کاسه پرتقال برای یک دسته ریحان: برای پول, پول نقد, Angelenos به نوبه خود به دادوستد و های

در یک خیابان پر از تپه در هایلند پارک الکساندرا Kacha جلوی باغ انفجار با کلم پیچ و کلم بروکلی و بادمجان و سیب

توسط MORVARIDEASIA در 28 اردیبهشت 1399

در یک خیابان پر از تپه در هایلند پارک الکساندرا Kacha جلوی باغ انفجار با کلم پیچ و کلم بروکلی و بادمجان و سیب زمینی ترشی کدو سبز و کرفس و یک میزبان از گیاهان معطر. از پشت یک درخت توت.

Kacha هرگز فکر نمی کردم بیش از حد در مورد آن است. باغبانی بود فقط یک سرگرمی است که اتفاق افتاده است برای قرار دادن مواد غذایی بر روی میز است.

اما به لس آنجلس تعطیل و جهان کوچکتر شد به عنوان نفر شغل خود را از دست و اقتصاد شود و همسایگان آغاز توقف برای درخواست راهنمایی. یکی به ارمغان آورد بیش از یک کاسه بزرگ پرتقال از حیاط خلوت خود آماده به تجارت ریحان.

دوستان و Instagram followers آمد آماده به داد و ستد کالا, هم, همیشه, ایستاده و از شش فوت دور. در یک ارز Kacha دوست جنیفر شریف آورده سیب و هویج کلوچه و چپ با توت و برگ چغندر.

تبلیغات

"من هرگز واقعا ممنون برای من باغ اما در طول قرنطینه آن من" گفت: Kacha, 33, یک عکاس است. "این در حال تغییر است ،

"این یک راه خوب برای اتصال" سعید شریف, 36, شهرستان کتابدار که bartered با دیگر دوستان بیش از حد. "به خصوص برای کسی مثل من که به تنهایی زندگی می کند — آن را فقط من و دو سگ — پیدا کردن فضاهای ارتباط مهم است."

در کالیفرنیا و در سراسر کشور باستانی اخلاق جامعه codependence است بی سر و صدا در حال احیا به مردم بازگشت به دنیایی که در آن بازار محله و که در آن دادوستد و قرض گرفتن — و یا فقط دادن چیزهای دور — است که همیشه ترجیح داده شده به پرداخت. منصرف از جسارت کردن و به فروشگاه ها coronavirus تهدید Angelenos کشف کرده اند که کاغذ توالت است هرگز بیش از حد دور در صحرا باغ های خصوصی می تواند خوراک تمام خانواده ها و برخی کشورهای همسایه که قاتل ادویه قفسه.

"چیزی در مورد این بیماری همه گیر است که بیرون آورده کمی که همسایگی, از مد افتاده, همه چک کردن در در هر کس دیگری چیزی گفت:" آماندا Rykoff, 49, از غرب هالیوود که معامله کیک های شکلاتی برای کاغذ توالت و دستمال کاغذی و جلوگیری اواخر شب نان پخت افتضاح با اهدای اضافی هلندی فر کردن یک دوست قدیمی را در ایوان است.

تبلیغات

"این یک یادآوری است که ما بخشی از یک جامعه به عنوان تنها بودن جدا شده تمام وقت در پشت صفحه نمایش ما" گفت: Rykoff و ارتباطات و مدیر برای یهودی بزرگ برادران بزرگ و خواهران از لس آنجلس.

چنین ارتباط همواره وجود داشته است اما آنها در حال تبدیل شدن بیشتر رایج است. فقط به عنوان ما در حال یادگیری برای زندگی از هم جدا ما رو به هم نزدیک است. نقد و Venmo معاملات هنوز هم حکومت در بازارهای آنلاین, اما اقتصاد مهربانی ساخت سود.

با توجه به Deron Beal, بنیانگذار و مدیر 9-میلیون-عضو Freecycle شبکه کمک می کند که جوامع محلی راه اندازی رایگان مبادلات در سراسر جهان مردم در حال خارش به شیر به اقتصاد آزاد — برخی به دلیل آنها نیاز به دیگران, چرا که آنها می دانند که شانس خود را و می تواند به.

پس از همه گیر ضربه Freecycle رشد کرده است و در دو یا سه برابر نرخ طبیعی آن Beal گفت: با 10000 پیوستن به اعضای جدید در هر هفته.

تبلیغات

ربکا راکفلر و Liesl, Clark, بنیانگذاران 1.5 میلیون عضو خرید هیچ پروژه که همچنین گروه های اجتماعی در سراسر جهان شاهد بهره خروش نیز با 400 نفر ثبت نام در اخیر جلسه آموزشی برای مدیران محله.

"وجود دارد یک علاقه" کلارک گفت. "مردم شروع به درک."

راکفلر و کلارک نویسنده یک کتاب جدید با عنوان "خرید هیچ چیز همه چیز را برنامه ریزی: کشف شادی از هزینه های کمتر های بیشتر و زندگی سخاوتمندانه" گفت: آنها را در ماه های اخیر به عنوان خاموش کردن سفارشات در سراسر ایالات متحده و درخواست برای شروع فصل جدید در این مناطق افزایش یافته است.

جسیکا Seevers که کمک می کند تا اجرای خرید هیچ چیز فصل در الحمرا گفت: 300-عضو گروه رشد کرده است بیش از 10 ٪ از مارس 14.

زمانی که این بیماری همه گیر آغاز شد — او محدود مبادلات به موارد ضروری تنها به محدود کردن فرد-به-فرد تعاملات اما باز نگه تاسیسات برای اعضای — مردم افزایش یافت و به این مناسبت توسط های خانه پخته شده باقی مانده اساسی شربت خانه, پوشک, کاغذ توالت و تمیز کردن وسایل, او گفت:.

تبلیغات

و هنگامی که او در را باز کرد این گروه به انواع پست های مردم به سرعت به ملاقات درخواست برای باغبانی, مواد, دی وی دی, پازل ها و لوازم هنری برای کودکان و نوجوانان, او گفت:.

به عنوان یک پرستار بچه و دستیار شخصی که مشغول به کار نشده در ماه Seevers گفت: او با تکیه به شدت بر روی پلت فرم خودش از جمله برای مواد غذایی. در یکی از روزهای اخیر او خندید و خودش پس از تحقق او می خواهم اساسا رفته "خرید مواد غذایی" در اطراف محله.

"یک نفر به من ژامبون فرد دیگری به من داد و سبزیجات و فرد دیگری به من داد و پنیر," او گفت:. "این واقعا به من کمک کرد یک تن به احساس امنیت و مراقبت از گرفته شده در یک زمان وقتی که من نوع ترس است."

کریستی فیشر, 38, یک مدیر فروش هیچ چیز در چتسورث گفت: استفاده از پلت فرم است قطعا افزایش یافته است و برخی از کاربران به وضوح با تکیه بر آن.

تبلیغات

"ما در حال پیدا کردن در حال حاضر که همه چیز این است که ارسال شده foodwise شدن است گرفته شده," او گفت:. خانواده های محلی و حتی خوراکی تمام شده تولید برای خود مزرعه حیوانات, او گفت:.

چند عضو با کمی "رایگان کتابخانه" جعبه در frontyards را شروع کرده اند در حال بارگذاری آنها را با مواد غذایی کنسرو شده, در عوض, او گفت:. دیگران بدون هر گونه محصولات را ارائه داده اند برای آموزش همسایگان خود را چگونه به خانه ضد عفونی کننده دست.

"این را مردم" فیشر گفت.

میشل بارنز زندگی می کند که بین وان Nuys شود و شرمن اوکس و تسهیل شمال هالیوود فصل Freecycle شبکه موافقت کرد. "من شاهد خیلی بیشتر شفقت در نظر افرادی که مایل به کمک به دیگر مردم," او گفت:.

تبلیغات

ربکا Stanek, Rykoff خواهر در قانون زندگی می کند که در کاسترو ولی در منطقه خلیج گفت: او به تازگی خودش را در یک سه راه تجارت مواد غذایی با دوستان.

پس از او نوشته شده یک تصویر از گشنیز او می خواهم رشد در Instagram, یک دوست به نام و پیشنهاد یک تجارت آورده و سپس بیش از برخی از بوته خیار و بیشتر chard از Stanek می دانستم که چه باید بکنید با. بنابراین Stanek, 40, نام یکی دیگر از دوستان.

"آیا خانواده تان از خوردن برگ چغندر? چرا که ما یک مقدار زیادی از آن را," او گفت:. دوستان گفتند: "بله" سپس پرسید Stanek یک سوال از خود او: "چه می تواند به شما استفاده از?"

Stanek شوهر الی یک نانوا شده بود به دنبال در همه جا برای, آرد گندم کامل, اما نمی تواند آن را پیدا کنید. بنابراین در اینجا آمد, دوم, دوست, با, آرد, اما همچنین برخی از گوجه فرنگی و شاخه های Stanek گفت.

تبلیغات

"در ازای یک تعداد انگشت شماری از گشنیز, من به پایان رسید تا با برخی از chard, آرد گندم کامل, خیار گیاهان و برخی از شاخه های گوجه فرنگی," او گفت: با خنده. "من احساس می کنم در بدهی کمی! بنابراین هنگامی که من تره فرنگی انجام می دهند و یا اگر من تعداد زیادی از خیار من احساس به عنوان اگر من نیاز به آن را به برخی از دوستان."

Kacha در هایلند پارک را دوست دارد به فکر می کنم این سیستم جدید از دادوستد و تجارت چوب و که بیشتر در کالیفرنیا خواهد شد استفاده از این واقعیت است که در جنوب کالیفرنیا شما می توانید رشد عملا هر چیزی در مقیاس کوچک.

"من احساس می کنم مانند چمن مردم باید مواد غذایی" Kacha گفت: فقط به عنوان یک همسایه امی Olk, 48, راه می رفت با سگ خود را.

"من نوع وسواس" Olk گفت: از Kacha باغ. سپس او mused در مورد رفتن به مهد کودک محلی را واقعا شروع باغ خود را.

تبلیغات

"من نمی دانم آنچه به گیاه در تابستان," او گفت: به هوای گرم و آفتاب کالیفرنیا چشم از طریق ابرها صبح. "من قصد دارم که به تحقیق که."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن