه نظم و فرماندار برنامه ریزی برای بازگشایی کالیفرنیا در یک دستور رویکرد برای جلوگیری از عفونت های جدید از coronavirus.

در حالی که بسیاری از شهرستانهای استان که شورش مانند Modoc, ساتر و یوبا سیتی واقع شده در مناطق روستایی با تعداد نسبتا کمی از تایید عفونت مقامات در شهرستان تولار یکی از کالیفرنیا سخت ترین ضربه استان ها به تازگی تصمیم به بازگشایی بیشتر کسب و کار قبل از جلسه سلامت معیارهای تعیین شده توسط دولت است.

تبلیغات

این Tulare County هیئت ناظران رای دادند این هفته 3-2 به حرکت county تمام راه را از طریق فاز 3 از کالیفرنیا بازگشایی جاده ها, نقشه که اجازه می دهد سینما و مراکز خرید و سالن ورزشگاه و ناهار خوردن در رستوران ها به بازگشایی شده است. در فرد مذهبی خدمات نیز خواهد بود قادر به ادامه.

دریاچه خرس بزرگ تصمیم به دنبال May 13 نامه خود به شهردار ارسال به Newsom که به دنبال تصویب به پیاده سازی یک طرح برای بازگشایی "برای نجات جامعه ما از فاجعه بار اقتصادی و اجتماعی سقوط است."

این طرح پیش بینی همه کسب و کار قادر به عمل در همان کلی گاهشمار اما در این نامه هیچ پاسخی دریافت نکرده با توجه به شهرستان مدیر فرانک راش.

در انتشار اخبار و مقامات گفت که COVID-19 همه گیر شده است و قابل کنترل در خرس بزرگ ولی به لطف جامعه سعی و کوشش در پیوستن به دولت محدودیت و همچنین جدا, جغرافیای دریاچه خرس بزرگ.

تبلیغات

آنها اشاره کرد که وجود دارد این است که ظرفیت کافی در محلی و منطقه ای در سیستم بهداشت و درمان و همچنین به راحتی در دسترس تست و تماس با ردیابی.

دریاچه خرس بزرگ تا به حال شش مورد از این ویروس در حالی که وجود داشته است و نزدیک به 4000 موارد و 210 بستری مشکوک یا تایید موارد در بقیه San Bernardino County, با توجه به انتشار.

مقامات برگزار شد که در حالی که فرماندار نشان داده است که بیشتر در شهرستانهای ممکن است داده های اضافی اقتدار به استراحت محدودیت های آن به نظر نمی رسد مانند آن خواهد بود که در مورد خود را در شهرستان "در هر راه قابل توجهی در کوتاه مدت." آنها شهروندان هشدار داد که باز کردن کسب و کار خود را در برابر دولت سفارشات می تواند در نتیجه از دست دادن دولت مجوز و آنها باید همچنان به ورزش فیزیکی فاصله و سایش پوشش صورت.

"من فکر می کنم این واقعیت است که بسیاری از مردم در سراسر کشور هستند به سادگی نادیده گرفتن فرماندار سفارش" عجله گفت. "ما قصد داریم به اعتماد جامعه ما به انجام کار درست و نگه داشتن مردم امن است."

تبلیغات

در مقابل جوامع در دریاچه تاهو منطقه که به شدت بستگی گردشگری نیز صادر کرده اند یادآوری قبل از آخر هفته روز یادبود هشدار داد که اوقات فراغت سفر است که هنوز هم مجاز نیست.

در خود سایت این شهرستان از جنوب دریاچه تاهو گفت که در حالی که صاحب خانه دوم در حال حاضر خوش آمدید بازدید کنندگان دیگر هنوز نه. اسکان در دسترس خواهد بود برای کوتاه مدت اجاره.

"ما چیزی بیش از عشق به هر کس خوش آمدید, به تاهو در حال حاضر اما این امن ترین راه برای مردم را به جنوب دریاچه" شهر مدیر جو Irvin در بیانیه ای گفت. "ما نیاز به مسئول و مطمئن شوید که ما در حال انجام بخشی از ما را برای نگه داشتن همسایگان ما امن و تاهو امن در حالی که پیوستن به فرماندار ماندن در خانه سفارشات."

تراکی شهردار دیو Polivy گفت: این شهر اقتصاد به شدت رنج می برد از دست دادن درآمد آن تعلق گیرد از گردشگری است. آن شن دوچرخه جشنواره دیگر اتفاق می افتد در هفته های آینده جذب یک زن و شوهر از هزار خانواده.

تبلیغات

"اقتصاد ما در حال حاضر نهفته و ادامه خواهد نهفته برای مدت زمان طولانی," او گفت:. "این فقط چگونه ما شروع به حرکت در جهت مثبت و شروع به باز کردن در یک راه امن."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب