بازرگان عبادی 5-اصطلاح کنگره در کلرادو اولیه

دنور (AP) — پنج-مدت کلرادو در کنگره ایالات متحده اسکات Tipton ناراحت بود در روز سه شنبه حزب جمهوری خواه اولیه

توسط MORVARIDEASIA در 11 تیر 1399

دنور (AP) — پنج-مدت کلرادو در کنگره ایالات متحده اسکات Tipton ناراحت بود در روز سه شنبه حزب جمهوری خواه اولیه توسط لورن Boebert یک تپانچه-بسته بندی بازرگان سرسخت مدافع حقوق تفنگ و مرز دیوار حامی که می خواهد به لغو ایالات متحده وزارت آموزش و پرورش.

Boebert برنده پس از یک کمپین است که در آن او متهم Tipton نه اینکه به اندازه کافی طرفدار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حتی اگر رئیس جمهور را تایید کرده Tipton و حتی اگر Tipton است مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین co-صندلی کلرادو. مغلوب ساختن پیشی جستن تبریک گفت Boebert در توییتر گفت: "تبریک واقعا بزرگ برنده شوید."

او اجرا خواهد شد در ماه نوامبر انتخابات عمومی در برابر دایان Mitsch بوش که موفق به کسب نامزدی حزب دموکرات در روز سه شنبه با شکست دادن جیمز Iacino.

Tipton کرد و در یک ایمیل ارسال توسط دیرین خود را در مبارزات انتخاباتی مشاور مایکل Fortney.

"(سوم) منطقه خواهان تصمیم گرفته اند که آنها می خواهند به اجرا در برابر دموکرات ها این ماه نوامبر" Tipton نوشت. "من می خواهم برای تبریک لورن Boebert و آرزوی او و طرفداران او هست."

Boebert ساخته شده یک نام برای خود با صدای بلند اعتراض دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس' دستور به بستن کسب و کار برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس. او باز بورس گریل رستوران در سرپیچی از بسته شدن سفارشات.

Boebert مواجه و سپس دموکراتیک نامزد انتخابات ریاست جمهوری Beto o'rourke در طول توقف در سال گذشته در دنور حومه Aurora سوال او در پیشنهادات او می خواهم مصادره اسلحه — یک لحظه فرود آمد که او در رادیو فردا.

"یک نگاه عاقل در Tipton ضبط را نشان می دهد بازگشت به سوز نماینده که شکست خورده است به زندگی می کنند تا خود را محافظه کار لغو احکام صادره ی که او تبلیغ خود را در حزب چای-با الهام از مبارزات انتخاباتی" Boebert نوشت: در اخیر Aspen Times ستون. "اگر رکورد خود زندگی می کردند تا شعارهای مبارزات انتخاباتی خود من نمی خواهد احساس اجبار برای اجرای."

در اوایل سال جاری Boebert در مصاحبه ای گفت که او "بسیار آشنا" با QAnon راست تئوری توطئه, اما او را متوقف کوتاه گفت: او یک پیرو.

"همه چیز را که من شنیده ام از س من امیدوارم که این است زیرا آن را تنها بدان معنی است که آمریکا قوی تر و بهتر است و مردم در حال بازگشت به ارزش های محافظه کار" او گفت مصاحبه ان Vandersteel.

QAnon پیروان این باور است که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال مبارزه با دشمنان در "دولت عمیق" و قاچاق جنسی کودکان حلقه اجرا شده توسط شیطانی پدوفیل و آدمخوارها. این QAnon نام می آید از آنلاین سرنخ ظاهرا ارسال شده توسط یک مقام عالی رتبه دولت رسمی شناخته شده به عنوان "س"

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن