سیاه وکیل متهم آیتالله سیستانی از "وقیحانه سیاست های نژادپرستانه' تبعیض در طرح دعوی در دادگاه

سابق کارکنان وکیل برای اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در جنوب کالیفرنیا شکایت غیر انتفاعی سازمان دفاع از حقوق م

توسط MORVARIDEASIA در 23 خرداد 1399

سابق کارکنان وکیل برای اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در جنوب کالیفرنیا شکایت غیر انتفاعی سازمان دفاع از حقوق مدنی ادعا که به عنوان یک زن او را در معرض اقدامات تلافی جویانه و تبعیض برای بارها و بارها شکایت در مورد نژادپرستی نظاممند در محل کار.

در یک طرح دعوی در دادگاه روز سه شنبه در لس آنجلس دادگاه عالی سارا O. Clifton معتقد او به عنوان "عصبانی" یا "تهاجمی" برای بالا بردن نژادی سهام مسائل را تحمل عصبانی فوران از آیتالله سیستانی را مدیر اجرایی در یک جلسه هیات که برای جبران, او تا به حال به عمل "بیش از حد مودب" در برخورد با یک رئیس که به ظاهر از ترس او.

"[Clifton] ظاهرا اخراج شد برای اینکه چیزی بیش از یک "عصبانی زن سیاه'—خسته پیر نژادپرستانه تصور کلیشه ای که حتی جریان اصلی نشریات را پس از گرفتار و نوشته در مورد" 20 صفحه دعوی متحده است.

او متوقف شد در فوریه و ارائه یک بسته قطع که مورد نیاز داوری برای رسیدگی به اختلافات است.

تبلیغات

"نفاق و غنی است و با توجه به این که آیتالله سیستانی در سطح ملی همیشه گرفته یک موضع برابر "مجبور داوری'" با توجه به Clifton طرح دعوی در دادگاه است که به نقل از مقاله منتشر شده توسط آیتالله سیستانی که به فهرستی از اثرات زیان آور موافقت نامه داوری میان آنها جلوگیری از آزار و اذیت و تبعیض موارد همیشه از دیدن نور روز.

"ما واصل طرح دعوی در دادگاه با بررسی دقیق و متعدد تلاش برای سعی کنید برای رسیدن به حل مسالمت" گفت: Clifton, وکیل, Kevin چینگ.

دیوید Colker سخنگوی آیتالله سیستانی از جنوب کالیفرنیا در بیانیه ای گفت: "سیاست ما این است که به نظر در انتظار دادخواهی است که شامل خصوصی پرسنل مهم است."

طرح دعوی در دادگاه می آید به عنوان vaunted سازمان دفاع از حقوق مدنی است و شاهد افزایش عضویت و قرار خود را در پیشتاز ضد مغلوب ساختن پیشی جستن مقاومت با شور و نشاط در دفاع از آزادی باروری رای گیری حقوق مطبوعات و حقوق مهاجران است. این سازمان همچنین پنجه موارد نقض حقوق بشر در L. A. شهرستان زندان سیستم و اخیرا گرفته شده در مورد بازداشت معترضان.

تبلیغات

هفته گذشته آیتالله سیستانی پیوست با زندگی ماده L. A. در یک طرح دعوی در دادگاه که متهم به پلیس لس آنجلس از نقض حقوق معترضان در تظاهرات علیه خشونت پلیس و مرگ در مینیاپولیس پلیس بازداشت جورج فلوید. حقوق مدنی سازمان نیز با موضوع زندگی به شکایت شهرهای لس آنجلس و سان برناردینو و همچنین سازمان های اجرای قانون گفت: حکومت های اعمال شده در جریان ناآرامی ها نقض متمم اول قانون اساسی حقوق.

در طرح دعوی در دادگاه که همچنین نام مدیر اجرایی هکتور Villagra, Clifton متهم آیتالله سیستانی "با استفاده از مخمصه سیاه مردمی صرفا برای منافع خود به دست آورید" و "اجازه می دهد وقیحانه سیاست های نژادپرستانه و روش به سلطنت عالی."

Clifton, فارغ التحصیل از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی است گولد دانشکده حقوق دختر O. Rogeriee Thompson, ایالات متحده مدار قاضی برای اولین مدار دادگاه تجدید نظر در بوستون. پدر مرحوم او William C. Clifton نیز دیرین قاضی در رود آیلند و با توجه به ادعا او "selflessly اجتناب او افتخار" به دنبال حقوق منافع عمومی به جای سود شرکت های بزرگ کار می کنند.

ACLU استخدام او در سال 2018 و در ابتدا او به کار برای پیتر Eliasberg و دیگری وکیل اما Clifton گفت: او به جای reassigned به کار برای جسیکا Farris که نظارت عدالت کیفری و سیاست مواد مخدر. یک سخنگوی آیتالله سیستانی را ندارد Farris نظر در دسترس نیست.

تبلیغات

کلیفتون متهم Farris داشتن "واقعی ترس غیر منطقی نسبت به او." Farris در ابتدا به او "sub-par" بررسی عملکرد, اما زمانی که Clifton عقب رانده ارزیابی تجدید نظر شده بود به "استثنایی" در همه مجموعه ها. این پرونده شامل جزئیات عملکرد مثبت بررسی که ستایش او را برای موفقیت در حالی که رو "بسیاری از غیر معمول و شرایط دشوار است."

او در تقابل مثبت ارزیابی با او فسخ نامه و برجسته اختلاف. او متهم شد که "مخل" و "سرکش," ادعا او در برابر چک کردن در با او سرپرست و نتوانست به درستی نظارت کارورزان. به عنوان یک عمل متقابل, Clifton شامل توصیفات مثبت از سابق کارورزان.

موارد دیگر از نژادپرستی به دنبال او ادعا. در ACLU همایش ملی در سال 2019 یک سخنران ترغیب نمایندگان به ریشه کن کردن "سیاه و سفید برتری." کلیفتون گفت: او جمع شده بودند با زنان از دیگر ACLU دفاتر که با حضور در این کنفرانس گفت او "شوکه شده بود به یاد بگیرند که همه آنها را تا به حال تجربه برخی از شکل سیستمیک و یا نژاد پرستی نهادینه شده."

Hector Villagra, executive director of the ACLU of Southern California.

هکتور Villagra, مدیر اجرایی, آیتالله سیستانی از جنوب کالیفرنیا.

(ویلی Sanjuan/تالار گفتگو/AP)

تبلیغات

در L. A., Clifton کت و شلوار ادعا کرد که در جلسه هیات در سال گذشته Villagra و دیگر مدیران ارائه آیتالله سیستانی را "بیانیه ماموریت" حقوق صاحبان سهام و ورود. در پایان از ارائه Clifton گفت: او نپرسید در مورد که در آن "تغییر واقعی" بود و با توجه به نژادی و حقوق صاحبان سهام.

"آقای Villagra منفجر کردن خلق و خوی خود را از دست داده و شروع به فریاد و استدلال با [Clifton] در مقابل همه. او همچنین از تلاش برای عبور از-او را بررسی درخواست خود را به ارائه شواهد تجربی برای او استدلال" این دعوی متحده است.

اعضای هیات پیامک یکدیگر در مورد Villagra را به اتهام انفجار, کت و شلوار می گوید. یکی از همکاران پیش نویس طومار که به نام حقوق صاحبان سهام بیشتر و بیان چگونه کارکنان نا امید شده بودند با سرعت از تغییر با توجه به کت و شلوار.

Villagra در نهایت عذرخواهی در یک هیات ایمیل و قول داد برای انجام بهتر این طرح دعوی در دادگاه گفت. یک سخنگوی آیتالله سیستانی را ندارد Villagra نظر در دسترس نیست.

تبلیغات

پس از آن که آیتالله سیستانی به حال حفظ یک محقق به بررسی Clifton شکایت در مورد نژادپرستی نظاممند.

سازمان فسخ خود را در روز ولنتاین در وسط ماه تاریخ سیاه او گفت: در کت و شلوار و ارائه $48,000 در قطع همراه با یک توافق به حکمیت اختلافات محرمانه. کلیفتون کاهش یافته است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن