Buntport تئاتر رازک را به عمل با ملخ

این COVID-19 بحران کوبیده شده است هنرمندان تئاتر بودند که در حال حاضر در تلاش برای رقابت در جهان از Netflix و

توسط MORVARIDEASIA در 6 خرداد 1399

این COVID-19 بحران کوبیده شده است هنرمندان تئاتر بودند که در حال حاضر در تلاش برای رقابت در جهان از Netflix و Hulu و آمازون است. منحصر به فرد در زمان واقعی تجارب مشترک در میان بازیگران و مخاطبان همواره تئاتر را نقطه فروش اما در حال حاضر کسانی که در فرد تجربه در حال تعطیل به طور نامحدود. و در حالی که بسیاری از شرکت های محلی در حال کمک خود هنرمندان فعال ماندن و برقراری ارتباط با مخاطبان از طریق ویدئوها و اجراهای بیش از زوم بیشتر مردم اشتیاق برای چیزی بیشتر فوری.

در میان ناامیدی Buntport تئاتر یکی از دنور گرامی ترین هنر سازمان پیدا کرده است راه را به جلو و یک اجرای زنده.

از ملخبه عنوان یک "کوتاه خنده دار, پیچ و تاب و طبیعت, مستند" ارائه خواهد شد در تئاتر را در پارکینگ. بازیگران خواهد بود حداقل شش فوت از یکدیگر و کاربران باقی خواهد ماند در اتومبیل های خود را. "این یک آزمایش است" توضیح می دهد که شرکت عضو برایان Colonna.

اما با Buntport چه نیست ؟

مانند همه گروه را تولیدات این ملخ ایجاد شد از طریق یک گروه روند و با الهام از یک دمدمی قانع کننده واقعیت است که الهام گرفته از یکی از اعضای گروه تئاتر: ارین Rollman خوانده بود در مورد یک گونه از ملخ که به دلیل تغییرات در محیط زیست بدل به حریص swarms از ملخ که آلوده به کوه های راکی منطقه آغاز و در سال 1875 ،

Homesteaders رو "طاعون از نسبت های کتاب مقدس می گوید:" Colonna. "بدیهی است که این تغییر زندگی و بار از جمله شیوه های رو به رشد. دین بخشی از آن را بیش از حد; راه دولت در پاسخ به بخشی از آن. شما باید این مهاجران تجربه معنوی معضل تعجب اگر آنها که با خدا. و کلیسا تا به حال به راه رفتن در یک خط خوب بین ادعا 'بله شما هستند و لعن ملخ."

در این تولید چهار, بازیگران, بازی ملخ. که یک چیز سخت به انجام مشاهده Colonna از Buntporters اغلب گرفته شده بر روی حیوانات نقش. او یک شتر در 30th Baydak و یک موش در جهان 92; در Jugged خرگوش خورشاریک Edborg شد غول پیکر, صحبت کردن در خرگوش. و Rollman داد سودا عملکرد به عنوان Io الهه تبدیل به یک گاو در دو productions.

"واضح است که ما یک مشکل" مشاهده Colonna خنده.

Erik Edkborg in Jugged Rabbit Stew.

اریک Edkborg در Jugged خورش خرگوش.

حسن نیت ارائه میدهد از Buntport

اگر چه COVID-19 بحران نیست ذکر شده به طور مستقیم از ملخ می کند و آدرس آن: در این بازی به کاوش در مجاورت به عنوان انفرادی حشرات تبدیل به "گلهای ازدحام سوزاندن از طریق منابع مانند آتش می گوید:" Colonna. تولید نیز لمس در راه stay-at-home سفارشات کمک کرده اند التیام آسیب دیده ما, محیط, پس از قرن نوزدهم مهاجران اشاره کرد که زمینه بودند اغلب بارور تر پس از یک ملخ هجوم.

موضوع جدایی و با هم آمدن شخصی است برای این شرکت که اعضای آن مشغول به کار بود با هم تقریبا روزانه از Buntport آغاز دو دهه پیش.

"این هفته اولین بار است که ما تمام شده است در همان محل پس از خاموش شدن — شش فوت از هم جدا با ماسک اما با هم می گوید:" Colonna. "قبل از آن همه کار آنلاین و در زوم. تنها با داشتن یک تمرین احساس مانند یک وحی است. شما نمی توانید قطع هر کسی در زوم آن کمر در مکالمات. و ما صحبت امروز در مورد ارتباط با مخاطبان و همچنین اجازه دادن به آنها می دانم که شما در حال برقراری ارتباط با آنها و دیدن آنها."

در حالی که آینده تئاتر دنور نامشخص است Buntport ممکن است بهتر باشد و مجهز به آب و بحران از برخی از گروه های. این شرکت اختصاص داده شده به مخاطبان ارتباطات قوی با سایر نهادهای محلی و درک صاحبخانه — هر چند او هم چهره اوضاع مالی Colonna یادداشت ها. Buntport به ذخیره کردن مقداری پول در طول سال و دارای سابقه با تأمین کنندگان مالی. غیر انتفاعی دریافت یک وام کسب و کار کوچک در اولین محرک دور و Bonfils-استانتون بنیاد بودجه اختصاص داده است. عضو گرفته اند کاهش پرداخت اما آنها هنوز هم دریافت چک.

"در حال حاضر ما قادر به ادامه به شغل ما است که یک امتیاز می گوید:" Colonna. "این شگفت انگیز بوده است, مردم با هم برای حمایت از ما. ما همچنین یک شرکت کوچک است که می تواند تغییر مسیر نسبتا به سرعت. ما در حال برنامه ریزی قادر به حفظ حتی اگر ما نمی تواند به طور کامل عملیاتی برای یک سال دیگر و یا بیشتر است."

در ماه اوت این ملخ را در زندگی جدید را با انتشار یک ویدئو همراه قطعه ایجاد شده در همکاری با Fannypack فیلم و هنرمند آدم سنگ. این بخشی از 3x3 از پروژه های طرح ایجاد شده توسط هنرهای مرکز در دانشگاه کلرادو که با بودجه هفت پروژه های کاوش خلاق همکاری در طول اقامت در خانه سفارش دهید.

"هنوز یک مشکل بزرگ" Colonna تصدیق میکند. "وجود دارد هیچ درآمد از نظر فروش بلیط و بدون دانستن زمانی که مردم قادر به گرد هم می آیند دوباره. اما این بستر برای ما بوده است و جامعه و بودن در اینجا بیست سال. ما هنوز در اینجا. ما در حال حلق آویز در. و خواهیم دید چه اتفاقی می افتد."

این ملخ اجرا خواهد شد پنج شنبه از طریق شنبه, ژوئن 11 تا 12 جولای در Buntport تئاتر پارکینگ در 717 Lipan خیابان. بلیط های در دسترس در Buntport وب سایت در حال اهدای مبتنی بر. تماس 720-946-1388 یا ایمیل stuff@buntport.com برای اطلاعات بیشتر. تاریخ های بیشتر ممکن است اضافه شده است. ثبت نام برای Buntport تئاتر خبرنامه برای به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب