مستی مستی: "ما عشق را به هک"

دلبر نی روباه و Snarklet هر دست خود را کامل با پروژه های, اما آنها هنوز موفق به همکاری در چیزی خاص. روباه که س

توسط MORVARIDEASIA در 10 تیر 1399

دلبر نی روباه و Snarklet هر دست خود را کامل با پروژه های, اما آنها هنوز موفق به همکاری در چیزی خاص.

روباه که سرریزهای با خلاقیت, psychedelia, شادی و پوچی است بهترین و شناخته شده برای گروه خود déCollage و deejaying. او همچنین یک عضو از ماه چکش و معلق مدافعان; بنیانگذاران ماه آهنربا یک فضای خلاق و جمعی است که راه اندازی شده در سال 2013; و درگیر با سری وب کیهانی آناناس. و تا کنون در این سال او بوده است رها کردن حداقل یک آهنگ جدید — و گاهی اوقات کل آلبوم — هر چند هفته.

در ضمن Snarklet باعث می شود فیلم, نقش, مصنوعی, آواز می خواند و در حال تولید یک راز absurdist-کمدی نشان می دهد وب سایت با تعداد انگشت شماری از دنور کمیک.

هنگامی که روباه می گوید که زن و شوهر مورد علاقه پروژه — حداقل در حال حاضر — است که خود را فرزند عشق مستی مستی که به معنی چیزی. آنها ایجاد رقص-موسیقی همکاری در ژانویه 2019 زمانی که آنها برای اولین بار در عشق سقوط کرد.

موسیقی گره به هنرمندان اعم از RuPaul به Devo به Bassnectar. این فنری, افسونگر و, مربوط به اینده, با گاه به گاه سنگین قطره. "مستی مستی رویایی, الکترونیکی, زرق و برق-pop پروژه خانه با تفسیر کمدی در مورد چیزهایی که ما در عشق از جمله کامپیوتر زنبورها narwhals La Croix, spooning, کاری, Casa بنیتا و هر یک از دیگر" فاکس توضیح می دهد.

اگر چه آنها نوشته اند نه آهنگ برای پروژه وجود دارد تنها یکی مستی مستی آزادی "شهری زنبور عسل" غیر قابل مقاومت, اهل تفریح و بازی آهنگ رقص در مورد زندگی به عنوان یک شهری-خانه زنبور عسل. آن باز می شود با یک جیر جیر شعار از "مستی مستی" و سپس Snarklet شروع برگردان های ترسناک در زندگی به عنوان یک مودب زنبور عسل در این شهرستان است. شخصیت بسیار وزین برای یک آب نبات-آهنگ پاپ — سخت به عنوان ناخن زحمتکش و در عین حال مودب زنبور عسل است که به زندان (اما فقط یک بار در گرده افشانی ولگردی و قانونی شکنی) و در حال حاضر دعوت او همکار زنبورها به پیوستن به او در بالا بردن مشت خود را در هوا.

این هفته مستی مستی رها دوم آن آهنگ "عشق ما را به هک" sassy آهنگ رقص ساخته شده از نمونه برای تلفن های موبایل از '90s مودم که باز می شود با یک اسمک دان در مقابل تبعیض جنسیتی در آن جهان. آن می رود به ارائه مراثی مشکل از یادآوری کلمه عبور در حالی که کر می پردازد ادای احترام به ویکی لیکس روشن فکران و ناشناس.

زمانی که لوی دو تو یک از زن و شوهر آن را شنیده او خواهش کرد که آنها به او اجازه همکاری و آنها توافق کردند که به او کمک کند با مخلوط. "به عنوان یک نتیجه, ما عشق به هک' است عجیب و غریبتر از ما تا به حال امید آن می شود می گوید:" روباه "اما نه به عنوان مزاحم به عنوان Snarklet در ابتدا در پی آن بود که به طور کلی ما خوشحال است."

Snarklet که شکایت در مورد کامپیوتر در باز کردن میله در واقع به مدرسه رفت برای مهندسی مکانیک و نویسنده منتشر شده با شامل: یک مجله ریاضی و مهندسی پزشکی جامعه است.

"هیچ کدام از آن نشان داده شده است در این آهنگ در مورد هک زیرا این چیزی است که این آهنگ در مورد" توضیح می دهد که روباه. "هنگامی که یک زن و یا زن باعث می شود بیانیه ای در مورد اینکه نا امید شده توسط کامپیوتر او شود نباید به عنوان نماینده کل جنسیتی. و — به همان اندازه مهم است — زنان و femmes باید قادر به بیان ناکامی های خود را در مورد تکنولوژی در جهان است که به طور فعال و سیستمیک بلوک های آنها را از کار در فن آوری!"

به عنوان روباه نت آهنگ بیشتر در مورد نرم. با ناشناس پله از سایه برای اولین بار در سال تهدید برای پایین آوردن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری با اتهام هک اسناد و مدارک; ویکی لیکس تامین شهرت خود را به عنوان یک معشوق رقم از سمت راست کار به خرابکاری کلینتون سلسله (پس از سال ها بودن hobgoblin از حق تجاوز جورج دبلیو بوش در کاخ سفید); و تئوری های توطئه در پرواز و عضو شورای نظارت مدت چرخش سریع تر از سرعت نور در حال حاضر به نظر می رسید مانند یک زمان خوبی برای بهم زدن سرگرم کننده در تمام این.

"گروه کر از آهنگ ما می رود:" ویکی لیکس...روشن فکران...ناشناس...ما عشق به هک' فاکس می گوید. "ما نمی هر گونه وابستگی با این گروه و آهنگ طنز است. آن را condoning هر گونه اقدامات این گروه است. برای مثال ویکی لیکس شناخته شده است برای نشت اسرار دولت بلکه در عمل است که تعصبات ما نمی چین با. ناشناس غیر متمرکز hacktivist جنبش و به طور معمول دعوا برای همه چیز ما ، روشن فکران است تکان دهنده تاریخ است. این یک داستان ساخته شده توسط دو نفر در 1960s که می خواستم به گسترش اطلاعات غلط چرا که آنها معتقد بود جهان در حال تبدیل شدن بیش از حد مستبد. آنها اختراع داستان در مورد روشن فکران تاریخچه و گسترش آن را توسط ارسال در جعلی متناقض نامه از خوانندگان به مجله که به پایان رسید تا چاپ آنها در مورد راز جامعه است. جالب به عنوان خوانده شده در مورد گسترش اطلاعات غلط در '60s."

در حالی که آنها پیدا کردن طنز در نرم فاکس و Snarklet آن قدر جدی طرف بیش از حد.

"هک خرابکارانه" توضیح می دهد که روباه. "نرم سرکش است. هک از بین بردن, و آن را یک راه برای سرنگونی یک خانه از کارت های که هرگز سزاوار به وجود داشته باشد در وهله اول. که آنچه ما در مورد آن را دوست دارم."

شنیدن "ما عشق را به هک" در ساوندکلاود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب