'که در آن پلیس؟' کنترل نشده و غارت قرار می دهد در صندلی داغ

هارون Landy تماشا برای ساعت ها در شنبه شب که مردم در روی پا و سپس در ماشین نقل مکان کرد به بالا و پایین ملروز

توسط MORVARIDEASIA در 12 خرداد 1399

هارون Landy تماشا برای ساعت ها در شنبه شب که مردم در روی پا و سپس در ماشین نقل مکان کرد به بالا و پایین ملروز خیابان غارت فروشگاه ها و تنظیم آنها را در آتش انجام wheelies در خیابان و برچسب زدن دیوار با نقاشی های دیواری.

در حالی که همه نه تنها رزمناو پلیس نورد توسط, Landy گفت: حتی اگر افسران صحنه در اعداد بزرگ نه دور تربیع با معترضان.

Landy را دیرین فیرفکس محله به نظر می رسید به او شده بود به طور کامل رها به بی قانونی.

"کجا هستند ؟ ، آنها از هیچ جا. وجود ندارد یک پلیس در دید. آن را فقط مانند یک رایگان برای همه" Landy به یاد تفکر است. "این فقط تکان دهنده است. من عصبانی شدم."

تبلیغات

او تنها نبود. از بیشه مرکز خرید و سانتا مونیکا کسب و کار منطقه به مرکز شهر لانگ بیچ تلویزیون مخابره تصاویر زنده تمام آخر هفته از غارتگران شکستن به فروشگاه ها و سرقت کالا — اغلب بدون افسران در چشم.

تظاهرات گسترده بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس بازداشت پلیس ثابت کرده اند که یک دشوارترین چالش برای سازمان های اجرای قانون. آنها تشویق شده اند تظاهرات مسالمتآمیز اما در روزهای اخیر به تماشای آنها را محول به عنوان غارتگران و خرابکاری شکست از معترضان مسالمت آمیز سرقت و تنظیم آتش سوزی.

پلیس اغلب خودشان را در بر داشت outmanned به عنوان آنها سعی در کنترل اعتراضات در حالی که همچنین تلاش برای تعقیب غارتگران برخی از آنها را نقل مکان کرد و از طریق مناطق تظاهرات در ماشین ضربه متعدد و کسب و کار. یکی لس آنجلس عضو شورای تشبیه غارت یک فروشگاه کامپیوتر در ملرس خیابان به یک مک دونالد درایو-از طریق آن رفت و بدون کنترل و پخش زنده برای برخی از زمان.

L. A. Police Department تا به حال به ماموران مستقر در اطراف شهر به دلیل آن بود که مطمئن نیست که در آن معترضان و غارتگران خواهد رسید. بنابراین زمانی که Fairfax منطقه شد تمرکز از روز شنبه فعالیت های آن در زمان و ساعت برای پلیس لس آنجلس به مارشال منابع بیشتر برای این منطقه است.

تبلیغات

شهردار اریک Garcetti ستایش کرده است, افسران پلیس برای خود داری و حتی به عنوان او به دنبال commiserate با معترضان خشم خود را در مورد فلوید مرگ است. او به آنها گفت که به هر حال حق به خارج در خیابان معترض قبل از سازماندهی یک حکومت نظامی شنبه شب به ساقه چه به او گفته بود رشد خشونت در خیابان ها.

پیشتر در روز شنبه رئیس پلیس میشل مور کردم به سلامتی از جمعیت پس از او محکوم اقدامات مینیاپولیس افسر درک چوین که به زانو در Floyd گردن برای بیش از هشت دقیقه منجر به مرگ او شده است که با عنوان جرم جنایی متهم در این مورد. اما زمانی که خشونت فوران و آتش سوزی شروع می شود مجموعه, مور اعلام تجمعات غیر قانونی و دستور داد مردم را متفرق و شروع به استقرار "استراتژی است که ما می دانیم که سخت و قوی هستند اما ما می دانیم که لازم است" برای امن نگه داشتن مردم, او گفت:.

مور گفت: ماموران نشان داد تلاش فوق العاده ای در یک وضعیت دشوار که در آن اعمال خشونت آمیز و خطرناک بودند برداشت تا تمام اطراف آنها را.

"این نبود کامل اقدامات ما هرگز خواهد بود. اما تعهد ما به این جامعه است که برای ما بسیار بهتر است و من افتخار می کنم از آنچه که من دیده ام" او گفت:.

تبلیغات

Garcetti گفت مور هرگز به او آمد و گفت که او به اندازه کافی افسران. هنوز Garcetti گفت: تشدید حوادث merited درخواست گارد ملی به ارائه برخی از مقدار مورد نیاز برای کمک به یک گروه بود که در گسترش نازک است.

هر دو Garcetti و مور گفت: آنها آگاهانه قابل توجه حق تن در بخشی به این دلیل که پلیس لس آنجلس انجام داده است به طوری در گذشته است.

در سال 2007 پلیس لس آنجلس در زمان سرزنش غوغا که شکست در پارک مک آرتور که در آن فیلم های تلویزیون نشان داد افسران نوسانی باتوم و شلیک کمتر-از-کشنده دور در مهاجرت به حقوق معترضان و روزنامه نگاران منجر به یک پشته ادعا می کند از نیروی بیش از حد.

پلیس لس آنجلس شکست به سرعت پاسخ دادن به شورش پس از تبرئه افسران در ضرب و شتم رادنی کینگ در سال 1992 در ادامه به امد و شد زیاد شهرستان و رهبران آن است.

تبلیغات

برخی از یکشنبه گفت که با اعتراضات ادامه به بازی در سراسر شهرستان حتی با گارد ملی در شهر آن شد و زودرس به قاضی بخش پاسخ به آخرین ناآرامی.

"این راه خیلی زود داد." کریگ Lally رئیس اتحادیه پلیس است که نشان دهنده افسران پلیس لس آنجلس. "هر وضعیت متفاوت است."

روز یکشنبه پلیس لس آنجلس در بر داشت خود را در میان برخی از معترضان گفت: افسران بیش از حد تهاجمی و برخی از تجار و ساکنان گفت: آنها نه تهاجمی به اندازه کافی.

معترضان را مورد سوال بخش تعهد به deescalation و سرزنش پلیس لس آنجلس افسران ضد شورش برای تحریک تنش است. آنها لعنتی پلیس برای تیراندازی معترضان با beanbags و گلوله های لاستیکی برای متفرق کردن آنها گفت: "درگیری میان معترضان و پلیس زد و خورد خطوط عمدتا در نتیجه پلیس تجاوز.

تبلیغات

کریس Murillo, 36, Santa Ana, که گفت که او با ضربه یک پرتابه در مرکز شهر لس آنجلس در شب شنبه گفت: ماموران باز کرده بود آتش سوزی بدون دلیل و یا هشدار دهنده. او گفت: استفاده از زور شد نشان دهنده یک روند گسترده تر در اجرای قانون ارعاب شهروندان به رعایت و بدون توجیه.

"بسیاری از احساسات مختلف در حال حاضر" Murillo گفت: از ضربه بودن. "من نمی خواهم به, بازداشت, اما این چیزی است که برای من مهم است."

دیگر دیرین ساکنان و صاحبان کسب و کار و در عین حال نیز گفت: پلیس در اشتباه بودند اما به دلایل مختلف. آنها گفته اند که احساس پلیس نیست به اندازه کافی دشوار با غارتگران در شنبه چسبیده به بزرگ تاکتیکی سازند و ردیابی معترضان حتی به عنوان آنها رها شده و دیگر خیابان ها به مجرمان hellbent در پر کردن اتومبیل های خود را با سرقت مغازه و آتش زدن مراکز است.

و برخی از مقامات مجری قانون فعلی و بازنشسته نیز با انتقاد از پلیس لس آنجلس پاسخ گفت: آن را سوراخ شد با نقص — از acquiescing به معترضان تجمع در اعداد بزرگ در منطقه کسب و کار مانند Fairfax, به تاخیر انداختن دو حرکت است که باید با افزایش نیروی انسانی هر چه زودتر: بسیج کل نیروی انتظامی اقدام به لغو کردن ماه و تعطیلات و تماس در گارد ملی.

تبلیغات

به خوبی به شنبه بعد از ظهر Garcetti رد این ایده از تماس در گارد ملی گفت: پلیس لس آنجلس را به حال وضعیت تحت کنترل و خواستار Angelenos و خود را نشان می دهد "بهتر فرشتگان" با اجتناب از ضرب وشتم. او درخواست گارد وارد شهر ساعت بعد منجر به ورود آنها در ساعات شب.

پلیس لس آنجلس تیم به رهبری مور تا به حال تحت فشار قرار دادند زیادی اعتراض گروهی از طریق شهرستان. پس از اعتراض پان پاسیفیک پارک شروع به ریختن بیرون پلیس خواسته معترضان برای متفرق کردن اما نادیده گرفته شد. مور گفت که او در نظر گرفته دستگیری همه, اما وجود دارد بیش از حد بسیاری از معترضان و به اندازه کافی افسران.

پس "به جای دریافت در یک مبارزه فیزیکی با هر کس او گفت:" او تعیین گروه به سادگی به حال پراکنده — که جهت به آنها فشار بود شمال. به شرق وجود دارد بیشتر معترضان و پلیس مرکز فرماندهی او گفت:. به غرب وجود دارد سوختن وسایل نقلیه.

به سمت شمال وجود دارد بیشتر کسب و کار از جمله در ملرس خیابان. اما این تنها راه برای رفتن مور گفت.

تبلیغات

چارلز "Sid" التیام بازنشسته لس آنجلس کلانتر فرمانده گفت: پلیس لس آنجلس تصمیم به معترضان اجازه می دهد دسترسی به یک منطقه مانند بیشه و بازار کشاورزان شد یک پیش بینی غلط. نگه داشتن جمعیت و دور از مناطق آسیب پذیر و بخش مهمی از کنترل جمعیت, او گفت:.

"که به معنی محل نگهبانان که در آن شما نمی خواهید آنها را به رفتن در پیشبرد" التیام گفت.

او همچنین در مورد سوال مور تصمیم به بر روی زمین در یک محله خاص در تعامل با فرد دستگیرشدگان خود را به جای اینکه در یک مرکز فرماندهی که در آن او می تواند ارزیابی کل تصویر از اعتراض و ناآرامی در سراسر شهرستان.

بودن در خط مقدم می گران پلیس, رهبر, به, افسران, اما نمی را بسیار تاکتیکی حس, او گفت:.

تبلیغات

"به عنوان یک فرمانده, شما نیاز به آگاهی موقعیتی. شما نیاز به قادر به دیدن کل حوادث به بهترین مدیریت و تصمیم می گیرید که چگونه به پاسخ" درمان گفت. "به عنوان یک رهبر شما نمی خواهید برای دریافت در علف های هرز."

عضو شورای Paul Koretz گفت: او را به صحبت ریک کاروسو توسعه از بیشه و یک پلیس سابق کمیسر "قبل از آن را به عنوان بد آن را به عنوان بود" و کاروسو خوشحال بود.

"من فقط می گویند که او فکر نمی کنم به خوبی از شورای شهر و شهردار [و] ما توانایی حفاظت از شهر و کسب و کار" Koretz گفت. "این است که ویرانگر است."

کاروسو کاهش یافته است به نظر.

تبلیغات

Lally از پلیس لس آنجلس محافظ لیگ گفت: فرماندهان اغلب می توانید یک حس بهتر از وضعیت حال بر روی زمین به عنوان مور بود که ماموران انجام شده است یک نمونه کار با توجه به آنچه که آنها روبرو هستند.

"این افسران در حال گرفتن سنگ و بطری های آنها در حال مشت و در عین حال من فکر می کنم آنها بسیار محدود و حرفه ای. آنها همچنین خسته. آنها بوده ام در خارج وجود دارد برای سال در حال حاضر," او گفت:.

او همچنین گفت که مردم قضاوت پلیس لس آنجلس تاکتیک ها از خارج به دنبال باید مراقب باشید که با کلمات داده شده آنها لازم نیست که تمام حقایق است.

"مگر در مواردی که شما وجود دارد و دیدن آنچه که بر روی زمین من نمی دانم که چگونه هر کسی می تواند دوم-حدس می زنم کسی," او گفت:.

تبلیغات

دیگران می گویند که ساعت را صرف مشاهده و پاسخ به طور مستقیم در بر داشت و آن را فاقد است.

Landy یک زن 59 ساله فیلمساز که مصرف شده بود تصویری از ضرب وشتم خود را به پایان رسید شنبه شب در اتاق اورژانس گرفتن یک اسکن پس از حمله توسط چهار مرد که معتقد بودند او ضبط کرده و آنها را غارت فروشگاه, او گفت:.

در طول شب به او گفت که او شاهد شهرستان که در سمت چپ شده بود به آنها نابود شوند و در راه است که در قضاوت خود را به طور کامل قابل پیشگیری است. یک فروشگاه خواهد بود غارت دو یا سه یا چهار بار در یک ردیف در نهایت قبل از اینکه به آتش کشیده شد, او گفت:.

Landy و دیگر مردم محلی شخصا مانع متعدد آتش سوزی که در غیر این صورت خواهد گرفته شده است گفت: از جمله با کشیدن یک سوزش مانکن از Urban Outfitters. نه پلیس و نه مقامات آتش پاسخ داد.

"این فقط جنون. و شما مانند 'است که در آن یک پلیس ؟ که در آن یک پلیس؟'" Landy گفت. "این فقط یک کاملا شکست خورده استراتژی است."

تبلیغات

بار نویسنده کارکنان دیوید Zahniser کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب