کالیفرنیا بیشترین COVID-19 نفر در ایالات متحده بیش, n. y., به عنوان سنبله ادامه

کالیفرنیا در حال حاضر دارای بیشترین تایید coronavirus عفونت از هر دولت فراتر نیویورک به عنوان یک جریان ایالت س

توسط MORVARIDEASIA در 1 مرداد 1399

کالیفرنیا در حال حاضر دارای بیشترین تایید coronavirus عفونت از هر دولت فراتر نیویورک به عنوان یک جریان ایالت سنبله در تعدادی از عفونت تحت فشار قرار دادند آن مورد شمارش گذشته 409,000.

از صبح روز چهارشنبه اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد کالیفرنیا تا به حال حدود 1100 بیشتر COVID-19 موارد از نیویورک — که محاصره شد coronavirus در اوایل بهار اما دیدم تعداد تازگی تایید عفونت و مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان به طور چشمگیری افت.

کالیفرنیا این روند در جهت مخالف است.

دولت گزارش آن بیشترین تعداد ویروس موارد در یک روز — 11,554 — در روز دوشنبه با توجه به داده ها از زمان " coronavirus ردیاب. رکورد قبلی — 11,142 — تنظیم شد فقط در هفته گذشته.

تبلیغات

با وجود بالاتر مورد تعداد کالیفرنیا را تجربه کرده است تقریبا به عنوان بسیاری از مرگ و میر به نیویورک است.

دولت امپراتوری ثبت بیش از 25000 COVID-19 مرگ و میر سه بار به عنوان بسیاری از کالیفرنیا.

این واقعیت است که کالیفرنیا است که تا کنون پرجمعیت ترین دولت, حساب, در, بخش, برای تعداد بالایی از عفونت. جمعیت این ایالت نزدیک به 40 میلیون نفر است که بیش از دو برابر است که از نیویورک است.

تبلیغات

مقامات این ابراز زنگ در کالیفرنیا چگونه است روند — و نه فقط به دلیل آن به طور کلی مورد تعداد.

Coronavirus مربوط به بستری شدن در بیمارستان رسیده شکستن رکورد در سطح دولت است. بیش از 7000 تایید COVID-19 بيماران بستری در سطح ایالت و از دوشنبه و بیش از 2000 شد در بخش مراقبت های ویژه, با توجه به وزارت امور خارجه از سلامت عمومی است.

کالیفرنیا نیز گزارش مرگ بدتر شدن عوارض. برای یک هفته ای که به پایان رسید دوشنبه 674 مرگ و میر گزارش شده در کالیفرنیا بالاترین هفتگی مجموع تا به امروز است. که تعداد شکست رکورد قبلی هفت روز هنگامی که 640 درگذشت; هفته قبل از آن 474.

تبلیغات

کارشناسان می گویند بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر هستند عقب مانده از شاخص های کروناویروس و می تواند منعکس کننده قرار گرفتن در معرض ویروس رخ داده است که هفته پیش از آن.

که مقامات می گویند یکی از چالش های کلیدی در مبارزه با COVID-19: آن را می توانید در هفته برای دیدن اینکه آیا اقدامات انجام شده برای جلوگیری از گسترش این بیماری مشغول به کار هستند.

برعکس آن نیز می تواند هفته به دیدن پیامدهای ساکنان و صاحبان کسب و کار و نه در نظر گرفتن گام های لازم برای محافظت از خود — که مقامات می گویند شامل نگه داشتن فاصله خود را از مردم شما زندگی نمی کنند با به طور منظم شستشو و بهداشتی دست های خود و پوشیدن چهره و پوشش در مکان های عمومی, به خصوص زمانی که فاصله فیزیکی امکان پذیر نیست.

تبلیغات

مقامات بهداشت گفت: افزایش coronavirus عفونت است که سوخت جوانتر کالیفرنیا. حدود 69 درصد از دولت را در مجموع مورد تأیید بوده است در میان کسانی که 49 و جوان با توجه به آخرین داده های موجود است.

این روند صادق است در لس آنجلس که باقی می ماند این چشمه از کالیفرنیا شیوع کروناویروس.

از موارد جدید در این شهرستان, وزارت بهداشت گزارش سه شنبه 57 درصد از ساکنان زیر سن 41.

تبلیغات

اگر چه این درست است که گروه های جوان هستند در کل کمتر به احتمال زیاد به سقوط به شدت بیمار به عنوان یک نتیجه از COVID-19 مقامات استرس است که این بدان معنا نیست که آنها سیستم ایمنی یا است که آنها نمی تواند به طور بالقوه به گسترش این بیماری به دیگران که بیشتر در معرض خطر است.

"تراژدی از آنچه شاهدش هستیم این است که بسیاری از ما جوانتر ساکنان در حال تعامل با یکدیگر و پیوستن به توصیه می شود اقدامات پیشگیری در حالی که ما ساکنان مسن در ادامه به تجربه نتایج حاصل از این افزایش گسترش با بدترین سلامت از جمله مرگ" شهرستان سلامت عمومی مدیر باربارا فرر در بیانیه ای گفت.

"مردم بیش از سن 65 سال به حساب 11 درصد از همه موارد اما حساب برای نزدیک به 75 درصد از تمام مرگ و میر. رفتارهای ما از جمله پوشیدن پوشش صورت و پایبندی فیزیکی, فاصله — اقدامات ساده از مهربانی و مراقبت — می توانید محافظت از کسانی که ما را دوست دارم."

بار کارکنان نویسندگان Rong-گونگ Lin II, Iris, Lee, Colleen Shalby و آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

تبلیغاتtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن