حذفی, انجمن میسازد خاموش عمومی, از هنر و صنعت آبجو

عمومی, که شده است به صورت صوتی و آتش پشت American craft beer برای بیش از یک دهه گذاشته شد و از او کار با مشخصا

توسط MORVARIDEASIA در 6 تیر 1399

عمومی, که شده است به صورت صوتی و آتش پشت American craft beer برای بیش از یک دهه گذاشته شد و از او کار با مشخصات بالا به عنوان هنر و صنعت آبجو مدیر برنامه در حذفی, انجمن ملی تجارت, گروه شده است که در وضعیتی وخیم از اثرات این بیماری همه گیر کوروناویروس.

یک نیروی همه جا حاضر پشت کرافت دم رشد از 1,800 کارخانه های لبنی در سال 2010 به بیش از 8,300 امروز Herz شده است یک مربی و سخنران و نویسنده مدافع و خالق تصویر. او به کمک ترویج کوچک و مستقل کارخانه های لبنی و شده است یک مشخصه از این سازمان تلاش های بازاریابی.

شناخته شده برای او سخنرانی های آتشین و عشق او را از آبجو-و-مواد غذایی-جفت او را تشخیص تقریبا هر صنعت آبجوسازی صاحب در کشور است.

اما کارشناسی که تا به حال به لغو جهان آبجو جام کرافت حذفی کنفرانس بزرگ آمریکایی آبجو جشنواره ها و رویدادهای دیگر مواجه شده است و دراماتیک کسر بودجه پس از همه گیر مارس آغاز شد. نه برای سود گذاشته حدود یک چهارم از کارکنان آن در ماه آوریل است. ممکن است آن گذاشته اند چندین نفر دیگر در علاوه بر این به Herz در ژوئن 26.

"تخمیر انجمن بخت آینه است که ما هنر و صنعت آبجو جامعه" سازمان توضیح داد و در آن اعلام کرد. "مانند بسیاری از شما ما اعضای ما خواهد بود برای همیشه لطفا برای تغییر همه گیر و بحران اقتصادی رو به سازمان ما....ما همچنان به کار با تمام افراد مبتلا به بیشترین حد است که ما قادر به کمک به آنها حرکت این انتقال. ما همچنین تصویب محکم کاهش حقوق و دستمزد برای تیم مدیریت ما. این مراحل را در علاوه بر این به عملیاتی کاهش بودجه ساخته شده در اوایل این ماه.

"ما ملاحظه دقت و دردناکی وزن گزینه های برای رسیدن به آن تصمیم گیری اعلام این خبر ادامه داد. "ما معتقدیم این اقدامات کمک خواهد کرد که ارتباط آب و طوفان در این زمان و به باقی می ماند متعهد به هدف خود را — برای ارتقاء و حفاظت از آمریکا و صنعت تخمیر آبجو خود را و جامعه از دم علاقه مندان است."

اما متاسفانه این وضعیت فقط بدست stormier...و آن را جاروب دور یکی از صنایع دستی دم بزرگترین علاقه مندان است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب