کالیفرنیا اجازه می دهد تا 12 شهرستان برای بازگشایی; 31 نفر دیگر لابی به آنها ملحق

کالیفرنیا مقامات گفت: 12 از دولت 58 استان ها — بسیاری از آنها را به روستایی — اجازه خواهد داشت به طور کامل باز

توسط MORVARIDEASIA در 25 اردیبهشت 1399

کالیفرنیا مقامات گفت: 12 از دولت 58 استان ها — بسیاری از آنها را به روستایی — اجازه خواهد داشت به طور کامل بازگشایی شده است.

آماتور, Butte, El Dorado, Lassen, نوادا, Placer, Plumas, سیرا, Tuolumne, یوبا سیتی, ساتر و شستا تایید شده است به عنوان جلسه دولت در شرایط اضافی برای کسب و کار برای بازگشایی شده است.

"این یک فرآیند پویا و ما نمی خواهیم به تاخیر بی ارزش بر اساس جدول زمانی" رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: در طول روزانه خود را coronavirus کنفرانس خبری. "آن را در مورد جدول زمانی آن را در مورد مهلت. آن را به سادگی در مورد داده و آن را در مورد سلامت است."

مذاکرات در حال انجام با 31 کالیفرنیا دیگر استان ها به بحث در مورد اینکه آیا آنها می توانند خود را گسترش reopenings فرماندار گفت: اما او اشاره کرد که شرایط هنوز هم بیش از حد جدی در لس آنجلس و سان فرانسیسکو شهرستان به اصلاح دستورالعمل برای از سرگیری کسب و کار در این مناطق.

تبلیغات

Newsom گفت: در این هفته که کالیفرنیا رستوران ها و مراکز خرید می تواند به زودی بازگشایی در استان ها که با استانداردهای دولتی برای تست و کاهش coronavirus موارد اما همه کسب و کار را به رعایت دستورالعمل دولت برای فاصله فیزیکی و تمیز کردن رژیم.

تحت دولت طرح شهرستانهای باید کافی تست و بیمارستان ظرفیت و توانایی برای ردیابی کسانی که در تماس با افراد بیمار.

رستوران می تواند بازگشایی برای ناهار خوردن در خدمات در شهرستانهای خبره به عنوان کسانی که با معیار اما آنها باید پیاده سازی تغییرات به گارد در برابر گسترش این ویروس. مراکز خرید از جمله مراکز نوار و خروجی مراکز خواهد بود و مجاز به بازگشایی با-مشتریان فروشگاه در شهرستانهای گواهی به موجود COVID-19 در حالی که شستن ماشین و حیوان خانگی groomers همچنین می توانید رزومه عامل با پادمان.

تبلیغات

یک بار تجزیه و تحلیل داده ها در هفته گذشته در بر داشت بزرگ ترین California counties نمی شد نزدیک به جلسه Newsom استانداردهای. تحلیل نگاه کرد که در آن استان ها می تواند عبور کند فقط دو معیار — جدید مرگ و میر گزارش شده در 14 روز گذشته و بیش از یک مورد تایید شده هر 10 ، 000 ساکنان در همان مدت زمان ،

بسیاری از کالیفرنیا موفق است که آزمون. در واقع 95 درصد از کالیفرنیا زندگی می کنند در شهرستان ها که برآورده نمی کنند که استاندارد زمان تجزیه و تحلیل یافت. نه تنها کانتی در جنوب کالیفرنیا و یا در منطقه خلیج سان فرانسیسکو ملاقات معیارهای.

مقامات در اورنج کانتی در ادامه به بیان سرخوردگی با دولت's محتاط تر از روش. آنها ادعا می کنند که اقتصادی ویران ایجاد اغتشاش توسط مقررات باعث می شود آن را حیاتی برای نرم کردن قوانین است.

"من فکر می کنم وقت آن است برای باز کردن" اورنج کانتی هیئت ناظران معاون میشل جراحی روز سه شنبه گفت. "شاید آن را خیلی دیر است. آن را می شود بسیار دشوار است برای گرفتن."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de