پرنده کلمه در این دو ساندویچ مرغ مفاصل

همه ما می تواند استفاده از یک کمی خبر خوب در حال حاضر و مرغ سوخاری, ساندویچ همیشه اخبار خوب است. این بحران به

توسط MORVARIDEASIA در 24 اردیبهشت 1399

همه ما می تواند استفاده از یک کمی خبر خوب در حال حاضر و مرغ سوخاری, ساندویچ همیشه اخبار خوب است.

این بحران به درستی سرخ شده نان های آبدار مرغ کمین در زیر و درهم و برهم دسته کوچک موسیقی جاز از راز سس و پر کردن ساندویچ بین دو پیچ و تابدار نان همه را خوب ساندویچ مرغ شادی یک ظرف غذا را ببلعند به ویژه هنگامی که طرفه با سیب زمینی سرخ کرده یا tots و آبجو سرد است.

پیچک Pham این را می داند پس از او شده است کار بر روی بازسازی سابق مترو در غرب گردشگاه عمومی پارک وی و جنوب اتحادیه بلوار به Kickin مرغ که تخصص در مرغ سوخاری, ساندویچ و مناقصات زمانی که از آن باز می شود در هفته های آینده.

Pham شده در دنور کسب و کار رستوران برای پانزده سال و خانواده اش زد فو Hau برای بسیاری از آن است. "دلیل من انتقال به سرخ شده مرغ است که من می خواستم برای انجام کاری سریعتر اما هنوز هم با کیفیت مواد تشکیل دهنده," او توضیح می دهد.

Kickin مرغ شده است که با این نسخهها کار برای ماه, پس از و قبل از همه گیر آغاز شده است. "ما به طور کامل سوخته [مترو] و اضافه یک کل جدید آشپزخانه" Pham می گوید. زمان در تکمیل بازسازی می تواند کار را به خوبی به عنوان صاحب رستوران جدید انتظار دارد که به او بازرسی نهایی با Jefferson County نسبت به پایان ممکن است ممکن است در ژوئن 1 ، او همچنین اشاره می کند که Jefferson County شده است بسیار آسان برای کار با, به طوری که او انتظار ندارد هر گونه تاخیر: "ما باز خواهد شد برای بایگانی اطلاعات و تحویل سفارشات به شروع و سپس به دنبال خواهد داشت هر آنچه که مقررات به ما داده می شود برای باز کردن به مشتریان است."

راز پشت بحران برای Kickin مرغ ساندویچ یک برنج-آرد خمیر که باعث می شود مرغ فاقد گلوتن. منو را نیز ارائه دهد تا در سطح جهان الهام گرفته از طرف مانند سرخ شده و برنج مکزیکی, خیابان ذرت.

Lakewood will soon have a new chicken sandwich shop.

Lakewood به زودی جدید ساندویچ مرغ فروشگاه.

حسن نیت ارائه میدهد از Kickin مرغ

"داشتن شده است در کسب و کار رستوران برای مدت طولانی آن را دشوار است به خواندن در مورد مکان های که در حال بسته شدن — آن را فقط دلخراش" Pham می گوید. پس از آن یک چیز خوب او می شود وجود دارد برای پر کردن یک نیاز و گرم قلب مردم است.

در قلب مرکز شهر دنور یکی دیگر از کسب و کار شده است و تکمیل آن در دستور مرغ سرخ شده در سه سال گذشته و به زودی ارائه گسترش منوی ساندویچ با خدمات ساخته شده است برای اجتماعی فاصله. مایک فوگارتی باز انتخاب اول بازار به عنوان یک نوع جدید از فروشگاه رفاه در سال 2017; ایده این بود که به انبار قفسه در 1770 برادوی با کلرادو محصولات ساخته شده و صنعتگر مواد غذایی در حالی که هنوز ارائه سریع و کارآمد خدمات برای خریداران و مردم به دنبال یک صبحانه سریع, ناهار یا شام.

پس از انتخاب دوم بازار اضافه شد در 1015 Osage خیابان و مکان های پخت و پز شده است تا ارزان و خوشمزه سرخ شده ساندویچ مرغ به اندازه کافی خوب به زمین در این سال بهترین دنور: راهنمای بقا برای بهترین راحتی-فروشگاه مرغ سوخاری ساندویچ. این یک خوشمزه تعدادی که حتی برخی از مرغ متخصصان در شهر یک اجرا برای پول خود را.

محبوبیت این یک مورد (انتخاب نیز شناخته شده است به خوبی ساخته شده ظروف گیاهی) منجر مینی در بازار به راه اندازی مرغ پخت و پز به عنوان یک تحویل-تنها "روح آشپزخانه." این منو شامل هفت مرغ سوخاری, ساندویچ, از جمله یکی وگان نسخه و همچنین سیب زمینی سرخ کرده مک و پنیر, سالاد و ساندویچ بستنی. بنابراین شما می توانید یک ساندویچ کره ای صدر با کره کباب سس sriracha aioli و هویج-رازیانه سالاد کلم و یا رفتن با کلاسیک مانند بوفالو مرغ Parm یا باشگاه.

گرفتن یک ساندویچ از یک فروشگاه معمولا شامل رسیدن به یک کولر یا فریزر برای چیزی که احتمالا چند روز یا هفته قبل از. اما انتخاب باعث می شود آن ساندویچ سفارش از ابتدا. "ما استفاده از آنتی بیوتیک و هورمون-رایگان مرغ است که ما شور در دوغ" فوگارتی توضیح می دهد. "و آن را سالم پنج اونس قطعه مرغ پس از آن نیاز به حق مستی به نگه دارید تا." برای این که بازار با استفاده از سیب زمینی نان از Harvest Moon پخت شرکت.

چه چیزی باعث مرغ آشپزخانه یک شبح آشپزخانه (یا "آشپزخانه مجازی" به عنوان فوگارتی خواستار آن) این است که شما فقط پیدا کردن منو در UberEats و شما فقط نمی تواند راه رفتن را به انتخاب بازار برای کل منو — هر چند اصلی مرغ سوخاری, ساندویچ هنوز هم می تواند دستور داده شود در choicemarket.شرکت برای تماس با ما در برادوی فروشگاه. این یکی از بسیاری از مواد غذایی-خدمات مردمی در حال پیدا کردن برای انطباق با یک راه جدید برای انجام کسب و کار در شرایط سخت اقتصاد است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن