پورتلند می شود جرقه از بلانکو چوب ضرب و شتم Galaxy 2-1

دریاچه BUENA VISTA, Fla. (AP) — جرمی Ebobisse و سباستین بلانکو به ثمر رساند و هفت دقیقه از هم جدا در اواسط نیم

توسط MORVARIDEASIA در 24 تیر 1399

دریاچه BUENA VISTA, Fla. (AP) — جرمی Ebobisse و سباستین بلانکو به ثمر رساند و هفت دقیقه از هم جدا در اواسط نیمه دوم خاویر "Chicharito" هرناندز به حال نیمه اول پنالتی را نجات داد و Portland Timbers باز MLS برگشت مسابقات را با پیروزی 2-1 در طول LA Galaxy شنبه شب ،

پورتلند رسید به فرمان از گروه F در این مسابقات به لطف پیروزی و یک 3-3 قرعه کشی پیشتر در روز دوشنبه بین LAFC و هوستون.

هرناندز از دست رفته در مجازات در 12 دقیقه به عنوان تلاش خود را خفه شد پورتلند دروازه بان استیو کلارک که همچنین ذخیره ارتجاعی تلاش ساشا Kljestan. هرناندز نیز از دست رفته باز هدف در اوایل نیمه دوم ارسال شوت او بیش از این میره.

این ستاره مکزیکی در نهایت به ثمر رساند اولین هدف خود برای کهکشان در 88 دقیقه به عنوان کهکشان در زمان استفاده از پورتلند با فقط 10 مردان است. داریو Zuparic داده شد کارت زرد دوم در 75 و کهکشان تا به حال یک جفت از اهداف چشم پوشی کردن برای آفساید قبل از هرناندز در نهایت به گل اول خود را برای LA.

کهکشان (0-2-1) باقی مانده winless در این فصل پس از باز کردن سال با یک تساوی در برابر هوستون و 1-0 از دست دادن خانه به ونکوور.

چوب محدود بود شانس برای بسیاری از اولین ساعت اما outworked کهکشان دفاع برای هر دو اهداف است. و هر دو تا حد زیادی به لطف بلانکو تلاش.

بلانکو کمک در Ebobisse هدف در 59 ساخت هوشمند مورب اجرا در محوطه جریمه. Yimmi کاراکتر اولیه میپره ذخیره شده توسط Galaxy دروازه بان دیوید بینگهام اما لا قادر به پاک کردن توپ. دیگو والری یافت بلانکو در اجرا و بلانکو را تصویب شد هدایت می شوید به شبکه Ebobisse.

فقط چند دقیقه بعد بلانکو hustled برای حفظ Ebobisse شات از بیرون رفتن از مرزهای مشغول به کار راه خود را از گذشته مدافعان امیلیانو Insua و به Giancarlo گونزالس و ضرب و شتم بینگهام با یک چپ پا شات.

پورتلند (2-1-0) آغاز سال را با یک دست به مینه سوتا قبل از بازگشت با پیروزی بر گسترش نشویل قبل از لیگ خاموش شدن در ماه مارس است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب