برزیل وزارت دستور داد تا برای از سرگیری انتشار ویروس کامل داده

ریو دو ژانیرو (AP) — برزیل دیوان عدالت دستور داده است تا دولت از رئیس جمهور Jair Bolsonaro به از سرگیری انتشار

توسط MORVARIDEASIA در 20 خرداد 1399

ریو دو ژانیرو (AP) — برزیل دیوان عدالت دستور داده است تا دولت از رئیس جمهور Jair Bolsonaro به از سرگیری انتشار کامل COVID-19 اطلاعات از جمله تجمعی مرگ و میر پس از اتهامات که دولت در تلاش بود برای پنهان کردن شدت این بیماری همه گیر در امریکا بزرگترین کشور.

عدالت Alexandre de Moraes گفت: اواخر وقت روز دوشنبه که دولت موظف به ارائه اطلاعات لازم به شهروندان روز پس از وزارت بهداشت و درمان پاک تجمعی مرگ و میر از این کروناویروس جدید از وب سایت خود را. De Moraes گفت: در تصمیم خود که گرانش این بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 37,000 برزیل نیاز به شفافیت از سوی دولت به عنوان کشور اشکال سیاست برای جلوگیری از ویروس.

برزیل وزارت بهداشت متوقف شد انتشار تعداد کل COVID-19 کشته و تایید coronavirus موارد در روز جمعه. محدودیت در انتشار اطلاعات همراه با اعلام آن پس از اخبار شبانگاهی برنامه به پایان رسید, تولید گسترده انتقاد. Gilmar مندس یکی دیگر از دیوان عدالت گفت: دستکاری اطلاعات و داده ها و تاکتیک رژیم های اقتدارگرا و پنهان اعداد نمی معاف دولت از مسئولیت برای همه گیر است تلفات سنگین در برزیل.

مواجه شدید انتقاد بالا رسمی وزارت بهداشت به خبرنگاران گفت: دوشنبه شب که وزارت خواهد بازگرداندن تجمعی مرگ و میر به وب سایت خود را, اما با تغییر روش به صورت روزانه چگونه مرگ و میر در حال شمارش.

روز سه شنبه بعد از ظهر وزیر بهداشت ادواردو Pazuello گفت که وزارت بازگرداندن اطلاعات کامل در این بیماری همه گیر به وب سایت خود را در عرض 48 ساعت و گفت: دولت متعهد به شفافیت است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب