آبی مسا شات آخرین تصویری در Daniels & Fisher Clocktower

اولین بار, کون بزرگ اسمیت آمد به دنور به دیدار پدرش او پانزده ساله بود و آنها رفت و به بالای Daniels & Fis

توسط MORVARIDEASIA در 17 اردیبهشت 1399

اولین بار, کون بزرگ اسمیت آمد به دنور به دیدار پدرش او پانزده ساله بود و آنها رفت و به بالای Daniels & Fisher برج به تماشای Fourth of July fireworks. در حال حاضر او rock band Blue Mesa منتشر کرده است یک موزیک ویدئو به ضرب گلوله در برج عمارت او را به عنوان یک استعاره کامل برای این گروه آهنگ جدید "مستقیم از طریق من."

با یک مارپیچ راه پله که بالا می رود هفده داستان به یک نمایش تماشایی از شهرستان اسمیت می گوید: "این مکان یک سرزمین عجایب...یک وهم آور, التقاطی سرزمین عجایب".

این bandmates مدل پاییز گذشته در همان روز که زامبی خزیدن شد مصرف بیش از 16th Street Mall; آنها lugged دنده خود را از طریق انبوهی از وحشتناک خونین توده ها سکندری در اطراف بازار و سپس انجام آن را باریک برج مرحله است. بالای اتاق که به اجاره یک فضای تنگ و ایجاد برخی از مشکلات در تیراندازی تصویری. اما اعداد و دست بر ساعت به عنوان یک خدمت مناسب و شیک — افت برای این گروه است.

آبی مسا یکی از بسیاری از indie-rock پیوند اعمالی که باید ریخت و به دنور در طول چند سال گذشته. اعضای که تگرگ از شهرستانها در سراسر ایالات متحده در حال غرق در موسیقی پاپ پانک و ایمو emo از اوایل 2000s و شما می توانید شنیدن آن را در صدای خود را.

"ما شروع به بازی تحت نام پراویدنس که ما واقعا بر این باور است که سرنوشت ما را گرد هم آورده می گوید:" اسمیت. "ما بعد از انتقال به آبی مسا منتشر شد و ما در تمام طول اولین آلبوم تحت این نام در سال 2014."

شعر آهنگ جدید "مستقیم از طریق من" متولد شد اسمیت, مبارزه با افسردگی است.

"زمانی که من گیتاریست آورده این آهنگ به من احساس کردم به شدت مورد گرفتن خودم از این عادت من بود," او می گوید. "در زمان من فکر می کنم همه ما احساس کوچک یا نامرئی یا این که هیچ کس واقعا می بیند ما برای ما هستند. اما شاید مهم نیست که آنچه دیگران فکر می کنم و یا آنچه که من فکر می کنم آنها از من. ما باید بدانید که خود ما ارزش و قدر که ما به عنوان افراد است. این آهنگ از مبارزه درونی و پیروزی."

گروه خود را که یک رشته را نشان می دهد برنامه ریزی شده برای ماه مارس در حال حاضر شروع به برنامه ریزی مجدد آنها را برای سقوط.

"ما نمی تواند بیشتر هیجان زده و آماده است, می گوید:" اسمیت. "ما مشتاقانه منتظر به روز هنگامی که ما می توانیم جشن شهر ما, موسیقی ما, صحنه, هنر, ورزش, و واقعا همه چیز این کشور زیبا را ارائه کرده است."

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این گروه در آبی مسا سایت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de