انهدام تعلیق برداشته پس از 'احمقانه' تصویری

لندن (AP) — انهدام بیلی جو ساندرز تا به حال تعلیق خود را برداشته و جریمه شده است 15000 پوند ($19,000) برای ظا

توسط MORVARIDEASIA در 2 مرداد 1399

لندن (AP) — انهدام بیلی جو ساندرز تا به حال تعلیق خود را برداشته و جریمه شده است 15000 پوند ($19,000) برای ظاهر شدن به چشم پوشی خشونت خانگی.

ساندرز پست شده در رسانه های اجتماعی در ماه مارس یک تصویری از خود با استفاده از یک کیسه مشت زدن به مردان توصیه چگونه به ضربه همکاران زن خود را اگر آنها استدلال می کنند در طول coronavirus مستند.

این WBO فوق العاده میان قهرمان بستری در زمان او ساخته شده یک "اشتباه احمقانه" و پروموتر ادی Hearn توصیف کلیپ به عنوان "ساده لوحانه" و "غیر قابل قبول است." او همچنین به شدت انتقاد داخلی سوء استفاده موسسات خیریه.

گواهینامه خود را به حالت تعلیق در آمد توسط انگلیسی بوکس مدیره از کنترل که پس از جلسه روز چهارشنبه در بر داشت ساندرز به جرم سوء رفتار و دستور داد او را خوب به اهدا به موسسات خیریه است.

او پاک به مبارزه BBBofC گفت: در یک بیانیه کوتاه در روز پنج شنبه.

پس از واکنش شدید از خود تصویری ساندرز اعلام کرد او کمک خواهد 25000 پوند به استفاده داخلی موسسه خیریه.

ساندرز است که شکست نخورده در 29 دعوا شد و نزدیک به موافقت خود برای مبارزه با Saul "Canelo" آلوارز در لاس وگاس در ماه مه قبل از COVID-19 شیوع.

این هفته جلسه ساندرز' آخرین خراش با BBBofC که او را جریمه 100000 پوند در ماه سپتامبر سال 2018 پس از دیگری در رسانه های اجتماعی تصویری که در آن ساندرز را تشویق به انجام عمل جنسی در ازای 150 پوند ارزش از مواد مخدر.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

© 2020 CBS Interactive, Inc. تمام حقوق محفوظ است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن