بلوگراس, اواز یا موسیقی دو نفری شکر ماه یک ستاره در حال افزایش در کلرادو صحنه

بلوگرس اواز یا موسیقی دو نفری شکر ماه یک ستاره در حال افزایش در محدوده عامیانه و روشن است که چرا در این گروه ا

توسط MORVARIDEASIA در 27 اردیبهشت 1399

بلوگرس اواز یا موسیقی دو نفری شکر ماه یک ستاره در حال افزایش در محدوده عامیانه و روشن است که چرا در این گروه اولین آلبوم ویژه سایه آبیمجموعه ای از آهنگ ها با حمایت سودا بلوگرس ابزار دقیق.

در حالی که این آلبوم تقریبا آماده برای رفتن کیرا هولت و الی (Elli) ورس روبرو هستند و برخی از موانع بزرگ شدن آن: زنده کنسرت در حال لغو شد, کلرادو, تابستان, بلوگراس, جشنواره نجومی است که عمدتا اوراق و اکثر جامعه مربا در حال تحت فشار قرار دادند. حتی چاپ رکورد که برنامه ریزی شده بود به رها کردن در ماه مه به تعویق افتاد پس از آزادی منتقل شد به ماه ژوئن است. در عین حال مانند بسیاری از نوازندگان در این زمان های عجیب و غریب اواز یا موسیقی دو نفری حمل.

Westword با هولت و ورس به بحث در مورد خود آلبوم تاریخ خود در کلرادو بلوگرس و آنچه آن را مانند به انتشار جدید موسیقی در طول یک بیماری همه گیر.

Westword: چگونه شما دو خود را دریافت کنید شروع در بلوگراس? چه جلب شما به موسیقی و چگونه شما یاد بگیرند به بازی ؟

کیرا هولت: من خوش شانس بود. هر دو پدر و مادر من بودند و موسیقی و لوله کشی به اوایل کلرادو بلوگرس ، رشد مادر من متعلق به HB Woodsongs عالی موسیقی آکوستیک فروشگاه در بولدر و هر دو به حال ارتباط با سیاره بلوگرس. برداشت من از پدرم بانجو در مدرسه پس از گذراندن تابستان حضور در اولین جشنواره تلورید و لیون starstruck توسط Bela Fleck و تونی Furtado,

الی (Elli) ورس: کلرادو است اما من صرف برخی از زمان در جنوب عمیق و توسعه یک عشق واقعی از موسیقی سنتی ، من برداشت washtub باس و موسیقی را دیدم و در آن زمان شروع به نواختن بانجو و رفتن به مربا. آهنگسازی همواره تمرکز من هر چند — پس من نواختن گیتار بود که همیشه در خدمت مایل به بیان چیزی یا داستان.

چرا شما فکر می کنم کلرادو, بلوگراس, صحنه بسیار قوی ؟

ورس: این چنین شاد محل می شود و من فکر می کنم که بیرون می آید در موسیقی است. بلوگرس فرهنگ در اینجا بسیار قوی وجود دارد فقط این ثابت استخر عالی نوازندگان متلاطم و تشکیل باندهای بزرگ.

هولت: جشنواره فرهنگ با آن استقبال بلوگرس مربا و کارگاه های آموزشی به نظر می رسد که به معنای واقعی کلمه رشد کلرادو ،

به من بگویید در مورد آهنگ ها در این آلبوم ؟ چه تم شما علاقه مند در بررسی ؟

ورس: ما مثل این است که در خارج وجود دارد مقدار زیادی از تصاویر: "اندام با اندام" جالب عشق داستان در مورد دو درخت در حال رشد در جنگل در کنار یکدیگر است. من فکر می کنم وجود دارد موضوع اساسی در سراسر زنان غلبه بر سختی: من مانند تصویر در "ذرت سبز ماه" این بسیار زنانه, گرد, ماه, خود ارضایی, فقط شجاعانه شارژ در سراسر سرد آسمان شب است. گاهی اوقات من مربوط به این احساس. فقط نگه داشتن در حال حرکت قرار دادن یک پا در مقابل دیگری است. والدین را نشان می دهد تا در آهنگسازی نیز; "ویژه سایه آبی" نوشته شده بود زمانی که من در کشتی با این ایده که چیزی می تواند خیلی خاص, اما همچنین خیلی زودگذر. به نظر می رسید مناسب را که عنوان آلبوم چرا که من فکر می کنم این احساس ما همه نوع از مبارزه با حق در حال حاضر: این غم و اندوه است که احساس عمیق و مهم است و نوع ،

هولت: من موافق با Elli در مورد زنانه تم. من دو اصل در این آلبوم بودند در واقع نوشته شده در حالی که بازی در یک زن و همه گروه در کارولینای شمالی. هر دو آهنگ "شکاف بزرگ" و "دو تایمر" هستند سبک نگارش بیشتر تراز وسط قرار دارد با سنتی رانندگی, بلوگراس, صدا, نوشته شده اما از دیدگاه زن است. ما شوخی که "دو تایمر" یک آهنگ آواز از دوئل دیدگاه های یک عاشق و همسر که در نهایت تیم یک قتل ballad برای قرن 21 است.

چه آن را مانند شده است به تلاش برای انتشار یک آلبوم از قرنطینه?

ورس: این یک چالش جالب! خوشبختانه ما همه واقعی ضبط استودیو انجام می شود در ماه فوریه اما همه پس از تولید انجام شده است از راه دور. اریک Wiggs مهندسی چیزی شده است و بسیار جذاب برای کار با. در حالی که البته ما غمگین نمی شود قادر به حزب آزادی و واقعا سرمایه گذاری در شتاب که ما در حال فکر کردن از این به عنوان یک فرصت برای حفاری و خلاق باشد. من نوشتن و ما تا به حال چند به لحاظ اجتماعی فاصله تمرینات با مواد جدید است. من این امید که یکی از لنت نقره ای خواهد بود خلاق و بوم از بسیاری از cooped تا نوازندگان که معمولا نمی باید پهنای باند ذهنی فقط به نوشتن و یا عمل خود را ابزار و یا خلاق در راه های جدید است.

آیا شما هر گونه امکانات منحصر به فرد با سبک های محلی در صورت COVID-19?

ورس: موسیقی محلی است مانند بنیادی نوع موسیقی ساخت. از لحاظ تاریخی این مردم فقط ساخت موسیقی در زندگی روزمره خود با هر ابزار آنها در دست داشتند. الزامات حداقل است. مردم به شدت ولع مصرف موسیقی در حال حاضر و ولع انسان ارتباط و من فکر می کنم این نوع از ساده به صورت جدی و معتبر موسیقی واقعا می تواند در پر کردن یک نیاز در هر دو جبهه. من هم هیجان زده به شنیدن در مورد چگونه بسیاری از مردم در قرنطینه هستند چیدن ابزار است.

گام بعدی برای شما ؟

ورس: به ناشناخته است. در حال حاضر ما در حال تلاش برای تمرکز بر روی فرصت ها: پالایش صدا ما و نوشتن بیشتر است. ما با این ایده در حال گسترش به تمام گال چهار قطعه بنابراین شاید شما شکر ماه تا کمی فضای بیشتر در 2021.

شنیدن "اندام با اندام" از شکر ماه آینده آلبوم ویژه سایه آبی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن