بدن از حقوق مدنی و نماد John Lewis عبور سلما پل

سلما علا. (AP) — اواخر در کنگره ایالات متحده John Lewis عبور خواهد کرد و سلما را ادموند Pettus پل برای زمان نه

توسط MORVARIDEASIA در 5 مرداد 1399

سلما علا. (AP) — اواخر در کنگره ایالات متحده John Lewis عبور خواهد کرد و سلما را ادموند Pettus پل برای زمان نهایی یکشنبه به عنوان اذکار ادامه برای حقوق مدنی آیکون.

جمعیت شروع به جمع آوری در نزدیکی پل که شد نقطه عطفی در مبارزه برای عدالت نژادی زمانی که لوییس و دیگر حقوق مدنی راهپیمایان بودند مورد ضرب و شتم وجود دارد 55 سال پیش در روز "یکشنبه خونین" یک رویداد کلیدی i n مبارزه برای حق رای برای آمریکایی های آفریقایی تبار.

دولت سربازان و افسران پلیس ایستاده بود کنار سنگر پیاده رو.

لوئیس' بدن انجام خواهد شد در سراسر پل صبح روز یکشنبه و پس از آن بود آورده به آلاباما کنگره در بعد از ظهر به دروغ در آرامش.

یک سری از وقایع آغاز شد و روز شنبه در Lewis' شهر تروی, آلاباما به پرداخت ادای احترام اواخر کنگره و میراث او. او را به دروغ در دولت در کنگره در هفته آینده قبل از خصوصی تشییع جنازه پنج شنبه در آتلانتا تاریخی Ebenezer کلیسای باپتیست که کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور یک بار منجر شده است.

بومی Pike County, Alabama, Lewis شد که در جنبش حقوق مدنی به عنوان یک مرد جوان است.

در سال 1965 او و دیگر راهپیمایان بودند مورد ضرب و شتم در سلما. پوشش خبری این رویداد کمک آبکاری پشتیبانی از تصویب قانون حق رای سال 1965.

فرانک و الن هیل سوار بیش از چهار ساعت از مونرو لوئیزیانا برای تماشای این مراسم حضور داشتند.

فرانک Hill 60, گفت:, او به خاطر, به عنوان یک آمریکایی آفریقایی تبار کودک, تماشای فیلم خبر از لوئیس و دیگر حقوق مدنی راهپیمایان مورد ضرب و شتم مأموران اجرای قانون.

"من تا به حال به آمده به عقب و دیدن John Lewis عبور از پل برای آخرین بار گفت:" تپه. این خنده دار به دیدن سربازان دولت در اینجا به افتخار و احترام او را به جای ضرب و شتم تلخه از او" هیل گفت.

لوئیس 80 درگذشت جولای 17 چند ماه پس از او تشخیص داده شد با پیشرفته سرطان لوزالمعده است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن